1

@ronni37 Zazwyczaj jadłem właśnie smażone i tym razem postawiłem na piekarnik :D

0

@MichVeB Aha no i kwestia pieczenia, w jakimś przepisie znalazłem 30/40 minut w 160°, co Ty na to

1

@MichVeB Dobra dzięki wielkie ^^

0

@SeeleyBooth Tłuszczyk podstawa wiadomo ^^

0

@MichVeB Do pieczenia dajesz czy już po jako posypke? :D

0

Panowie i panie, pierwszy raz będę robił ziemniaczki z piekarnika, czym polecacie przyprawić jeśli nie mam żadnej mieszanki? Słyszalem że tymianek się nadaje całkiem nieźle

2

@AmigoBlancos Olej bo to walka z wiatrakami, nikt im nie karze czytać. Dziwię się tylko czemu nikt nie skorzystał z opcji "ignoruj"

14

@AmigoBlancos Zyebaliście nam wtedy wakacje, ale rok później mój ulubiony triumf ze wszystkich w LM. Nie dość że tryplet, to w fazie pucharowej nie mieliśmy żadnych słabiaków, no i ta zemsta na Bayernie coś pięknego ^^

0

@avanes Mi wyskoczyła reklama bananów

0

Dla kogoś kto nigdy nie grał w Red Dead Redemption, czy opłaca się zaczynać od jedynki czy odrazu z grubej rury :D Jak to jest z fabułą

2

@Encore Jeśli dojdzie do drugiej tury i opozycja się zjednoczy to Andrzej ma przerąbane

0

Nie orientujecie się czy GTA 4 na XOne ma polskie napisy? Wiem że na 360 nie było jak kiedyś sprawdzałem, nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto

0

@Puig Skakanka mistrz redukcji

0

Kojarzycie taki zespół jak Natural Dread Killaz? Szukam alternatywnej wersji utworu "uwierzyć w siebie" której słuchałem za małolata, ale wszędzie jest ta kiczowata, zachwalna przez wszystkich oficjalna wersja, jeśli ktoś gdzieś ma czasem zapisaną na dysku, albo ma namiar to poratujcie proszę :/

1

@Transu96 Najgorzej jak pacjenta trzeba z sufitu ściągnąć i ta gotowość do ewentualnego uniku

2

@MichalZZZ Taa czego się nie robi żeby w oczach wybranki być bohaterem hehe, możemy być z siebie dumni :D

3

@messi564 Czasem czuję się jak jakiś Hitler czy coś, ale tłumaczę sobie że przecież nie trzymam pająków w komorach gazowych, a śmierć z laczka to najniższy wymiar kary

5

Kurde bardzo chciałbym polubić pająki, ale nienawidzę tych małych, brzydkich skurczysynów, jakiś wrodzony arachnofobiczny instynkt, jedyne które mnie nie odrażają i potrafię dotknąć to te z długimi, cienkimi jak włos nóżkami, czy jestem tu sam? Pytanie skierowane głównie do płci męskiej

5

@Rewolucja123 Najpierw naucz się dobrze małego używać, później pogadamy :P @Nozyk Nigdy nie jest za późno :P

15

@MesQueUnClub96 Najgorsze że moja dziewczyna stała się TikTok zyebem, chyba będę singlem :(

0

@Nano22 W sumie to same araby są spoko, najgorsze są te bandziory uchodźcy robiące dymy na zachodzie

0

@MESSIah16 Jak sam Bosak by przeszedł to już cud, a co dopiero brak Dudy :D Ale odpowiadając na pytanie to opcja nr 1

0

@Chakalaka A no chyba że tak to pardą

4

@Hiacynk Kinder i Milka robią najlepsze czekolady ^^

1

@Adamski69 Fajne tylko zmień na dwiema* :P

2

@l0Messini To się nie chwal

1

@patryk355 @MesQueUnClub_87 @dominik127pl ok namówiliście, wino zostawiam na koniec :D

0

@MesQueUnClub_87 I zamierzam zrobić dokładnie to samo tylko mam dylemat :D

0

@Transu96 Też się zastanawiałem, ale fabuła za bardzo wciągła hehe

0

Po przejściu głównej fabuły Wiedźmina 3 zostały mi jeszcze dodatki. Co polecacie zacząć najpierw, "Krew i wino" czy "Serce z kamienia"? Wiem że po przejęciu tego pierwszego będzie możliwość odblokowania dodatkowych mutacji, co można wykorzystać grając w drugi dodatek, a tak to zdobędę mutacje i gdzie je wykorzystam, tyle co w kilku zaległych zleceniach :D Jak to widzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?