Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 Bili dżin is nat maj lołwer
1
@cules100pro I tak i nie
0
@KapiFCB Też boli, z Shingeki no Kyojin tak miałem :)
8
@FafitFCB To paradoksalnie jesteś i cierpliwy i niecierpliwy :P
7
@YoungTalents Szybko te lata lecą
2
Głupie uczucie oglądać większość serialu odcinek po odcineczeku kiedy tylko chcesz, a później trzeba czekać tydzień na jeden 40 minutowy epizod :(
0
@haryveb944 Nasi płaczący o wszystko kibice
0
@V e B 96 Ja musiałem pół roku czekać, a to i tak dzięki znajomościom w szpitalu, więc stwierdziłem że idę prywatnie :)
0
@koziar Trenerzee, ale nie będzie trener już ksycał nie?
1
@mat32 Nie ty jeden czekasz, musimy być cierpliwi bo Netflix lecimy w uja
6
@Chwytliwy Wiadomo już jak wygląda Andrzej, można umierać ^^
0
@mavachi W sensie kupujesz przeterminowane produkty i dostajesz naklejki :D
0
@Munio Myślałem że mu dupsko skopią a się chyba nie zczaili że to fan xD
0
@Rewolucja123 Ja nie krytykuję Valverde tylko twierdzę że nie mamy prawa na ten moment porównywać tych panów w kontekście tego co zrobili dla Barcy
5
@Rewolucja123 No i co że stracił tego lidera, a może gdyby Setien przyszedł na początku sezonu i mógł na spokojnie przepracować z drużyną nowy system, ewentualnie zrobić jakiś transfer który mu się widział to wogóle nie musielibyśmy przejmować się ligą, nie odpadlibyśmy w pucharach, wygralibyśmy El Clasico. Zrozum że to co teraz gramy to jest spuścizna po Valverde wymieszana z chaotycznym wprowadzeniem nowego stylu. To nie ma prawa odrazu działać, potrzeba czasu i koniec.
9
@Rewolucja123 I wogole nie wiem jakim prawem porównujesz Setiena do EV, gdzie ten drugi siedział tu 3 lata, a dziadek dopiero zaczął pracować. Nie miał nawet czasu przejść okresu przygotowawczego z drużyną i zrobić transferów xD Przestań trollować
5
@Rewolucja123 Mieliśmy lidera zaledwie kilkoma punktami przewagi, lider co tydzień się zmienia praktycznie :) Naprawdę oczekiwałeś że w pare miesięcy Setien zrobi z drużyny monolit nie do pokonania? Przecież to dziecinna naiwność :P Już się nie bój o eksperymentowanie z głową, nie bez powodu Ci ludzie trenują jeden z największych klubów na świecie, a Ramblowi eksperci mądrzą się tylko przed kompem :)
13
@Rewolucja123 Może poczekajmy trochę aż tego dziadziunia będziemy mogli poważniej ocenić. Póki co dostał w połowie kontuzjowaną kadrę, przyzwyczajoną do innej niż preferowaną przez niego taktyki. Chcesz czy nie ta przebudowa drużyny musi chwilę potrwać, z pewnością będzie chciał ściągnąć kilku graczy w lecie którzy mu się widzą, na ten moment nie jestem w stanie się do niego przyczepić, a to że stawia Vidala na skrzydle? Proszę bardzo, eksperymentować też trzeba
6
@Jacu327 No kur** znowu dostałem to złamane krzesło co jest z wami
2
@Avada Kedavra Się wie mistrzu
1
@TR3YWAY Nie zapomnij o gumkach kolego
2
@Avada Kedavra Pff, też zacznę hejtować i dostanę fotel z masażem
1
@IronSanHybrid Ale żeś mi ujowe krzesło dał, nóżka złamana, jakieś okruszki, a idź pan
1
@Arnold1234 A dzieńdobry na klatce w szatni mówi? Bo jak nie to nie jest dobry :/
0
@maroon Kolege oznacz nie mnie :) @MichalZZZ
6
@skakun95 A były w tej bajce Lahozy?
0
@FafitFCB Ale combo, nie wychodzę z domu
2
Kurde co z tym Beter Kol Sołlem, ale lecą w uja
2
@Mns21 Ronaldinho narazie z Paragwaju się wydostać ma problem
1
@MichalZZZ Dzieciaki mają znacznie mniejszą odporność, ja bym szedł do lekarza profilaktycznie na badanko