0

@fistaszjo Niby takie proste, a jednak w praktyce człowiek i tak się przywiązuje :)

0

@Pablopicasso27 Jablczanu nawet mniej się powinno brać bo jest bardziej trwały :)

9

@Pitbullx98 Kreatyny pół z tego co bierzesz to się zmarnuje, sam zrób eksperyment i bierz po 5 g dziennie, zobaczysz że różnicy nie będzie między tym a 10 :)

1

@Mesi12 Obie skrajności są do kitu, jak już oglądać to pochodzić z dystansem

0

@Transu96 No my w górach zawsze po majówce dopiero zmieniamy :D

0

@BinBin Nie brzmi to ciekawie :/

0

@Barca1992 A no że lagi będą, słaby sprzęt :(

1

@4drian0 Oddam również z pocałowaniem i nawet dopłacę

0

Won mnie z tym śniegiem, miałem jutro w piłe grać, a nie lepić bałwana :/

0

@BinBin Pijany?

1

@MichalZZZ Ołkej

0

@MichalZZZ Ciężko oceniać, nie wiemy jak to dokładnie wygląda między nimi, zobaczymy czy Pacześ coś publicznie napisze i poznamy jego wersję

6

@zawsze_barca Kiedyś jak miałem gorączkę i nażarłem się kukurydzy to do muszli trafił popcorn więc nie zawsze wygląda tak samo

0

@MichalZZZ Też byłem w szoku, wejdź na Fejsie na profil Sochy i zobacz sobie ostatnio jaką litanie napisał wyjaśniając całą sprawę to będziesz wiedział jak to wygląda mniej więcej

1

@MichalZZZ Moja ma farta że jeszcze razem nie mieszkamy bo wielkanocny poniedziałek będzie dla niej traumą haha

0

@MichalZZZ Socha jak dla mnie top 1. Szkoda że ma spine z Paczesiem, poszło o ten występ gdzie sparodiowal Paczesia, sam przyznał i większość pewnie to odebrała jako coś pozytywnego, ale Pacześ się obraził i na każdym kroku wbija szpile w Matiego że ten kradnie żarty itd itp. Może chłopaki dojdą kiedyś do ładu heh

0

@tombard A ja się dziwię skąd mam katar, pierwszy raz w życiu na wiosnę mam zatkany nos

4

@Jaca27 Pusta miska jeszcze nic nie znaczy, zawartość żołądka mogła znaleźć się gdzie indziej :P

0

@MichalZZZ Z Krajewskiego polecam "rozgłos" jeszcze, a Sochy to wszystko w sumie :D

0

@sebasek99 Możesz nie lubić chleba tostowego, masz do tego pełne prawo. Ale nie nazywaj się kurła Polakiem.

0

0

@MichalZZZ To czekaj podesle Ci cos na pierwszy ogień :D

0

@MichalZZZ No stary odpalaj ich wszystkie klipy na YT nie pożałujesz :D jak dla mnie nawet lepsze wariaty niż Pacześ czy Giza

1

@michal26 Nie odniosłem się do @HansLanda tylko do ogółu :) W zasadzie to każda teoria może być po części prawdziwa, a już napewno fakt że umieralność z powodu wirusa nie jest tak wysoka jak malują. Obecnie każda śmierć osoby zarażonej jest przypisywana wirusowi, a w realiach tak jak mówisz byli to ludzie z poważnymi problemami zdrowotnymi i to z ich powodu wykitowali. Co nie zmienia oczywiście faktu że wirus w pewien sposób do śmierci się przyczynił ( przyśpieszył nieuniknione ). Nie wierzę że za jakis czas wirusa magicznie się pozbędziemy, będziemy musieli nauczyć się z nim żyć, tak jak to miało miejsce do tej pory z grypą czy innymi syfami.

0

@MichalZZZ Oglądałeś stand upy Sochy i Krajewskiego które chyba Tobie polecałem? Jak nie to nadrabiaj :P

0

@MichalZZZ O Wiedźmina se obczaj ^^ I z podobnych klimatów ostatnio polecałem Merlina, właśnie oglądam warto :)

1

@MichalZZZ Sex Education

1

@Hushovt Wolę teorię o nietoperzu niż straszenie wszystkich spiskami z siecią 5g. Na dobrą sprawę to my, zwykli Kowalscy uja tam wiemy jaka jest prawda, można tylko rzucać sugestiami.

1

@ksobi To wyobraź sobie Polskę rządzącą przez PiS mający do dyspozycji armię zombie. Chociaż w sumie już ma.. swoich wyborców. Wychodzi na to że żyjemy na codzień w apokalipsie :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?