Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i czy to ja pisałem to o czym teraz mówisz, bo to był mój pierwszy komentarz w tej dyskusji :D Tu nie chodzi o żadne prawo i masowe bany za spoilerowanie, tylko o nie robienie komuś przykrości. "Na czas serialu nie wchodzić na Ramble i problem z głowy" no rzeczywiście teraz to jest takie proste dzięki za radę :D Czyli że jak serial już nie będzie na topie to mozna spoilerowac ile wlezie, zastanow sie chlopie co Ty piszesz. Zrozum że spoilerowanie od dawien dawna przysparza ludziom kłopotów, a na Ramble wchodzi się pogadac o wszystkim. Wyobraź sobie teraz Tak, jesteś na plaży, godzinami budujesz ogromny zamek z piasku i gdy już zrobiłeś naprawdę sporo przychodzi ktoś i jak gdyby nigdy nic Ci go niszczy. Po twoim rozumowaniu można wnieść że jeszcze byś mu podziękował I powiedział że to Twoja wina że budujesz zamek gdy w pobliżu są ludzie. Po co robić sobie na złość facet. I ja nigdzie nie napisałem że chcę bana za spoilery tylko odniosłem się do Twojego stwierdzenia że po co banować skoro nic to nie da, a zdziwiłbyś się że daje i to dużo ;)
2
@normasubiektywna "Spoilery nie naruszają dóbr osobistych', ciekawe.. Nie od dziś wiadomo że Rambla to forum nie tylko o tematyce piłkarskiej, a filmy i seriale są bardzo częstym tematem dyskusji. Być może Tobie spoilery nie przeszkadzają, ale mi jak i wielu innym niejednokrotnie ktoś zepsuł zabawę zdradzając zakończenie serialu, w który człowiek zdążył się wkręcić. Wystarczy głupi napis (SPOILER) i kilka akapitów w dół, a uratuje się tym samym wiele przykrych sytuacji. Po za tym co to za stwierdzenie że jeśli ktoś dostanie bana to nie cofnie to czasu.. Ban ma odstraszyć i zapobiegać takim sytuacjom na przyszłość, a nie dawać poczucie zemsty :D
0
@kkbarca Jako mieszkaniec muszę się niestety zgodzić.. Z roku na rok będzie coraz gorzej, ale tutaj się przyjeżdża przedewszystkim dla gór, niektórzy przyjadą po to żeby pochodzić po Krupówkach i dziwota że nie ma tu nic do roboty i że wszędzie drogo :D
3
@Kengo Tak, ale nie za wszelką cenę.
3
@Kamiloza91 Mimo że miał wiele wspaniałych bramek, to jednak piętka z Mallorcą jest nie do przebicia :D
1
@Hushovt A ja piwko Korona, trzeba być na czasie ^^
0
@sebasarna18 Lędźwia mają być przywarte do ławeczki, ściągając łopatki automatyczne wyginasz sie w klatce do przodu, taka wersja jest prawidłowa według mnie.
3
@xofcbxo Ile razy przez to zawału dostałem..
0
@Kamill10 Samochodem do 9 miejsc możesz podróżować w tyle osób ile masz wpisane w dowodzie. Powyżej tej granicy ilość osób które możesz przewieźć zmniejsza się o połowę :)
0
@MichalZZZ Oglądnij wszystkie dostępne na YT najlepiej, nie jest ich tak dużo ^^
5
@draxidox A ponoć krótkie spacery można robić, całe to rozporządzenie jest dość kontrowersyjne już nawet abstrahując od tego że ponoć niezgodne z konstytucją , mogliście się wytłumaczyć że do sklepu idziecie czy coś, ja bym mandatu nie przyjmował :P A no właśnie i pewnie przyczepili się też o odstęp, czy głównie o to? :D
0
@TheNekro94 Zgodzę się że były lepsze, ale ten na plus jak dla mnie, prosty humor dla odmóżdżenia :)
0
@TheNekro94 Abelard jak zwykle trzyma poziom, dobre :)
1
@Konias4318 Ok, wycofuję pozew. Upewnij się czy wpisujesz dobre hasło (pewnie już się upewniles tysiąc razy, ale zawsze można coś przeoczyć), a jak nie to pozostaje napisać do moderacji lub poczekać aż problem sam się rozwiąże bo czasem tak bywa :)
7
@kubusnitecki Nie słuchaj tych którzy mówią że polecenia się nie przydają, chcą po prostu jak najwięcej dla siebie. Ja za zielone kupiłem sobie już 2 mercedesy więc polecam zbierać. Pierdzielnij czasem jakimś sucharem, napisz coś obiektywnego, wstaw jakąś ciekawostkę, szybko się dorobisz bracie, życzę powodzenia ;)
2
@Konias4318 I cyk ban za multikonto
0
@Hiacynk Nie łączy, innym razem z wami popykam jak na kompa przejdę ^^
1
@IronSanHybrid Da radę grać w to mobilnie?
1
@Witekk10 Warto odpalić całą serię , fajny klimat :)
1
Polski Messi staje się celebrytą dzięki swojej żonie, powinien ją po stopach całować, świetna partnerka, zazdro
1
@katalonia15 W odstępie dwumetrowym na krótki spacer tak
2
@katalonczyk9 Czy ty naprawdę myślisz że te obostrzenia trzeba przestrzegać co do milimetra? Cholera mamy się do tego stosować biorąc pod uwagę zdrowy rozsądek, a nie czepiać się durnych niedopatrzeń
0
Z którego to roku el clasico na Eleven
0
@dorkizos ooo dzięki :D
1
@MarioVeB! Ja utrzymuję odstęp 2 minut więc proszę się nie czepiać
4
@Kamilos84 Od 10 do 12 bedzie mógł pisać tylko @Janiama i starsi
0
@tristan87 Tak, z wyjatkiem zakazu prowadzenia hoteli który wejdzie za kilka dni
1
@jeyx77x Ja! Ja! Proszę mnie rozstrzelać
1
Gdzie można to przemówienie obejrzeć
0
@Barca1992 na jakim kanale