0

@KamQiX W Fifie od lat już się da ustalać założenia taktyczne na boisku dla zawodnika, więc myślę że PES nie będzie na tyle zacofany. No ale mogę się mylić. Poszukaj tam gdzieś przy wyborze składu

3

@fenix1983 Przecież Liverpool to by zaskarżył cały świat jakby takie coś się odwaliło :D

0

2

@barcelonaLM Stres zabójca niestety :/ Ale da radę chłop, grunt to nie poddawać się

4

@barcelonaLM Nie zapalił świeczek mijania

3

@BarcaInfo O rzeczywiście, wcześniej mi się nie załadowała całkiem strona :D. Wychodzi na to że Gomis jest faworytem

1

@BarcaInfo Wszystko fajnie tylko jeszcze tłumacz by się przydał xD

3

@Nano22 8 4. Mecz dużo ciekawszy :)

0

@NeroTFP Co wygrałem? Wygrałem miejsce w 10ciu oznaczonych w ciekawostkach? Jak nie to foch

1

Luisito boi się Braithwaita

1

@DaPi Musisz dołączyć do jakiegoś plemienia, pisz do @Chwytliwy on Ci wskaże dobrą drogę ;)

1

@NeroTFP Ty baitciarzu :P

1

@Bykunn Mi zabrali prawko po 2 latach jazdy, ale później znów zdałem za 1 wszystko :D Zawsze powtarzam że grunt to zabić stres zanim on Ciebie zabije, ale mimo wszystko zdawanie prawka nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, chwila nieuwagi i rutyna może Cię oblać :D

1

@Bykunn A no właśnie mieli to zmienić i to jakiś czas temu, jeśli rzeczywiście dalej tak jest to zwracam honor. No ale takie przypadki jak z linijką to już czysta abstrakcja :D Ja miałem bardzo luźnego egzaminatora i o innych w Małopolsce nie słyszałem złych rzeczy. Zdarza się pewnie więcej takich hamowizn, ale umówmy się procent zdawalności zależy przede wszystkim od kursantów, żeby zdać w Polsce trzeba się postarać i tyle

0

@Bykunn Uwierz mi że takich mend egzaminatorów jest dość mało, nie mówię tego na przykładzie tylko swoim, są to słowa instruktora znającego prawie wszystkich egzaminatorów w województwie. Po za tym skoro z góry zakładasz, że prędzej czy później popełnisz błąd, znaczy że nie zasługujesz na prawko, egzamin nie będzie trwał parenaście godzin ;) I wbrew powszechnej opini egzaminatorzy nie zarabiają na oblewaniu, to największy mit jaki wymyślono, wszystko siedzi w twoich rączkach ^^ Procent niezdawalności bierze się z niedostatecznej znajomości przepisów i zastosowania ich w praktyce, nikt nie powiedział że to jest łatwe, ale skoro ja, zwykły szary człowiek potrafiłem na tyle się wyuczyć, że zdałem wszystko bez żadnego błędu to jestem pewien że każdy może. Jestem właśnie w trakcie wmawiania tego swojej dziewczynie, która stresuje się jak nikt inny i z góry już wiem że niestety to ją obleje :/

0

@NeroTFP Clickbaitowe tytuły są wszędzie niestety, nawet u nas na stronie czasem :/

0

@zmiter912576 @Bykunn @Chwytliwy Gjuwno prawda z tymi egzaminatorami, to zależy wyłącznie od Ciebie i twojego podejścia. Jak zobaczy że ogarniasz to Cię nie udupi, mi nawet sam na stopie zahamował po pół godziny jazdy, mimo że sam chciałem to zrobić, najwyraźniej się zatroszczyło o mnie :D Poza tym nawet jak trafisz najgorszą mendę, to wynik zależy od Ciebie. Co Ci mogę poradzić, najważniejsze jest pewne podejście, stres to największy z egzaminatorów i każdy instruktor to potwierdzi ;)

1

@DaPi To chyba osobna gra była dołączona do filmu, nie pamiętam już bo to bardzo dawne dzieje, ale miałem na DVD i jestem pewien że dało się grać pilotem :D

9

@Culé a muerte W Podhales Le Korki na Zakopiances też git

3

@Szicek10 Kac Yerbowy.. Zjedz porządną kolację i jakieś witaminki ^^

2

@cuttersomething Może to i lepiej ;)

1

@PatrychoO Lol kto stworzył ten model xD

0

@VanBest Ja to samo :P

23

@VanBest No na Anoeta zawsze nam ciężko idzie

2

@Rewolucja123 To chyba nie widziałeś bo tego nie da się zapomnieć :D Łap:


1

Tylko mi teraz cały czas w głowie muzyczka z hymnu ligi Mistrzów siedzi?

3

@socha Właśnie niekoniecznie, są różne kryteria takie jak drybling i sama akcja przed zdobyciem gola

3

@DarekFCBnaZawsze Sen jest dla niemowlaków, kto będzie Rambli pilnował

7

@socha Ja coś czuję że ciężko będzie przebić Suareza, takie strzały wychodzą raz na milion

1

Jak myślicie Suarez wygra Puskasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?