0

@Terabajt Dziękuję za zaproszenie, wchodzę do dyskusji jako obserwator

2

@IAmBackCules Ważne że się rozumiemy xD

0

I co ja robię tuu

4

@Janiama Przerwa z pewnością wszystkim dobrze zrobi.. I Tobie i twoim hejterom, którzy często nie potrafili znaleźć sensu w twoich wypowiedziach. Mi osobiście będzie brakować tego spojrzenia kogoś kto miał prawdopodobnie największe doświadczenie piłkarskie na tej stronie i kto mówił przeważnie z sensem. Odpocznij sobie i wracaj za jakiś czas, a wszyscy którzy się do Maćka przypieprzają tylko dlatego że jest Maćkiem przemyślcie sobie też pare rzeczy, można kogoś nie lubieć, ale nie trzeba tego pokazywać pod każdym jego postem ;)

3

@FCMichalo A w czym tu mieliśmy się zrozumieć, skomentowałem ogólnie tego posta :)

9

@FCMichalo Śmiech przez łzy.. Tylko nie mówcie że jest ustawiony do końca życia i ma wyebane, piniądz to nie wszystko

0

@Joker40 Obyś się mylił kolego :P

2

@bixmix ooł to musiało boleć podwójnie :/

1

@Joker40 Bo wasza twierdza to tak naprawdę nasza twierdza :P

2

@Veil5ide Właśnie paradoksalnie to przez kibiców trener został zwolniony, na każdym możliwym kroku czy to w mediach czy na murawie leciało hasło ValverdeOut.. Gdyby każdy kibic był choć trochę wyrozumiały Valverde by pewnie dogrywał sezon. Moim zdaniem również głupia decyzja, ale Bartek desperacko chciał ratować swoje resztki reputacji.. Czy mu się udało? Połowicznie pewnie tak, w końcu przyszedł trener który ma sprawić że będziemy grać jak za dawnych czasów, a kibice mimo wszystko chcą w to wierzyć.

0

@Krychaaa10 Problem w tym że tych "stuprocentówek" jest dużo, a goli brak, coraz więcej potrafimy złożyć fajnych akcji pod polem karnym rywala, ale zaś włączyła nam się impotencja strzelecka, brak skuteczności dzisiaj sprawił że odjeżdżamy bez kolejnego pucharu :/

1

@jedrek7000 Czy Ty znasz pojęcie słowa hipokryzja? To że ktoś oceni zawodnika według tego co prezentuje, a później zmieni opinię bo zawodnik zaczął grać inaczej to nie hipokryzja xD

7

Ale jaja heh, jestem ministrem zdrowia i właśnie wkręciłem jakiegoś gościa że został dyrektorem psychiatryka, tymczasem jest to cyrk

7

@DaPi Ale media potrafią zmienić opinie co do czyjejś osoby :)

0

@Rewolucja123 To serial a nie porno ile mam powtarzać!!!

4

@Artsss Nie gejowskie porno tylko oglądam Sex Education, jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj.

0

@kombo13 Urząd w Krośnie?

5

@lukas10 Właśnie skoro się zgodziła to gwałtu nie ma, a 14 to prawie 15 więc wszystko blisko legalu, ksiądz rozgrzeszony będzie nauczał dalej wszczęmieżliwości od seksu aż do ślubu, na innej tym razem parafii

18

@AnnaMarianna Jeśli znajdzie się tu więcej panów będących szczęśliwymi w związku to powinno przywrócić bardziej wiarę w kobiety ;)

1

@masakrator05 Na początku była konsola ukryta między odkurzaczami czy jakoś tak, później były kanary, reszta to niepotrzebne szczegóły..

1

@Barcelismo Może nie można pisać o śmierci

0

@Hiacynk Wszystkie statystyki wskazywały dzisiaj na Lazio (nawet biorąc pod uwagę mocną defensywę Verony) i wygraną chociażby jedną bramką po stworzeniu większej ilości okazji, tymczasem mecz bardzo wyrównany, jednak ktoś kto ogląda mecze ma dużą przewagę w typowaniu :D

3

@Hiacynk No ładnie tą Verone wyczułeś szanuję, szkoda że reszta nie weszła :/

0

@HansLanda @KamQiX Nie mówię że jest wyjątkowy tylko że nieliczni mogą sobie pozwolić na grę na wysokim poziomie w topie będąc w takim wieku, większości również się po prostu już nie chce :)

0

@HansLanda A to że w takim Juventusie trzeba 2 razy więcej zapieprzać niż w pierwszym lepszym klubie z Chin :)

1

@HansLanda Ale nie w topowym klubie w Europie :)

0

@sonek Pozory mylą :P

1

@sonek Znicz.

2

@Artsss Chcę zacząć oddawać i właśnie mam zamiar się dowiedzieć jaką mam grupę ^^

0

@barcelonaLM Kobita, kumpel, mama, brat, druga kobita. No czasem jeszcze ojciec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?