Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP Dziewczyna poleca jak coś więc śmiało ^^
0
@Encore Przepraszam za spóźnienie, już zajmuję pozycję
9
@pt9 Zjedz se kebaba z sosem habanero albo piri piri to KFC będzie dla Ciebie niebem ^^
2
@AmigoBlancos No ale trzeba przyznać że Usain by nie pogardził tamtym sprintem hehe
0
@AmigoBlancos Nie musisz nam przypominać :(
0
@blue_shark Nie tyle introwertyków co informatyków :P
1
@barcafan9512 Tylko w sklepie, albo jeśli Ci zimno ^^
0
@SeeleyBooth Katie Kowalsky
0
@barcafan9512 W sensie że bagiety, psy, pały? W sensie że policja no
1
@Jaca27 Kiedyś kumpel poczęstował mnie Harnasiem, nasikałem do szklanki i podlałem spirytusem podając kumplowi w odwdzięcze :)
0
@Bovciek Jeszcze za wcześnie
0
@Janiama I właśnie z tego powodu że wirus sam z siebie się nie skończy, będziemy musieli nauczyć się z nim żyć, tak jak to do tej pory było z grypą czy innymi zarazami.. Stawiam że czerwiec będzie już miesiącem w miarę "normalnym". Media zaczną głosić że wirus umiera wraz z letnimi temperaturami i magicznie cała otoczka wirusowa zniknie , a co za tym idzie wszystko będzie wracać na swoje tory. Tak jak mówi @tobiasson92 panika będzie się kręcić wokół ekonomii
0
@Szreko 120? Jesteś 2 razy cięższy ode mnie hehe. Jakiś trójbój ćwiczysz albo podnoszenie czy kulturystyke?
0
@Mario96w *Wypuszczamy 8 sekund ^^
3
@Blantozaur Jak już jesteś rozbudzony i chcesz za wszelką cenę zasnąć to musisz trochę powalczyć, ale da się zrobić :D Pierwsza rzecz niby z pozoru prosta, musisz chcieć zasnąć. Często jest tak że pasujesz i bawisz się telefonem, licząc że Ci się w końcu zachce spać, a to błąd. Przeważnie też jest tak, że zaczynasz za dużo rozmyślać zamiast skupić się na spaniu, a to wszystko jeszcze bardziej rozbudza. Druga sprawa to chłodna temperatura, wietrzysz pokój na 5, 10 minut, poduszkę i kołdrę przewracasz na druga stronę. No i ostatnie primo, relaks oddechem. 4 sekundy głęboki wdech, wstrzymujemy 6 sekund i wpuszczany przez kolejne 8, robimy kilkanaście takich cykli i jak już poczujemy większe odprężenie, wygodnie się rozkładamy i idziemy lulu nie rozmyślając już o niczym. Czy zaśniesz odrazu? Nie obiecuję, ale napewno w dużym stopniu ułatwi sprawę ;)
0
@Encore Z dawnych lat kibicowałem Tetrisowi, szkoda że tytułu WBW nie zdobył, a było blisko. Trueschoolem niszczył wszystkich, ale ten styl nie każdemu podchodził. Muflon też był kozakiem :D
0
@Encore Edzio jak złapie flow to nie ma mocnych
0
@Encore A co się z Edziem dzieje, toczy bitwy dalej? Bo dawno w temacie nie siedziałem
0
@Szicek10 Do dziś jeżdżę na rowerze samochodem
0
@MesQueUnClub_87 On zawsze był ogarnięty, a filmik dla beki kręcił :D
0
@patry295 Zwolennicy Neymara łączą się telepatycznie hehe
1
@Kajtek77 Czemu nam życzysz koszmarów :(
1
@Konradomoreno o dzięki obejrzę sobie ^^
0
@Szreko no ja celuję w 1000, ale na raz raczej się nie odważę go łyknąć
0
@Szreko Ja będę swojego pierwszego w życiu właśnie robił i mam nadzieję że mi wyjdzie :D z tym że bardziej kalorycznego, zamiast wody mleko i śmietanka. A płatki owsiane jakiego rodzaju masz?
0
@NeroTFP Ja ich lubiłem głodzić i ebać prądem, ale kwestia gustu
0
@Szreko Właśnie chciałem zrobić z nich gainera, z czym robisz takiego szejka?
0
Nigdy wcześniej nie jadłem płatków owsianych, ale postanowiłem wprowadzić je do swojej diety. Jest tu ktoś kto się nimi zajada na surowo? Oczywiście z dodatkiem jogurtu czy czegoś, ale bez wcześniejszego gotowania. Czytałem że może to prowadzić do problemów trawiennych, ale nie zawsze, chciałbym poznać waszą opinię :D
0
@Pablopicasso27 No i takie ilości są okej według badań, których jest mnóstwo dotyczących kreatyny
0
@kuz Brawo Ty ^^