Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wronadlinho Dokładnie tak
0
@albi Dopiero co wszedłem na Ramble dziś, a widzę że już będzie ciekawie xD
0
@Foro Za prowokację jest paragraf więc uważaj
0
@Kuczek Ty no nie wiem, ale wydaje mi się że byłaby szansa dalej być z Yen, gdy zgodziłeś się na jej wizję wspólnej przyszłości, przed bitwą z Gonem, jeszcze w namiocie Nilfgardczyków
0
@Kuczek No niestety postawili nas przed ciężkim dylematem hehe, zobaczymy jak w czwórce to będzie wyglądać
0
@Qlewer To prawda, gdyby nie książki pewnie wybrałbym Triss ^^
0
@Kuczek Radowid wygra odzyskując i jednocząc północ, ale będzie urządzał sobie polowanie na czarodziejki i czarodziejów. Co do Ciri to wydaje mi się że podczas jednej z rozmów z Emhyrem trzeba mu obiecać że się ją odda, ale mogę się mylić.
0
@Transu96 Ja również z pominięciem jedynki, ale Yen mimo że często jest jędzą bez serca to ma coś w sobie za co ją wybrałem, może dlatego że przypomina moją dziewczynę xD
0
@Hushovt To chyba najbardziej rozsądne :D @Bykunn @Transu96 Oj ruda kusi, ciężko było się oprzeć ^^
0
[SPOILER - WIEDŹMIN 3: DZIKI GON]
-
-
-
Jakie zakończenie wybraliście? U mnie Ciri zostaje wiedźminką, Geralt spędza resztę życia bzykając Yennefer, Cerys jednoczy klany na Skellige, a Nilfgard wygrywa wojnę zostawiając Temerię "w spokoju". Co do tego ostatniego to bym zmienił, ale głupio było nie pomóc Roche'owi po tym jak Dijkstra go zdradził, a zostawienie Radowida przy życiu też jakoś się nie uśmiechało :D
1
@HolyGoalie97 Mnie to osobiście wkurza jak każdy spamuje tymi odcinkami :D
5
@bias Bardziej porównał bym to do Maradona vs Messi
0
@Janas11224 Wygląd to nie wszystko, przejarany mózg na starosc to coś czego wolałbym uniknąć xD
2
@Janas11224 "Rozsądek jest uzdrowieniem narodu, brak umiaru jest zagładą" ~Mario96w
0
@CatalanVeBFCB To ja już nie wiem.. Nie mogę tego znaleźć, co bym nie wpisał to wyskakuje Eminem z 11.3 a wcześniej 11.2 sylab na sekundę. A rekord dotyczy chyba ilości sylab w singlu, więc sorry za błąd.
0
@CatalanVeBFCB Jeśli chodzi o oficjalne kawałki to Em pobił rekord swoją "Godzillą" 11.3 sylab na sekundę. Natomiast właśnie nigdzie nie mogłem znaleźć zestawienia najszybszego rapowania w ogóle
0
@CatalanVeBFCB Skąd to info? Pytam serio bo oficjalnie najszybszym jest Eminem
0
@Gomess Prawda, świetnie wypełnia pustkę po BB, czekamy na ostatni sezon ^^ Ponoć ma to być jesień 2021
0
@tobiasson92 I wierzysz że u sąsiadów wszystko jest takie sprawiedliwe i idealne jak się mówi? Cóż, według TVP u nas też takie jest ;)
2
@tobiasson92 Śmierdzi hipokryzją
0
@seba1324 Powiedz jej że to komedia, może jakoś dobrnie do końca
2
Ale mglista pogoda dziś i nawet nikt mnie nie spytał o imię, ale nie widziałem nikogo kto by walczył z cieniami :/
0
@Lord_Vader A Paris wie że mu kradniesz teksty? :P
3
@kuba1308VeB Ale mógłbyś chociaż napisać markę i model :D
1
@Joey Tylko Camele lighty, bez żadnych klikaczy
2
@PatrychoO @Lord_Vader Facet bez brody jest jak krowa bez ogona
2
@Joey Chyba Ci się prywatna wiadomość z Ramblą pomyliła :P
0
@Gaz Czemu ma śmieszyć, co złego w tym żeby akcję przenieść za granicę, nikt nie mówi że trzeba wpłacać tylko na Polski fundusz xD
2
@badej60 Napewno mniej niż uśmiech bombelka
0
@kuz Jak ktoś się przyzwyczai do więcej to niestety będzie to odczuwał