0

@jedrek7000 xD Jak typa nie lubię to tutaj nawet śmiechłem

0

@bartoszekkk Ja chciałbym zobaczyć jak sobie radzi na miejscu Busiego

10

@MesQueUnClub_87 I kontuzja Ousmana :)

2

@BarcaInfo Życiowe Credo, zaufać Semedo

0

@dv7wisnia Nawet mi się udziela :D

19

Jeszcze południa nie ma a już rzygam tymi walentynkami.. Wszędzie tym spamują :D

0

@derlysy1979 Pan Wacław umyty?

12

@Drzakubs Jak dla mnie czerwona z miejsca

0

@Hubert98 Albo się nie ma

0

@ArterkHD ju ma ha, ju ma sol

1

@Striker Archero. Gwarantuję że wciągnie :D

0

@malyras Gdybyśmy nie mieli czasu na nic to byśmy nie siedzieli na Rambli. Obalone.

0

@MichalZZZ Jak nie chcesz płacić to na cda znalazłem, ale nie ma wszystkich odcinków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Szicek10 Mój również, wczoraj właśnie skończyłem oglądać po raz drugi. :D Za pierwszym razem było to z 7 lat temu i byłem zdziwiony jak wiele rzeczy się zapomniało :D No i w szoku jestem bo nawet nie wiedziałem że zrobili 5 sezon w międzyczasie, ale jakoś nie chce mi się go sprawdzać. Mam wrażenie że to taka nie potrzeba dodatkową przygoda, ale może się skuszę :)

1

@DC7 A oni wiedzą że do nich należysz?

0

@Walker Nic mnie tak nie wkur*** jak to oh wait, zlituj się :D

6

@kkbarca Nie, ma wyebane i robi karierę w Fifie. Czasami mam wrażenie że traktujecie piłkarzy jak maszyny, które mają przez cały czas być szczęśliwe bo mają tony pieniędzy i problemy ich nie dotyczą..

0

@DonAndresFCB Chodziło mi o to że każdy ma swoje preferencje, ty nie lubisz cukru inni uwielbiają, Ty możesz woleć zdrową żywność, inni chętnie będą się opychać przetworzoną. Sęk w tym, że ten podatek będzie odpowiadał osobom, które przestrzegają bardziej zdrowej diety, a narzekać będą Ci którzy nie mogą się obejść bez cukru, każdemu się nie dogodzi więc nie można stwierdzić jednoznacznie czy to dobre czy złe posunięcie :)

4

@DonAndresFCB Oby podatek na zdrową żywność był większy, może więcej energetyków w Polsce będzie :)

2

@BlauGrana1404 Ślepyś? Przecie to bezimienny przebrany za Mikołaja..

2

@Transu96 Zluzujcie dupy kolega sobie żartuje a wy go od atencjuszy wyzywacie, nieładnie :/

0

@Kidd No właśnie, Napoli jedynie w pucharze może coś ugrać więc wyjdą podwójnie zmotywowani, ale to też nie jest pewnik bo pamiętamy jak Inter wyszedł zmotywowany na nasz rezerwowy skład nie mający nic do stracenia :D Jak dla mnie ruletka :D

7

@Kidd Napoli jest tak nieprzewidywalne, że obstawianie ich meczów równa się ruletce, jak dla mnie duża szansa na remis

6

@czosnekfcb Przypomina dzieciaka z gimbazy, który na każdy pocisk odpowiada: Twoja stara :D

1

@Nolife1899 Jest.. Wypicie na 3 łyki :)

1

@Jacu327 Czy warto to odpowiedz sobie sam, bo jak raz ich posmakujesz to możesz nie być w stanie myśleć o niczym innym, więc prędzej czy później na nich zbankrutujesz :P Rób nie zastanawiaj się, i koniecznie z polewą czekoladową lub nutellą, ale dżem też ujdzie ;)

0

@Triv44 Wychodzi na to że nie umiem grać ^^ Ale praktyka czyni mistrza

0

@donleoJR Zielony jestem, to mój pierwszy FUT więc dzięki za radę, pozostaje mi czekać pół roku na nowa Fifę ogrywając tryb kariery w tym czasie ^^

0

@Kengo To drugie genialne, muszę kiedyś przetestować xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?