1

@NeroTFP Dziewczyna poleca jak coś więc śmiało ^^

0

@Encore Przepraszam za spóźnienie, już zajmuję pozycję

9

@pt9 Zjedz se kebaba z sosem habanero albo piri piri to KFC będzie dla Ciebie niebem ^^

2

@AmigoBlancos No ale trzeba przyznać że Usain by nie pogardził tamtym sprintem hehe

0

@AmigoBlancos Nie musisz nam przypominać :(

0

@blue_shark Nie tyle introwertyków co informatyków :P

1

@barcafan9512 Tylko w sklepie, albo jeśli Ci zimno ^^

0

@SeeleyBooth Katie Kowalsky

0

@barcafan9512 W sensie że bagiety, psy, pały? W sensie że policja no

1

@Jaca27 Kiedyś kumpel poczęstował mnie Harnasiem, nasikałem do szklanki i podlałem spirytusem podając kumplowi w odwdzięcze :)

0

@Bovciek Jeszcze za wcześnie

0

@Janiama I właśnie z tego powodu że wirus sam z siebie się nie skończy, będziemy musieli nauczyć się z nim żyć, tak jak to do tej pory było z grypą czy innymi zarazami.. Stawiam że czerwiec będzie już miesiącem w miarę "normalnym". Media zaczną głosić że wirus umiera wraz z letnimi temperaturami i magicznie cała otoczka wirusowa zniknie , a co za tym idzie wszystko będzie wracać na swoje tory. Tak jak mówi @tobiasson92 panika będzie się kręcić wokół ekonomii

0

@Szreko 120? Jesteś 2 razy cięższy ode mnie hehe. Jakiś trójbój ćwiczysz albo podnoszenie czy kulturystyke?

0

@Mario96w *Wypuszczamy 8 sekund ^^

3

@Blantozaur Jak już jesteś rozbudzony i chcesz za wszelką cenę zasnąć to musisz trochę powalczyć, ale da się zrobić :D Pierwsza rzecz niby z pozoru prosta, musisz chcieć zasnąć. Często jest tak że pasujesz i bawisz się telefonem, licząc że Ci się w końcu zachce spać, a to błąd. Przeważnie też jest tak, że zaczynasz za dużo rozmyślać zamiast skupić się na spaniu, a to wszystko jeszcze bardziej rozbudza. Druga sprawa to chłodna temperatura, wietrzysz pokój na 5, 10 minut, poduszkę i kołdrę przewracasz na druga stronę. No i ostatnie primo, relaks oddechem. 4 sekundy głęboki wdech, wstrzymujemy 6 sekund i wpuszczany przez kolejne 8, robimy kilkanaście takich cykli i jak już poczujemy większe odprężenie, wygodnie się rozkładamy i idziemy lulu nie rozmyślając już o niczym. Czy zaśniesz odrazu? Nie obiecuję, ale napewno w dużym stopniu ułatwi sprawę ;)

0

@Encore Z dawnych lat kibicowałem Tetrisowi, szkoda że tytułu WBW nie zdobył, a było blisko. Trueschoolem niszczył wszystkich, ale ten styl nie każdemu podchodził. Muflon też był kozakiem :D

0

@Encore Edzio jak złapie flow to nie ma mocnych

0

@Encore A co się z Edziem dzieje, toczy bitwy dalej? Bo dawno w temacie nie siedziałem

0

@Szicek10 Do dziś jeżdżę na rowerze samochodem

0

@MesQueUnClub_87 On zawsze był ogarnięty, a filmik dla beki kręcił :D

0

@patry295 Zwolennicy Neymara łączą się telepatycznie hehe

1

@Kajtek77 Czemu nam życzysz koszmarów :(

1

@Konradomoreno o dzięki obejrzę sobie ^^

0

@Szreko no ja celuję w 1000, ale na raz raczej się nie odważę go łyknąć

0

@Szreko Ja będę swojego pierwszego w życiu właśnie robił i mam nadzieję że mi wyjdzie :D z tym że bardziej kalorycznego, zamiast wody mleko i śmietanka. A płatki owsiane jakiego rodzaju masz?

0

@NeroTFP Ja ich lubiłem głodzić i ebać prądem, ale kwestia gustu

0

@Szreko Właśnie chciałem zrobić z nich gainera, z czym robisz takiego szejka?

0

Nigdy wcześniej nie jadłem płatków owsianych, ale postanowiłem wprowadzić je do swojej diety. Jest tu ktoś kto się nimi zajada na surowo? Oczywiście z dodatkiem jogurtu czy czegoś, ale bez wcześniejszego gotowania. Czytałem że może to prowadzić do problemów trawiennych, ale nie zawsze, chciałbym poznać waszą opinię :D

0

@Pablopicasso27 No i takie ilości są okej według badań, których jest mnóstwo dotyczących kreatyny

0

@kuz Brawo Ty ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?