1

@Nano22 Stegen będzie dogrywał rożne

0

@cat_r37 Trzech rywalach? Jednego miał za plecami tylko i spokojniee mógł mu posłać piłkę, serio nie takie podania Messi dostawał

0

@PawkoFCB Czy ja wiem czy tak na siłę? Mecz na próbę nie zaszkodzi, a pokazał nie raz że dryblować potrafi. Roberto był już tam wystawiany, jemu też bym dał szansę :) Messi i tak gra częściej bliżej środka i mógłby w końcu oficjalnie grać jako ŚPO, jak dla mnie skład wart zaryzykowania. Semedo i tak najczęściej że wszystkich śmiga na prawym skrzydle, mógłby się bardziej angażować zostawiając obronę Sergiemu

0

Spróbował bym raz taki skład grając 433
Roberto, Pique, Umtiti/Lenglet, Alba
Messi, Busquets/Frenkie, Arthur
Semedo, Griezmann, Fati

0

@cat_r37 No kurła do Messiego xD Ja wiem że przyzwyczailiśmy się że nasi zawodnicy nie wymieniają już szybkich podań na małej przestrzeni, ale bez przesady, Messi fajnie wyszedł na pozycję, wystarczyło żeby trochę lepiej się rozglądał to by to dostrzegł. Nie miałbym problemu gdyby to była jedna sytuacja, ale nasza pomoc zbyt często gra zachowawczo i za wolno, dlatego w ataku pozycyjnym przeciwko dobrej defensywie nie istniejemy.

0

@cat_r37 No akurat w tej sytuacji lepszej opcji nie było niż podanie do kozy, ale wolał zagrać na alibi

0

@Hiacynk Jakby wyjąć Martineza za 80 to okej, ale jak więcej to znów ryzyko że wyrzucimy tony złota w błoto. Przeraża mnie fakt ze mając jedną z najlepszych szkółek na świecie, nie mamy na tej pozycji nikogo kogo by warto ogrywać. :/

1

@Hiacynk Nasze Credo to zaufać Semedo. W once de gala też zostawiłbym Vidala. I niech mnie cholera, ale wolę już Wernera.

0

@colossus Abidal, Puyol, Pique, Alves, Iniesta, Busquets, Xavi, Villa, Messi, Pedro ehh.. Cóż to był za piękny skład, początki kibicowania, wtedy człowiek nie doceniał co to znaczy wygrywać wszystko tyloma wychowankami..

1

@Cochise Brzmi jak plan

2

@arasz1819 Jak zwykle nie, ale trzeba o czymś poplotkować :)

0

@Bobo25 Zawsze jego syn może pobić ten rekord ^^

1

@adukla Ja uważam że to my mamy łatwiejszy terminarz, Real ma dużo cięższe wyjazdy i dlatego stawiam że to my wygramy ligę ;)

1

@xofcbxo Kurde gdybym wiedział :/ Ale intencje miałem dobre jak coś

0

@xofcbxo No ale nie rozumiesz, co miałem Ci sam łeb zostawić żebyś się wykrwawił?.. Tak to szybko zakończę twoje cierpienia i za dzień, góra dwa odrodzisz się jako jakiś lew, aligator, może nawet karaluch

1

@Coutinho007 Mi przypomniało to jak sobie kapkował kiedyś wzdłuż pola karnego z przeciwnikiem na plecach, nie kojarzysz co to za mecz był? :D

3

@damianex10 Sama głowa została więc i tak już za późno, proszę zaznaczyć odpowiedź A. Ostatecznie.

1

@barcelonaLM Tak, pamiętam jak dobrałam sobie e-kupon, a pani na miejscu mi go zbonusowała bez słowa, bo była taka możliwość :)

13

@Mns21 Zależy pod jakimi względami, bo przykładem fair play to on nie świeci :P

1

@AmigoBlancos Zepsuliście nam marzec i święta :(

0

@marcin000019 Hala Liverpool

1

Tak wogóle to przypomniałem sobie że Mirandes ma nie małe szanse na puchar króla :D Poprzedni mecz z Sociedad wtopili 2 1, ale po całkiem wyrównanej grze i na stadionie przeciwnika. Ta drużyna musi być niesamowicie zmotywowana na rewanż i wierzę że powalczą o ten awans do ostatniego gwizdka. Co to by była za historia

1

@Kidd No fakt, chłop jest strasznie nieregularny, Francuzi chyba już tak mają :D

2

@Kompletny Nasze Visca dzieci nie lepsze wcale :D

1

@Kidd Griezmann dość często takie "setki" pudłuje więc w jego przypadku to nie była setka :P

4

@kerouac Śmieszy mnie wogóle same słowo setka, bo o ile można tak nazwać okazję której się nie wykorzysta raz na milion, tak ludzie setkami nazywają po prostu dobre sytuacje, które jak się okazuje nie wchodzą dość często. Nie sądzę żeby któraś ze wczorajszych naszych sytuacji taką setką była

0

@haryveb944 Nie no akurat Real wychodził jako faworyt, wynik był do przewidzenia, ale jednak liczyłem na remis chociaż.. Szkoda że mimo Messiego w drużynie wiemy jak ciężko będzie nam się grało z białymi

1

@ToshyFCB "Frenkie"

7

@danio1899 Powiedz im że raz na jakiś czas to nawet Real wygra u siebie

2

Jakby ktoś jeszcze nie widział myszojelenia czasem :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?