1

@KSSniper Zdecydowanie wolę zespoły grające otwartą piłkę, no i samego Neymara fajnie się ogląda :)

1

@TheNekro94 Bartosz pewnie dogadał się z firmą żeby wzięli na siebie całą winę. Ale jeśli nie to.. No cóż, nie chciałbym być w skórze naszego prezydenta

1

@Transu96 Ale Ajronka to Ty szanuj :/

2

@FafitFCB To by znaczyło że nasi zawodnicy są faszerowani niebieską metą

1

@TheNekro94 Strzelałem że jest kucharzem :P

1

@FafitFCB To ugotuj nam coś :P

1

1

@Chwytliwy No właśnie miałem pisać że taka zima to mi pasuje, ani to łopatować nie trza ani ubierać w futra :)

6

@deyna2018 wkładam hemoroida do ryżu

8

@IronSanHybrid Podoba mnie się ten brodziaty Ernest. Noł homo.

4

A co to za zdziwienie, jakby wynajem firm do tworzenia wpisów było czymś nowym i żadna firma tego nie stosowała.. Popularny zabieg manipulacyjno-marketingowy i jestem pewien że nie tylko Bartek tak robi, tylko że reszta umie sprawić by takie brudy nie wychodziły na światło dzienne.. A kto wie być może bieżące doniesienia również są takim przekłamanym zabiegiem. To powinno skłonić nas do refleksji jak bardzo dajemy się wciągać w te medialne nagonki.

1

@Matt_i1992 Prawda, nie znamy wszystkich szczegółów, ale dając się prowokować jeszcze bardziej karmi tych idiotów. Nie każdy jest na tyle odporny psychicznie, ale takim zachowaniem nic nie zdziała, to jak walka z wiatrakami..

9

@BarcaInfo Sam sobie jest winny że dał się sprowokować. Oczywiście nie popieram rasizmu, ale chłopa poniosło trochę, jeden z drugim podlatuje i mówi żeby się ogarnął, a ten to ciągnie dalej zamiast mieć w dupie. Niestety w tym sporcie trzeba być odpornym na buraków.

0

@Katalonbar Na ten moment nie mamy zmiennika i na 9 i na LS więc ten napastnik z Leganes prawdopodobnie będzie rotował na obu pozycjach w zależności od tego jak kto się będzie prezentował na danej pozycji

0

@chavez Szybki prysznic po meczu i bajlandoo

2

@barteq Messi nawet gdy marnuje setki to wciąż stwarza mnóstwo okazji kolegom i asystuje, akurat o naszego kosmite się nie martwię :) Co do Arthura to weźmy pod uwagę, że chwile potrwa zanim wróci do optymalnej formy, po za tym akurat w sobotę nie zagrał źle, nie bał się wchodzić w dryblingi i ciągnął grę do przodu :) @Mocher91 Ale o jakim wysiłku mówimy? Messi nie jedzie do kamieniołomu jak kolega wyżej zauważył, a Arthur miał tylko jedną przygodę ze snowboardem, wątpię żeby narażał dalej swój wizerunek i karierę będąc przyłapanym już raz ;). Koledzy nie przesadzajmy, to też są ludzie, nie będą wiecznie wolnego czasu spędzać w SPA

3

@barteq Co Ci przeszkadzało w Messim i Arthurze w ostatnim meczu :)

4

@Mocher91 Myślę że de Jong spokojnie sobie poradzi jako zastępca Busiego :)

0

@lambard Nigdzie nie napisałem że Werner jest gorszy, sam wolałbym Niemca, ale tematem postu jest krytyka Lautaro :)

0

@Messibestplayerintheworld Chętnie, ale zobowiązuje mnie umowa :P Ale rzeczywiście ktoś kto mnie nie zna pomyśli, że mówię o Benzemie :D

5

Wstrzymałbym się z tą krytyką Lautaro po nieudanym meczu, dwóch.. Przypominam że nasz Pistolero też bywa bardzo nieregularny, a mimo to w dłuższej perspektywie daje nam ogrom korzyści. Dajmy mu się wykazać do końca sezonu :)

1

@pauletaa Niech Ci teraz ta osoba zwróci hajsy :P. A od siebie polecam Mas IQ od Verde Mate

0

@masakrator05 Spokojnie, to tylko wspomnienia :)

0

@Coutinho007 Nie ma faworyta jak dla mnie, będzie potrzebne trochę szczęścia w skuteczności

4

@NeroTFP rewanż na Anfield, rewanż w Rzymie klasyki, z tych nowszych to mecz z Ibizą. A tak już całkiem poważnie to "the Grudge" klasyk, ale pewnie już widziałeś :P

0

@LuisNazario Grunt że nie cierpisz na brak szacunku do rywala, a przynajmniej tak zakładam ^^

1

@arasz1819 Rzeczywiście Francja odstaje od reszty, ale czy aż tak? Nie interesuję się za bardzo ta ligą, ale od zawsze mówi się o top 5 więc po co to zmieniać :)

2

@arasz1819 Ale napisałeś że Holenderska jest mocniejsza, tymczasem tłumaczysz się teraz tym, że Francuska jest słaba jak na swój potencjał, to nie zmienia faktu że wciąż jest mocniejsza od Holandii. Może jakby wpakować tyle pieniędzy w Niderlandów co we Francję to owszem, ale na ten moment tylko Ajax coś tam działa, w tym sezonie nie wyszli zgrupy, ale nie dziwne po rozkupieniu połowy składu.

0

@arasz1819 Ale jakie fakty, to tylko twoja opinia, Ajax ostatnio jest w topie, ale Francja wciąż ma takie zespoły jak PSG, Lyon, Marsylia czy nawet Monaco które powoli wraca do formy. W Holandii nikt poza Ajaxem nie jest w stanie się przebić gdzieś wyżej, ba nawet w tym roku Ajax gra tylko w LE, podczas gdy PSG z Lyonem w rundzie pucharowej LM. To są fakty kolego ;)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?