Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mesi12 Co Ty tak witasz tą fcbarce w każdym poście, liczysz że w końcu Ci odpisze? :D
0
@FCBeSeM Byłem jeszcze chudszy do niedawna, wyrobi się chłop :P
0
@derlysy1979 Ja z gór więc dopiero w maju ^^
2
https://www.facebook.com/142175459239413/posts/1644066875716923/
Riki tak dawno piłki nie miał przy nodze, że znalazł alternatywę :D
1
@cchesterr43 Wczoraj też leciał, fajnie sobie wrócić do takich klasyków ^^
0
@MarioVeB! I to po górach, oj taak ^^
0
@barcafan9512 Proste że San Andreas, chociaż GTA 5 też ma świetny klimat i jest bardzo rozbudowane, ale mogliby zadbać o takie "pierdoły" jak możliwość wejścia do restauracji :) W San Andreas najtrudniejsze co może być to przejść szkołę jazdy na złoto, ale po wielu godzinach prób i błędów do zrobienia ^^
0
@Triv44 Już za jeden rok, już za jeden rok, Pooolska będzie mistrzem Włoch
1
Co roku ten sam artykuł ^^
1
@capm Również szanuję, dzięki za miłą wymianę poglądów ^^
0
@capm Zgadza się, słuchaj chłopak sam zdecyduje co zrobić. Pójdzie do profesjonalisty i zmniejszy ryzyko kontuzji czy problemów zdrowotnych, ale poświęci za to ciężko zarobione pieniądze, czy będzie chciał samemu ułożyć sobie dietę czy plan bazując na jasnych i darmowych poradach od profesjonalistów w internecie. Ze wszystkim tak jest, jak Ci przecieka rura w domu to sam możesz się tym zająć ryzykując że coś spieprzysz, albo wzywając fachowca któremu zapłacisz. Ja osobiście wolę dochodzić do wszystkiego samemu, a jeśli robisz to z głową to nic złego się nie stanie, a progresować będziesz w optymalnym tempie :) Tymbardziej że dietetyka i trening nie są tak skomplikowanymi rzeczami, że jeden czy dwa błędy przekreślą wszystko co osiągnąłeś, wystarczy tylko myśleć :)
1
@capm Jakie herezje xD Facet napisał jak wyglądają podstawy i stwierdził że dietetyk to tylko niepotrzebny wydatek, a ty tu o herezjach piszesz. Zrobienie dobrej formy nie wymaga żadnej konsultacji ze specjalistami, w dobie internetu i ogromnego dostępu do wiedzy bez problemu można być samemu dla siebie i dietetykiem i trenerem. Nie wmawiaj młodemu głupot ;)
2
@Adriano99 Pierwsza rzecz kolego to nadwyżka kaloryczna na poziomie 300 kcal dziennie i 2g białka na kilogram masy ciała. To jest na początek taka podstawa w diecie dzięki której będziesz wyrabiał optymalną ilość mięśni. Druga rzecz to trening. Jeśli ktoś Ci mówi że kalistenika jest dobra dla przedszkolaków to znaczy że ch*ja o niej wie :) tak jak kolega wyżej pisał, zaobserwuj na YT kanał KuraWorkout, wszystkiego się dowiesz :) Aha, no i nikt nie broni łączyć Ci kalisteniki z ciężarami, kiedy progres nie będzie zbyt zadowalający, przekonasz się po pewnym czasie :) Odłóż sobie troszkę pieniędzy i zainwestuj w drążek, a póki go nie masz będziesz musiał jakoś sobie poradzić, chociażby podciąganie na drzwiach ;)
1
@jeyx77x Buffalo buffalo, Buffalo buffalo buffalo, buffalo Buffalo buffalo
0
@haryveb944 Takie sytuacje zawsze skłaniają mnie do refleksji, wedle słynnego cytatu "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"..
0
@haryveb944 Aż sobie wyobraziłem gdyby moich takie coś spotkało, współczuję stary :/
1
@chavez Radykalne środki są potrzebne owszem, ale duże grono osób nawet nie ma pojęcia czym jest ten wirus i w jakim stopniu zagraża, a zachowują się jakby każde zarażenie równało się śmierci. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście
32
@sewciu50 Za to jesteśmy narodem panikarzy i spłoszonych owiec. Oczywiście, że sprawa jest poważna i pochwalam to jak większość reaguje, ale niektórzy się zachowują jakby wojna wybuchła..
2
@adamt1996 Messi ewidentnie pod formą, chyba jakaś kontuzja. De Jong jak to de Jong, taki drugi Rakitic
7
@PaulFCB O człowieku, dosłownie kosmos :D
0
@Szklaner Ja przestałem już liczyć nawet :D Czekam aż wyjdą dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany, zapowiada się ciekawie, a później standardowo cała seria od nowa ^^
4
@Commando Dla Ciebie PAN Chwytliwy
0
@Witekk10 Można taką nową serię ciekawostek io użytkownikach wprowadzić :P
0
@Szklaner Właśnie postanowiłem sobie ze będę grał z tym modem jak będę znów przechodził serię Gothica :D
1
@Lord_Vader No i teraz masz klasę bo się przyznałeś :P
2
@Mari0 To wirus się zaraził Chuckiem, a nie na odwrót
1
@Kamil92 Dzięki byku odrazu lepiej ^^
1
@Kamil92 Kiedy moje suche żarty dostają dużo zielonych wtedy czuję się taki dowartościowany i jest mi cieplutko na serduszku ^^
2
@quarto Kibicuję od 2011, a nie oglądałem remontady z PSG więc jedyna słuszna odpowiedź to rewanż na Bayernie w 2015 czyli w skrócie Messi wkrecający w ziemię Boatenga i dający pstrykala w nos Neuerowi ^^ Finał z United w 2011 też miłe wspomnienie, ale człowiek wtedy tego jeszcze nie doceniał :) Aha no i jeszcze El Clasico parę lat temu jak Messi strzelił gola w końcówce na wagę zwycięstwa :D
1
@wojopancer Symetria
Dzień Świra/Killer
Tokio Drift
Superhero
Shrek
Klątwa
Interstellar