1

@LuisSalvano Jeszcze przeboleję to że "bogatsi" chcą się polansować, ale wprowadzanie w błąd to już przegięcie :D

2

@Barcelismo @Thoms94 @loswariatofano Co wy pieprzycie ziomki
chyba dawno się telewizorami nie interesowaliście a piszecie
głupoty xD zajebistego Samsunga ostatnio kupiłem za 1700, 50 cali, 4k, smartTV i śmiga jak ta lala, możecie rzucić okiem
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50ru7102k.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwmdzzBRC7ARIsANdqRRnfIWgirjWrdPq-jS-ddDqbWyNEhAZqF8pwdRrl6qU2ojmaiUk__z0aAr-3EALw_wcB
Do 2 koła możesz zrobić naprawdę fajne zakupy ;)

0

@Damian11 Kurde matematyka wyższa, a mówiła mama ucz się :/

2

@NeroTFP Może kiedyś zrobią remake'a z takim scenariuszem i się doczekasz :D

1

@norbi77 To będzie nagroda za wykonanie zadania ^^

1

@Danny Gaucho Ale żeś się opalił Danny :)

0

@ParlesCuyol5 Teraz tak, dzięki :D

0

Dobra to też polecę jakimś klasykiem ^^


0

@nieprzysiadalnosc Koniecznie obadaj to, przynajmniej do refrenu xD


1

@MichalZZZ Ja lubię oglądać mecze sam ( no i z Ramblą po części), dlatego cieszę się że moja nie lubi ^^ Chociaż z drugiej strony jakby siedziała cicho i cieszyła się tylko z goli to było by to przyjemne :P

0

@Kusco15 Facet, rozumiem że teorie spiskowe się sprawdzają, ale nie bierz każdej za pewnik, bo po twoich wpisach można stwierdzić że nawet w płaską ziemię wierzysz :P Nie wypada wmawiać wszystkim że Twoja teoria musi być jedyną słuszną, tylko dlatego że wydaje Ci się na pierwszy rzut oka logiczna :)

1

@Hushovt nie lekceważ dziewiętnastki karmicznej xD

1

@MichalZZZ E no bez przesady, martwiłbym się o sezon, ale rok nie ma szans jak dla mnie. Stawiam że za 3, 4 miechy wszyscy zapomną o wirusie, a mecze się zaczną pod koniec kwietnia/początek maja

0

@MichalZZZ Raczej Grubson - na szczycie,
ale dużo się grało w San Andreas więc może być i to :P


0

@13th Gwarantuję Ci że tak :)

1

@13th Nie słuchaj tych co mówią że tylko 1 sezon(współczuję takim osobom wymagań :) ), warto cały serial obejrzeć zaufaj mi, jeden z najlepszych seriali ever ^^

3

@ArterkHD Każde wyjście z domu jest ryzykowne, ale nie popadajmy w obsesję, sam bym poszedł do fryzjera ale żaden nieczynny :P

0

@Explode ciężko, teraz wszystko się w systemie na maszynie sprawdzającej zapisuje i dane są dostarczane do urzędów, nie wiem jak to dokładnie działa więc nie myślałem nawet jak to obejść

0

@xVENUMx To już niestety nie przejdzie :P

0

@Klaudix Do zup tylko nitki, a do sosów spaghetti, penne, tagliatelle. No i jeszcze lasagne, a reszta to już mniej znaczące makarony w moim życiu ^^

1

@Misanthrope Ok, niech to będzie tajemnica ^^

5

@Misanthrope Skąd wiesz jak smakują Harnasie?

0

@Chakalaka To ma sens przecież

0

@sawyer00 Otóż to :P

1

@Osioł Messiego wrzucilem właśnie, jak nie widziałeś to obczaj :P

0

0

@Danny Gaucho Main quest to zmutować wirusa w zombie ^^

0

@Don Lucas Janiama!!!

1

@AnnaMarianna Najgorsze imiona: Marta, Klara, Teresa
Najlepsze: Julia, Natalia, Monika ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?