Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano Jeszcze przeboleję to że "bogatsi" chcą się polansować, ale wprowadzanie w błąd to już przegięcie :D
2
@Barcelismo @Thoms94 @loswariatofano Co wy pieprzycie ziomki
chyba dawno się telewizorami nie interesowaliście a piszecie
głupoty xD zajebistego Samsunga ostatnio kupiłem za 1700, 50 cali, 4k, smartTV i śmiga jak ta lala, możecie rzucić okiem
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50ru7102k.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwmdzzBRC7ARIsANdqRRnfIWgirjWrdPq-jS-ddDqbWyNEhAZqF8pwdRrl6qU2ojmaiUk__z0aAr-3EALw_wcB
Do 2 koła możesz zrobić naprawdę fajne zakupy ;)
0
@Damian11 Kurde matematyka wyższa, a mówiła mama ucz się :/
2
@NeroTFP Może kiedyś zrobią remake'a z takim scenariuszem i się doczekasz :D
1
@norbi77 To będzie nagroda za wykonanie zadania ^^
1
@Danny Gaucho Ale żeś się opalił Danny :)
0
@ParlesCuyol5 Teraz tak, dzięki :D
0
Dobra to też polecę jakimś klasykiem ^^
0
@nieprzysiadalnosc Koniecznie obadaj to, przynajmniej do refrenu xD
1
@MichalZZZ Ja lubię oglądać mecze sam ( no i z Ramblą po części), dlatego cieszę się że moja nie lubi ^^ Chociaż z drugiej strony jakby siedziała cicho i cieszyła się tylko z goli to było by to przyjemne :P
0
@Kusco15 Facet, rozumiem że teorie spiskowe się sprawdzają, ale nie bierz każdej za pewnik, bo po twoich wpisach można stwierdzić że nawet w płaską ziemię wierzysz :P Nie wypada wmawiać wszystkim że Twoja teoria musi być jedyną słuszną, tylko dlatego że wydaje Ci się na pierwszy rzut oka logiczna :)
1
@Hushovt nie lekceważ dziewiętnastki karmicznej xD
1
@MichalZZZ E no bez przesady, martwiłbym się o sezon, ale rok nie ma szans jak dla mnie. Stawiam że za 3, 4 miechy wszyscy zapomną o wirusie, a mecze się zaczną pod koniec kwietnia/początek maja
0
@MichalZZZ Raczej Grubson - na szczycie,
ale dużo się grało w San Andreas więc może być i to :P
0
@13th Gwarantuję Ci że tak :)
1
@13th Nie słuchaj tych co mówią że tylko 1 sezon(współczuję takim osobom wymagań :) ), warto cały serial obejrzeć zaufaj mi, jeden z najlepszych seriali ever ^^
3
@ArterkHD Każde wyjście z domu jest ryzykowne, ale nie popadajmy w obsesję, sam bym poszedł do fryzjera ale żaden nieczynny :P
0
@Explode ciężko, teraz wszystko się w systemie na maszynie sprawdzającej zapisuje i dane są dostarczane do urzędów, nie wiem jak to dokładnie działa więc nie myślałem nawet jak to obejść
0
@xVENUMx To już niestety nie przejdzie :P
0
@Klaudix Do zup tylko nitki, a do sosów spaghetti, penne, tagliatelle. No i jeszcze lasagne, a reszta to już mniej znaczące makarony w moim życiu ^^
1
@Misanthrope Ok, niech to będzie tajemnica ^^
2
@IrekPOL https://m.imgur.com/gallery/XqikYyv
5
@Misanthrope Skąd wiesz jak smakują Harnasie?
0
@Chakalaka To ma sens przecież
0
@sawyer00 Otóż to :P
1
@Osioł Messiego wrzucilem właśnie, jak nie widziałeś to obczaj :P
0
@Janiama Masz poważną konkurencję :P
https://m.fangol.pl/view/293537/tak-leo-messi-zamiotl
0
@Danny Gaucho Main quest to zmutować wirusa w zombie ^^
0
@Don Lucas Janiama!!!
1
@AnnaMarianna Najgorsze imiona: Marta, Klara, Teresa
Najlepsze: Julia, Natalia, Monika ^^