Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ronni37 Zazwyczaj jadłem właśnie smażone i tym razem postawiłem na piekarnik :D
0
@MichVeB Aha no i kwestia pieczenia, w jakimś przepisie znalazłem 30/40 minut w 160°, co Ty na to
1
@MichVeB Dobra dzięki wielkie ^^
0
@SeeleyBooth Tłuszczyk podstawa wiadomo ^^
0
@MichVeB Do pieczenia dajesz czy już po jako posypke? :D
0
Panowie i panie, pierwszy raz będę robił ziemniaczki z piekarnika, czym polecacie przyprawić jeśli nie mam żadnej mieszanki? Słyszalem że tymianek się nadaje całkiem nieźle
2
@AmigoBlancos Olej bo to walka z wiatrakami, nikt im nie karze czytać. Dziwię się tylko czemu nikt nie skorzystał z opcji "ignoruj"
14
@AmigoBlancos Zyebaliście nam wtedy wakacje, ale rok później mój ulubiony triumf ze wszystkich w LM. Nie dość że tryplet, to w fazie pucharowej nie mieliśmy żadnych słabiaków, no i ta zemsta na Bayernie coś pięknego ^^
0
@avanes Mi wyskoczyła reklama bananów
0
Dla kogoś kto nigdy nie grał w Red Dead Redemption, czy opłaca się zaczynać od jedynki czy odrazu z grubej rury :D Jak to jest z fabułą
2
@Encore Jeśli dojdzie do drugiej tury i opozycja się zjednoczy to Andrzej ma przerąbane
0
Nie orientujecie się czy GTA 4 na XOne ma polskie napisy? Wiem że na 360 nie było jak kiedyś sprawdzałem, nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto
0
@Puig Skakanka mistrz redukcji
0
Kojarzycie taki zespół jak Natural Dread Killaz? Szukam alternatywnej wersji utworu "uwierzyć w siebie" której słuchałem za małolata, ale wszędzie jest ta kiczowata, zachwalna przez wszystkich oficjalna wersja, jeśli ktoś gdzieś ma czasem zapisaną na dysku, albo ma namiar to poratujcie proszę :/
1
@Transu96 Najgorzej jak pacjenta trzeba z sufitu ściągnąć i ta gotowość do ewentualnego uniku
2
@MichalZZZ Taa czego się nie robi żeby w oczach wybranki być bohaterem hehe, możemy być z siebie dumni :D
3
@messi564 Czasem czuję się jak jakiś Hitler czy coś, ale tłumaczę sobie że przecież nie trzymam pająków w komorach gazowych, a śmierć z laczka to najniższy wymiar kary
5
Kurde bardzo chciałbym polubić pająki, ale nienawidzę tych małych, brzydkich skurczysynów, jakiś wrodzony arachnofobiczny instynkt, jedyne które mnie nie odrażają i potrafię dotknąć to te z długimi, cienkimi jak włos nóżkami, czy jestem tu sam? Pytanie skierowane głównie do płci męskiej
5
@Rewolucja123 Najpierw naucz się dobrze małego używać, później pogadamy :P @Nozyk Nigdy nie jest za późno :P
15
@MesQueUnClub96 Najgorsze że moja dziewczyna stała się TikTok zyebem, chyba będę singlem :(
0
@Nano22 W sumie to same araby są spoko, najgorsze są te bandziory uchodźcy robiące dymy na zachodzie
0
@MESSIah16 Jak sam Bosak by przeszedł to już cud, a co dopiero brak Dudy :D Ale odpowiadając na pytanie to opcja nr 1
0
@Chakalaka A no chyba że tak to pardą
4
@Hiacynk Kinder i Milka robią najlepsze czekolady ^^
1
@Adamski69 Fajne tylko zmień na dwiema* :P
2
@l0Messini To się nie chwal
1
@patryk355 @MesQueUnClub_87 @dominik127pl ok namówiliście, wino zostawiam na koniec :D
0
@MesQueUnClub_87 I zamierzam zrobić dokładnie to samo tylko mam dylemat :D
0
@Transu96 Też się zastanawiałem, ale fabuła za bardzo wciągła hehe
0
Po przejściu głównej fabuły Wiedźmina 3 zostały mi jeszcze dodatki. Co polecacie zacząć najpierw, "Krew i wino" czy "Serce z kamienia"? Wiem że po przejęciu tego pierwszego będzie możliwość odblokowania dodatkowych mutacji, co można wykorzystać grając w drugi dodatek, a tak to zdobędę mutacje i gdzie je wykorzystam, tyle co w kilku zaległych zleceniach :D Jak to widzicie?