Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba1324 Ciężko się gra na kogoś kto ma taką przewagę w zawodnikach, jak gram towarzyskie mecze drużynami na poziomie rywala, mogę sobie pozwolić na więcej i przeważnie te gry są wyrównane, ale jak ktoś wychodzi na mnie składem za miliony, a ja mam w drużynie samych bolków to nie jestem w stanie nic zrobić, musiałbym być kilka poziomów wyżej umiejętnościami od przeciwnika, gra staje się Pay to Win i takie coś strasznie zniechęca. Co innego gdyby zdarzało się to rzadko i na wyższych dywizjach, ale żeby na starcie każdy przeciwnik z jakim grasz miał taką przewagę..
0
Wybaczcie ale muszę ponarzekać. Żałosna jest ta FIFA, człowiek liczył że pogra sobie w ultimate team pierwszy raz i będzie mógł zagrać z innymi na jakimś tam wyrównanym poziomie, ale niestety musi się zderzyć z rzeczywistością. Piąty przeciwnik z rzędu ze składem 85+ conajmniej w każdym zawodniku, Neymary, Iniesty i inne dryblery, skład nie do ogrania zawodnikami mającymi 50-70 pkt i może dwoma 85+ xD Umówmy się ciężko cokolwiek ugrać jak przeciwnik przechodzi Cię sztuczkami bądź szybkością zawodników, a Ty nie masz takiej możliwości. Wychodzi na to żeby coś ugrać trzeba nieźle zabulić za te paczki. Poradzicie coś koledzy, bo liczyłem, że program w miarę wyrównane mecze bez wydawania hajsu :/
1
@ranger3120 Sól, pieprz, cytryna i posmaruj tym grzanki, polecam dodać wędzonego łososia :)
0
@bartoszekkk Założę się że Perez ma taki sam plan
2
@Nano22 @TheNekro94 Co to jest, co to jest proszę państwa, to nie afrykański ślimak, to łechtaczka xD Błażeja można oglądać bez końca :D
1
@kamilos1214 Nie ufaj futrynie nigdy, kumpel sobie kręgosłup złamał właśnie przez taką głupotę. W zestawie dostałeś metalowe wkładki, wwiercasz do futryny po 3 śrubki na każdą i wsadzasz w to drążek ;) 6 małych dziurek w futrynie, a może Ci to uratować zdrowie :)
1
@NeroTFP Dobra nie gadaj tylko odpalaj Breaking Bad, chciałbym się zamienić i nie oglądać jeszcze :P
1
@escarabajo @IronSanHybrid To fakt bez Erica ten serial by nie istniał :D
0
@Nano22 Trochę młodszy :P
0
Aktor grający Otisa w sex education jest geniuszem, ta mimika twarzy i wogóle całokształt roli :D
3
@LuisSalvano Najgorsi są cuchnący gapowicze, przeważnie właśnie menele :)
0
@Kompletny Z chęcią, ale do końca miesiąca muszę to nosić, odezwę się w marcu xD @AmigoBlancos Tyle dałeś radę z Xavim na twarzy że nie będę gorszy :P
1
@swiergol2 Każdy zdrowo myślący wpadnie na to że to ustawka, ale uczy i jest ciekawe mimo wszystko. ^^
6
@ShawnC I właśnie ta różnorodność ludzi jest piękna, ja w zasadzie słucham wszystkiego po trochę, od ciężkiego metalu, przez techno, jazz, kończąc na rapie i reggae, każdy gatunek ma wielu wykonawców wartych przesłuchania. Jeśli uważasz ze polski rap to gówno, okej Twoja sprawa, ale zapewne przesłuchałeś tylko kilku artystów, którzy akurat nie trafili w Twoje gusta ^^
1
@Lord_Vader Bo jechał muscle carem @Hushovt Nie wiem skąd Ty tą ciężarówkę wziąłeś :D
3
@ShawnC Idź słuchać techno
3
@Hushovt Discovery i Nat Geo nałogowo :D Najlepsze programy imo to szkoła przetrwania z Bearem, plemienia szkoła przetrwania, narkotyki, koszmarna wyprawa, ucieczka z więzienia i w sieci eksperymentów. Znalazło by się jeszcze kilka spoko :)
1
@AmigoBlancos Zapomniałem wogole o tym zakładzie, już ustawiam :D Ktoś tu długo na wylocie był chyba :D
0
@Suzu To prawda ten facet ma wszystkiego po trochę, jak na moje to będzie naszym drugim Busim z najlepszych czasów
0
@mercurial2000 Osobiście chciałbym zobaczyć jakby się dogadywali na boisku :D
2
@kamilkrycha Zdecydowanie termy Chochołowskie, mówi Ci to rodowity Zakopiańczyk :P Bukowine też możesz śmiało odwiedzić, w Szaflarach nie byłem kawał czasu i nie nie wiem jak to wygląda po remoncie.
2
@DonAndrzejos Jak już chcesz poszpanować hiszpańskim to rób to chociaż poprawnie :P *Barça *Catalunya :P
1
@Chwytliwy Próbowałem pływać kiedyś po morzu czerwonym, nie polecam, ale nie jestem dobrym marynarzem :/
0
Dobra wyjaśnijmy to raz na zawsze #TeamMarynarze czy #TeamKorsarze.
12
@4drian0 Jak miałem 4 czy 5 lat to miałem opiekunkę Ewe. Jej facet nazywał się Adam, rodzice mi wkręcili że to Ci sami Adam i Ewa co żyli w raju, a ja byłem dumny że akurat mnie to spotkało xD
4
@Katalonbar Proste, mecze na Camp Nou są ciekawsze podczas rewanży jak trzeba odrabiać dużą stratę :P
1
@Kengo Zidane dąży do takiego czegoś
21
@mcsarna Yy przecież już tak gra od dobrego czasu? :)
0
@Kengo A i tak wczoraj mało dryblował, bardziej skupiał się na podaniach :D
0
@Szicek10 Po prostu chce odpocząć :)