Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fistaszjo Niby takie proste, a jednak w praktyce człowiek i tak się przywiązuje :)
0
@Pablopicasso27 Jablczanu nawet mniej się powinno brać bo jest bardziej trwały :)
9
@Pitbullx98 Kreatyny pół z tego co bierzesz to się zmarnuje, sam zrób eksperyment i bierz po 5 g dziennie, zobaczysz że różnicy nie będzie między tym a 10 :)
1
@Mesi12 Obie skrajności są do kitu, jak już oglądać to pochodzić z dystansem
0
@Transu96 No my w górach zawsze po majówce dopiero zmieniamy :D
0
@BinBin Nie brzmi to ciekawie :/
0
@Barca1992 A no że lagi będą, słaby sprzęt :(
1
@4drian0 Oddam również z pocałowaniem i nawet dopłacę
0
Won mnie z tym śniegiem, miałem jutro w piłe grać, a nie lepić bałwana :/
0
@BinBin Pijany?
1
@MichalZZZ Ołkej
0
@MichalZZZ Ciężko oceniać, nie wiemy jak to dokładnie wygląda między nimi, zobaczymy czy Pacześ coś publicznie napisze i poznamy jego wersję
6
@zawsze_barca Kiedyś jak miałem gorączkę i nażarłem się kukurydzy to do muszli trafił popcorn więc nie zawsze wygląda tak samo
1
@MichalZZZ https://www.facebook.com/182945145398989/posts/1108291546197673/ ^^
0
@MichalZZZ Też byłem w szoku, wejdź na Fejsie na profil Sochy i zobacz sobie ostatnio jaką litanie napisał wyjaśniając całą sprawę to będziesz wiedział jak to wygląda mniej więcej
1
@MichalZZZ Moja ma farta że jeszcze razem nie mieszkamy bo wielkanocny poniedziałek będzie dla niej traumą haha
0
@MichalZZZ Socha jak dla mnie top 1. Szkoda że ma spine z Paczesiem, poszło o ten występ gdzie sparodiowal Paczesia, sam przyznał i większość pewnie to odebrała jako coś pozytywnego, ale Pacześ się obraził i na każdym kroku wbija szpile w Matiego że ten kradnie żarty itd itp. Może chłopaki dojdą kiedyś do ładu heh
0
@tombard A ja się dziwię skąd mam katar, pierwszy raz w życiu na wiosnę mam zatkany nos
4
@Jaca27 Pusta miska jeszcze nic nie znaczy, zawartość żołądka mogła znaleźć się gdzie indziej :P
0
@MichalZZZ Z Krajewskiego polecam "rozgłos" jeszcze, a Sochy to wszystko w sumie :D
0
@sebasek99 Możesz nie lubić chleba tostowego, masz do tego pełne prawo. Ale nie nazywaj się kurła Polakiem.
0
@MichalZZZ
0
@MichalZZZ To czekaj podesle Ci cos na pierwszy ogień :D
0
@MichalZZZ No stary odpalaj ich wszystkie klipy na YT nie pożałujesz :D jak dla mnie nawet lepsze wariaty niż Pacześ czy Giza
1
@michal26 Nie odniosłem się do @HansLanda tylko do ogółu :) W zasadzie to każda teoria może być po części prawdziwa, a już napewno fakt że umieralność z powodu wirusa nie jest tak wysoka jak malują. Obecnie każda śmierć osoby zarażonej jest przypisywana wirusowi, a w realiach tak jak mówisz byli to ludzie z poważnymi problemami zdrowotnymi i to z ich powodu wykitowali. Co nie zmienia oczywiście faktu że wirus w pewien sposób do śmierci się przyczynił ( przyśpieszył nieuniknione ). Nie wierzę że za jakis czas wirusa magicznie się pozbędziemy, będziemy musieli nauczyć się z nim żyć, tak jak to miało miejsce do tej pory z grypą czy innymi syfami.
0
@MichalZZZ Oglądałeś stand upy Sochy i Krajewskiego które chyba Tobie polecałem? Jak nie to nadrabiaj :P
0
@MichalZZZ O Wiedźmina se obczaj ^^ I z podobnych klimatów ostatnio polecałem Merlina, właśnie oglądam warto :)
1
@MichalZZZ Sex Education
1
@Hushovt Wolę teorię o nietoperzu niż straszenie wszystkich spiskami z siecią 5g. Na dobrą sprawę to my, zwykli Kowalscy uja tam wiemy jaka jest prawda, można tylko rzucać sugestiami.
1
@ksobi To wyobraź sobie Polskę rządzącą przez PiS mający do dyspozycji armię zombie. Chociaż w sumie już ma.. swoich wyborców. Wychodzi na to że żyjemy na codzień w apokalipsie :o