Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie jak to jest z tym ukrywaniem tożsamości w RDR2? Zmieniłem strój, zakładam kapelusz, bandanę i podczas próby napadu na bank strażnicy odrazu poznają że to Arthur, a nie nieznajomy przestępca. Już się trochę pogubiłem.
0
@robsesh Bo biali to są zwyrole czarny bracie
0
Kyz a noł a ken czricz ju beeder, den hi ken
18
@LioMessi10 Wyjąć kreta
0
@sebasek99 [Wyzwij od debili bo ktoś ma inny pogląd niż Ty]
1
Czy was też denerwuje to zapraszanie do dyskusji albo "Change my mind"?
Zapraszam do dyskusji.
0
@NeroTFP Sentymenty sentymentami, ale Messi już powolutku będzie rozmyślał o emeryturze, tymczasem Mbappe pogra z 15 lat z czego prawdopodobnie conajmniej 10 na najwyższym poziomie, więc brałbym nawet bez Kevina, a co dopiero z nim :D
1
@kolo123 Merlin
0
@deyna2018 Mądrzejszy pewnie profesor, a inteligentniejszy stawiam na Scofielda, choć ciężko mi porównać bo oglądałem tylko 1 sezon domu z papieru
1
Komentarz usunięty
3
@geass A tam dupcycie, piłka to piłka
0
@msmsms No kurde zupełnie inaczej się to ogląda
0
Tak teraz włączyłem mecz i się zastanawiam czy oni podłożyli sztuczne odgłosy kibiców?
5
@AllBundy Ohoho ile tych Stanów się zwiedziło w życiu, stan depresyjny, stan zakochania, stan upojenia, później znów stan depresyjny, taki ze mnie obieżyświat
2
@TrzecieOko Socha, Krajewski, Giza in that order. Reszta też spoko, ale ta trójka w mojej opinii najlepsza
2
@Arkon Wszystkie Barcy plus hity z Top 4 lig, Francuską sobie odpuszczam. No i liga mistrzów oczywiście :P
0
@escarabajo No właśnie o ile o owoce leśne się nie boję to z pomarańczą może być różnie. Rozrobię trochę w mniejszej porcji i zobaczymy, jak będzie git to dodam do całości
0
Postanowiłem zacząć robić różne smoothie czy koktajle. W domu mam tylko mrożone maliny, jagody i pomarańcze, myślicie że takie połączenie się nada? Bez żadnego jogurtu, którego chętnie bym użył ale nie mam pod ręką ^^
1
@Kapitan hawk Hardkorowy koksu będzie miał bica większego niż tyłek Kim Kardashian
3
@darek60 Jakby to była jakaś tajemnica że Platforma z Niemcami jest skumana
8
@`Sin 2 tryplety z rzędu zrobić i mamy spokój na cały wiek
4
@Danny Gaucho Ale co żeś naszarpał to Twoje :D
0
@Zoker Nie sadzę żeby był jakiś inny powód niż to, że najzwyczajniej dałeś nogom w kość :D Stopy się odzwyczaiły od tego rodzaju wysiłku i trochę je wymęczyłeś, też tak mam jak wracam po długiej przerwie
0
Jak tam mecz w skrócie bo nie mam jak oglądać :/
19
@Misiekmisiowaty2000 Nie tyle opodatkowany co niefinansowany przez państwo. Jak ktoś chce dawać na kościół to niech daje jego sprawa
0
@masq Na twoim miejscu przepadałbym pęcherz, przy twojej wadze i w okresie brania kreatyny powinieneś pić przynajmniej te 2,5 litra bez problemów z oddawaniem moczu.
3
@Nozyk Tylko zepnij włosy he he suchar
1
@kkbarca Pobyt w SPA
0
@`Sin A zobaczę se, akurat HBO wykupiłem
1
@MichVeB Mordo jeszcze raz dzięki zajebiste wyszło, dodałem tymianku tylko od siebie, polecam również jak następnym razem będziesz robił :D