Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AdrianGajewski2005 Bez przekleństw proszę
0
@Peciak No cóż, ciężko nie przejechać się być może jedynym takim pociągiem w życiu ^^
0
@chavez No o tym właśnie mówię, ludzie stawiają po 6 zdarzeń w kuponie licząc że to są "pewniaki", a przeważnie ten jeden czy dwa zdarzenia nie wchodzą. Karuzela jeszcze bardziej się kręci gdy raz Ci się uda trafić takiego akumulatora, wtedy przeciętny gracz jest przekonany o swoich zdolnościach bukmacherskich i gra dalej licząc że się dorobi fortuny. Też swego czasu potrafiłem grać będąc na plusie w dłuższej perspektywie, ale to wymaga tak jak mówisz cierpliwości, zaufania do swojego systemu i przedewszystkim chłodnej głowy.
0
@DaPi I dlatego buk zawsze będzie na plusie, bo przeważnie te 1 mecze nie wchodzą :)
1
@NeroTFP Taa napewno
0
@MSN30 Jeden z nich to przyjaciel mojego szwagra, przykra sprawa. Góry są cudowne, ale mają też swoje drugie oblicze..
3
@Kengo Koza
2
@xVENUMx Spore ryzyko, ale oby to weszło :)
0
@EL_Pi Panie bo to raper jest a nie komentator
0
@PuyolTheBest W tym sezonie nie idzie im tak źle, jak się zepną to dadzą radę
5
@kubusnitecki Meo Lessi
2
@Avada Kedavra Ostatnio spuszczał się nad Messim więc może niekoniecznie ^^ @umtiti Mi się tam podoba, może nie ma dużego doświadczenia, ale napewno lepsze to niż słuchanie Hajty
5
@masakrator05 ooh, what you want fool?!?
5
@KSSniper :O
1
@DaPi Obojętna jest mi ta drużyna, czy spadnie czy zostanie nie będzie to miało większego znaczenia, ale lubię oglądać jak dostają od nas oklep
0
@michal26 Ok, masz prawo im tego życzyć, dla mnie to są zawsze większe emocje niż byle mecz z Eibarem i dużo ciekawiej się to ogląda
0
@bixmix Chodzi o samą otoczkę derbów, zawsze to są większe emocje niż w takim meczu z Eibarem. Poza tym mordka również się cieszy jak dostają od nas oklep, nie wiem jak można im życzyć spadku, ale każdy ma prawo na swój sposób kibicować ;)
2
@bixmix Tak, nie będzie derbów i tej widowiskowości. Real to nasz największy rywal, ich kibice także nas nienawidzą, mecze z nimi również są gwarancją częstych, nieraz brutalnych fauli, a jednak każdy sobie życzy oglądać el Clasico przynajmniej 2 razy w roku ;) Dlatego ja kibicuję Espanyolowi w wyjściu ze strefy spadkowej
0
@DanielOOL Praktycznie w każdym nowszym telewizorze jest taka możliwość
0
@masakrator05 Ja, nie mam wyjścia bo mam ich awans na kuponie :P
0
@DonAndresFCB Nie rozumiem czemu tak bardzo chcecie żeby Espanyol spadł, derby to zawsze ciekawe widowisko :)
2
@levz0r Jaaasne, pamiętaj że w ciry na wyjeździe w LM dostawaliśmy na długo przed Valdkiem ;)
0
@SuperVegeta Rok temu skończyli w tydzień, nie obraziłbym się gdyby się to powtórzyło. Chociaż walka w lidze do ostatniej kolejki to jest coś :)
0
@Klaudix Koronawirus rozprzestrzenia się po Włoszech i pare meczy odwołali
0
@Sznejk Mieli pecha mieli, dużo sytuacji do 70 minuty ale brak wykończenia
0
@ZielonySzparag Kafejka zamknięta :P
0
@patrykzmc2000 przywitał się z publicznością niezłym kiksem, ale nie podłamał się i zaliczył praktycznie 2 asysty, jak na debiut i presję jaka na nim była to świetnie :)
1
@Chaoss Panie, nie siej pan propagandy :P
0
@Kamiloza91 Tu lejt
0
Jak poduszki tego nie wygrają to będę w szoku