1

@cchesterr43 @YoungTalents Noo tiki są przerąbane, kto nie miał do czynienia ten nie zrozumie, ale i tak najgorzej mają Ci którymi to dosłownie w całości rządzi, coś takiego np chociaż to i tak jest w miarę:


Facet ma akurat dystans do tego, przyjemnie się go słucha :D

0

@kewin Dowiesz się w swoim czasie :)

2

@YoungTalents Do dzisiaj mam kilka tików, ale ujawniają się rzadko, przeważnie jak się na nich skupisz. Coś typu przymus dotknięcia czegoś kilka razy, gwizdanie itd. Jest to czasem wkurzające, ale potrafię nad tym panować, za małego gnoja nie potrafiłem i macałem przedszkolanki xD Chociaż macanko to akurat częsty tik u panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@NGTRX No ciężkie, ciężkie, ludzie bardziej się przejmują czyjąś opinią niż własnymi potrzebami..

0

@TheNekro94 To fakt, BCS może się wydawać z początku nudny, ale jak już się rozkręci to człowiek nie odchodzi sprzed TV. W Breaking Bad tylko pare odcinków jest nudnych. Ogólnie uniwersum w Albuquerque na najwyższym poziomie :)

1

@Sysia11 Jasne że nie, ale bardziej sprawiedliwe się nie da biorąc pod uwagę konieczność zakończenia sezonu i przyznania mistrza

1

@Encore Umowa mnie trzyma, wszystko przez naszych piłkarzy :(

1

@Encore Pytać się czy jest ktoś na Rambli, to jak pytać się panią lekkich obyczajów czy zrobi dżoka za 2 stówy ^^

0

@dominik127pl No tak to wygląda fakt :D

0

@beznicku1000 To ja trochę inaczej niż wszyscy, liczę że PSG i Liverpool przejdą. Fajnie jakby dla odmiany Francja coś zawojowała w LM, a na Anglikach mam nadzieję że się zrewanżujemy, choć może to być bardzo ciężkie ^^

0

@beznicku1000 W sensie że królem chcesz być czy jak

4

@Lord_Vader Bo to żart na czasie jest, a pan jest z przyszłości gdzie już nie ma koronawirusa

15

@Katalonbar Tylko użytkownicy Premium

2

@Danny Gaucho Jak zwykle pierwszy, taki stary a wciąż ma refleks :/

0

@Aaron10 To urodziny obchodzą Chucka

1

@Criss18Barca Zarażonych jest z pewnością więcej, a śmierci z powodu wirusa praktycznie każdą podaje się do statystyki, stąd ta śmiertelność jest trochę zawyżona. No ale to tylko statystyka oczywiście ^^

2

@Allbi Przenoszą, tak samo jak i młodsi. Starsi ludzie są po prostu najbardziej narażeni na śmierć

0

@Allbi Co do k...

0

@TR3YWAY No jak to jest uczelnia poświęcona nauczaniu o wirusach to się nie dziw

5

@kubix05 O fajnie moje święto ^^

0

@4drian0 Używa używa, raz go przyłapałem :D

7

@robsesh To już wiadomo gdzie bana odsiaduje :P

5

@Hiacynk Chleb z cukrem ^^

5

@Stoiczkow Nie, ale mój starszy zamierza wykupić dzisiaj cały sklep

0

@barcelonaLM Co tam kto napisał? bo nie zdążyłem :D

3

Oświadczam że nie ma żadnego wirusa!! Wirusa wymyśliliście Wy, dziennikarze.

0

@DaPi Zajebista stronka, tylko 80 miałem, ale głównie na Afryce poległem i mniejszych państwach Wyspach ^^

1

@szela1899 Myślę że zwykły Avast na trialu sobie poradzi

0

@ShinobiQWE Nie mam pojęcia ale obstawiam że to kwestia czasu aż wszystkie spotkania będą bez publiczności w LM, przynajmniej przez jakiś okres

3

@ZielonySzparag Valencia - Atalanta również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?