Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szreko Chyba fakt, mój błąd :D Ale zgodzę się, bardziej kulturalnej i klimatycznej walki nie było
1
Ej Pe, przeszkadza Tobie mój trueschool? Ba ba ba ba ba przyjeżdżam jak Ursus
2
@Kapitan hawk Ja wychodzę ostatni dzisiaj
0
@TheNekro94
1. Harry Potter
2. Władca Pierścieni
3. Gwiezdne Wojny
4. Piraci z Karaibów
5. Matrix
0
@NeroTFP W nagrodę wypierdź jej pieśń miłosną ^^
0
@Varg W kierunku słońca
0
@obora69 HBO GO, tydzień masz za darmo, a później 25 zł miesięcznie.
2
@DaPi Nie ma nic lepszego niż nuggetsy z maka, nie ważne co tam w środku się znajduje, ale są dobre ^^
1
@NeroTFP Jeszcze nigdy nie jechałem Uberem i sam jestem złotówą, ale jak kiedyś będzie okazja to się przejadę, z tego co słyszę to ogólnie na duży plus w porównaniu do taksówek.
4
@YoNoEntiendoNada Abraham znalazł w sieci muchę, a myślał że to pająk i tak powstało to przysłowie
0
@tobiasson92 @ranger3120 Jednak zdecydowałem się na Prawo Ulicy, ponoć konkretny :)
2
@MesQueUnClub96 Ludzie porównują się do innych krajów gdzie jest dobrobyt i szczęście wylewając swoją frustrację na rząd cokolwiek by nie zrobił, dodatkowo utwierdzając swoje przekonanie podczas oglądania spropagandziałej telewizji publicznej, ot typowy dzień podatnika
0
Kurła nie mogę się zdecydować na serial, ten Detektyw to spoko jest?
1
@Kapitan hawk Świadczenie postojowe dla samozatrudnionych których obroty spadły o conajmniej 15% względem lutego, przez 3 miesiące po 2 tysie złotych. Do tego pożyczka 5 tysięcy, której nie trzeba będzie oddawać gdy firma od momentu jej udzielenia przetrwa conajmniej 3 miesiące. Wychodzi na to że dostanę 11 koła, (a nawet więcej bo jeszcze zwolnienie z ZUSu) za 3 miesiące opierdzielania się, wyjdę lepiej na tym wirusie niż jakby go nie było :P
0
Nareszcie jałmużna od państwa, a już myślałem że nigdy nie dostanę, stawiam herbiki
1
@Commando Ok odpalam, chyba tego szukałem ^^
0
Coś w stylu Stranger Things na HBO? Ktoś coś? The Walking Dead obejrzane :D
0
@Kajtek77 Transfer Neto? Składam Veto
0
@weld141 Marihuanen jest nielegalna, ale czasami zapale, co tam?
9
@PatrychoO Tego nie da się przeczytać normalnym głosem :D
0
Polecacie serial "Więzienie OZ"? Czy jako fan Prison Break'a jest na co liczyć?
0
Postanowiłem się przenieść na HBO GO, bo ile można samego Netflixa oglądać, polecicie jakieś seriale proszę?
1
@AmigoBlancos Messi, Mbappe, Neymar, Cristiano, Lewandowski, Ter Stegen, Pique
Co do umiejętności to jest to zbyt ogólne, ale myślę że Messi najlepiej tu pasuje ^^
0
@DLFCB Jestem biednym przedsiębiorcą, muszą mi pomóc
0
Mam pytanie, czy dodzwonił się ktoś do ZUSu w ostatnim czasie xD? Od godziny siedzę w kolejce na lini i nic
0
@Gomess Przygody Merlina, polecam ^^
0
@Ramos9248 Do prawdziwej się już przyzwyczaiłem, a teraz muszę wypełnić pustkę poserialową :/
0
Ah ta depresja poserialowa..
0
@Arkon Dziękówa
0
HBO GO na ilu sprzętach naraz można używać?