0

Panowie jak to jest z tym ukrywaniem tożsamości w RDR2? Zmieniłem strój, zakładam kapelusz, bandanę i podczas próby napadu na bank strażnicy odrazu poznają że to Arthur, a nie nieznajomy przestępca. Już się trochę pogubiłem.

0

@robsesh Bo biali to są zwyrole czarny bracie

0

Kyz a noł a ken czricz ju beeder, den hi ken

18

@LioMessi10 Wyjąć kreta

0

@sebasek99 [Wyzwij od debili bo ktoś ma inny pogląd niż Ty]

1

Czy was też denerwuje to zapraszanie do dyskusji albo "Change my mind"?
Zapraszam do dyskusji.

0

@NeroTFP Sentymenty sentymentami, ale Messi już powolutku będzie rozmyślał o emeryturze, tymczasem Mbappe pogra z 15 lat z czego prawdopodobnie conajmniej 10 na najwyższym poziomie, więc brałbym nawet bez Kevina, a co dopiero z nim :D

1

@kolo123 Merlin

0

@deyna2018 Mądrzejszy pewnie profesor, a inteligentniejszy stawiam na Scofielda, choć ciężko mi porównać bo oglądałem tylko 1 sezon domu z papieru

1

Komentarz usunięty

3

@geass A tam dupcycie, piłka to piłka

0

@msmsms No kurde zupełnie inaczej się to ogląda

0

Tak teraz włączyłem mecz i się zastanawiam czy oni podłożyli sztuczne odgłosy kibiców?

5

@AllBundy Ohoho ile tych Stanów się zwiedziło w życiu, stan depresyjny, stan zakochania, stan upojenia, później znów stan depresyjny, taki ze mnie obieżyświat

2

@TrzecieOko Socha, Krajewski, Giza in that order. Reszta też spoko, ale ta trójka w mojej opinii najlepsza

2

@Arkon Wszystkie Barcy plus hity z Top 4 lig, Francuską sobie odpuszczam. No i liga mistrzów oczywiście :P

0

@escarabajo No właśnie o ile o owoce leśne się nie boję to z pomarańczą może być różnie. Rozrobię trochę w mniejszej porcji i zobaczymy, jak będzie git to dodam do całości

0

Postanowiłem zacząć robić różne smoothie czy koktajle. W domu mam tylko mrożone maliny, jagody i pomarańcze, myślicie że takie połączenie się nada? Bez żadnego jogurtu, którego chętnie bym użył ale nie mam pod ręką ^^

1

@Kapitan hawk Hardkorowy koksu będzie miał bica większego niż tyłek Kim Kardashian

3

@darek60 Jakby to była jakaś tajemnica że Platforma z Niemcami jest skumana

8

@`Sin 2 tryplety z rzędu zrobić i mamy spokój na cały wiek

4

@Danny Gaucho Ale co żeś naszarpał to Twoje :D

0

@Zoker Nie sadzę żeby był jakiś inny powód niż to, że najzwyczajniej dałeś nogom w kość :D Stopy się odzwyczaiły od tego rodzaju wysiłku i trochę je wymęczyłeś, też tak mam jak wracam po długiej przerwie

0

Jak tam mecz w skrócie bo nie mam jak oglądać :/

19

@Misiekmisiowaty2000 Nie tyle opodatkowany co niefinansowany przez państwo. Jak ktoś chce dawać na kościół to niech daje jego sprawa

0

@masq Na twoim miejscu przepadałbym pęcherz, przy twojej wadze i w okresie brania kreatyny powinieneś pić przynajmniej te 2,5 litra bez problemów z oddawaniem moczu.

3

@Nozyk Tylko zepnij włosy he he suchar

1

@kkbarca Pobyt w SPA

0

@`Sin A zobaczę se, akurat HBO wykupiłem

1

@MichVeB Mordo jeszcze raz dzięki zajebiste wyszło, dodałem tymianku tylko od siebie, polecam również jak następnym razem będziesz robił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?