Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Część użytkowników Rambli: Nareszcie zwolnili Valdka, skończy się narzekanie i będzie można poczytać w końcu normalne posty.
Bartomeu: Trzymajcie mi piwo..
1
@robsesh Taa za darmo siedzi, jest odwiecznym Madridistą i z pasji próbuje zepsuć nasz klub..
2
@eydem STS ma więcej możliwości do obstawienia z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien. Tak czy inaczej przyzwyczaiłem się do Fortunki. Jakbym miał grać zarobkowo w dłuższej perspektywie jak kiedyś to tylko u zagranicznych bez podatku, ale nie polecam tak grać, za dużo stresu to kosztuje :P
0
@barcelonaLM Takie same wyniki przewiduję :)
2
@norbi77 Espanyolu de Cornella*
17
@FC1899Barca Za te 5 złoty to pyszny kubek Knorra mam, podziękuję
0
@max1982 heh ja to samo mimo że lekarz kazał leżeć i broń boże sprzęgła nie wciskać :P W praktyce ortezy powinno się nosić przy tego typu kontuzjach tylko przy chodzeniu bez kul i żeby zapobiec gwałtownym ruchom(zgięciom). Najważniejsze żeby wcześnie rozpocząć rehabilitację
0
@max1982 Pare lat temu miałem artroskopie kolana, podobny zabieg. Już nawet nie pamiętam jak sobie radziłem z myciem, ale jak Cię wypuszczą ze szpitala, to powinieneś orteze móc ściągać do kąpieli czy przebierania, po prostu z doświadczenia wiem ze będzie to uciążliwe. Dopytaj się tylko jak obchodzić się z raną :)
0
@Kz1234 #Valverdeout. A teraz dawać pieniążki
0
@Mat_Cat Bo póki co umie tylko ładnie mówić i obiecać, dokładnie jak nasi politycy, a wiadomo jak u nas to wygląda :) Nie wiem czy będzie lepszy czy gorszy, po prostu nie sądzę żeby był jakimś zbawieniem. Jeśli wygra wybory będę mu życzył dobrze :)
0
@msmsms Dzięki, ale preferuję mężczyzn, chyba że jesteś kobitką :)
0
@Mocher91 Przed wyborami każdy jest dobry i świetnie by zarządzał klubem, to tak jak z naszymi politykami. Nie sądzę żeby ten pan był dużo lepszy niż Bartomeu
23
@pinasmeister Nam się oczy otworzą, jak im się zamkną :/
0
@kacper201 Puściłem takiego wariacika:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDIwMDQ5MzAwMDQwMDq1lVr+z/etsd9XZPk=
1
@TikiTaka Teraz jak coś opublikują to wyjdzie na to, że publikują pod przykrywke, z kolei jak nic nie zrobią to teza dziennikarza będzie podtrzymana. Szach mat.
1
@KSSniper Zdecydowanie wolę zespoły grające otwartą piłkę, no i samego Neymara fajnie się ogląda :)
1
@TheNekro94 Bartosz pewnie dogadał się z firmą żeby wzięli na siebie całą winę. Ale jeśli nie to.. No cóż, nie chciałbym być w skórze naszego prezydenta
1
@Transu96 Ale Ajronka to Ty szanuj :/
2
@FafitFCB To by znaczyło że nasi zawodnicy są faszerowani niebieską metą
1
@TheNekro94 Strzelałem że jest kucharzem :P
1
@FafitFCB To ugotuj nam coś :P
1
@xVENUMx Łap
https://imgur.com/a/dyD5ckU
1
@Chwytliwy No właśnie miałem pisać że taka zima to mi pasuje, ani to łopatować nie trza ani ubierać w futra :)
6
@deyna2018 wkładam hemoroida do ryżu
8
@IronSanHybrid Podoba mnie się ten brodziaty Ernest. Noł homo.
4
A co to za zdziwienie, jakby wynajem firm do tworzenia wpisów było czymś nowym i żadna firma tego nie stosowała.. Popularny zabieg manipulacyjno-marketingowy i jestem pewien że nie tylko Bartek tak robi, tylko że reszta umie sprawić by takie brudy nie wychodziły na światło dzienne.. A kto wie być może bieżące doniesienia również są takim przekłamanym zabiegiem. To powinno skłonić nas do refleksji jak bardzo dajemy się wciągać w te medialne nagonki.
1
@Matt_i1992 Prawda, nie znamy wszystkich szczegółów, ale dając się prowokować jeszcze bardziej karmi tych idiotów. Nie każdy jest na tyle odporny psychicznie, ale takim zachowaniem nic nie zdziała, to jak walka z wiatrakami..
9
@BarcaInfo Sam sobie jest winny że dał się sprowokować. Oczywiście nie popieram rasizmu, ale chłopa poniosło trochę, jeden z drugim podlatuje i mówi żeby się ogarnął, a ten to ciągnie dalej zamiast mieć w dupie. Niestety w tym sporcie trzeba być odpornym na buraków.
0
@Katalonbar Na ten moment nie mamy zmiennika i na 9 i na LS więc ten napastnik z Leganes prawdopodobnie będzie rotował na obu pozycjach w zależności od tego jak kto się będzie prezentował na danej pozycji
0
@chavez Szybki prysznic po meczu i bajlandoo