Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Oni fajnie by snookera komentowali
0
Le le, le le le le, le le, le le le le
0
I wszystko by się udało gdyby nie ten wścipski koronawirus
4
Biedroń w kółko tylko nawija o tym że zmieni Polskę, że Polska będzie super a PiS i PO to jest be, cały czas to samo nawet nie potrafi konkretnie odpowiedź na pytanie
0
Kradzież została zablokowana xD
8
Szczepionka na nienawiść xD Gościu to Ty najwięcej nienawiści produkujesz swoimi słowami
1
Biedroń na siłę chce pocisnąć PiS i PO a ciśnie sam siebie swoimi występami :D
8
Menelowe hahahha
0
@matirix20 Dobrze rapuje nie gadaj
0
@Encore Juro (znaki)
0
@NGTRX Dobra komedia czasem lepsza niż mecz ;)
1
Bosy wygrałeś rundę
2
Ten się nie pierdzieli
4
@Wittgenstein To nie mowa nienawiści tylko stwierdzenie faktów :P
0
Dobrze Ci idzie Andrzej z tą konstytucją, powolutku do celu xD
0
@Barca1992 Nie, to Ty odpalaj ustawkę
3
Andrzej dobrze mówi, ale nie dziwota bo te pytania są robione pod Niego :D
1
Ooo mucha sie przykeiła
0
@pauletaa ciężki wybór ale jednak finał to finał
1
@Mns21 sofy nie używałem, ale Flashscore polecam jak najbardziej
5
@macio_944 Jeśli chodzi o śmieszność to mi się bardziej podobała kraina baśni, no kurła dziewczynka z zapałkami sprzedająca dragi i zkacowany wilk który w końcu zaebał czerwonego kapturka i mógł chlać w spokoju xD
0
Co go położył xD
0
Z tego co czytam Ramble to chyba dobrze że zdecydowałem się oglądać Bayern do końca xD
0
@Bamboleo Żadna praca nie hańbi, piniądza warta zwłaszcza
1
@macio_944 Jak z szyneczką to chętnie
6
@macio_944 Sprzedam Wiedźmina
0
Ja tu wchodzę i mam na to patent, w moim burdelu dajesz pokojowy freestyle z Bośniakiem
1
@Borneo "PO się zmieniło, rządzą nowi ludzie" xD To tak jakby powiedzieć że od czasu Morawieckiego PiS się zmienił bo rządzą nowi ludzie, kolego bądź konsekwentny, w PO zmieniły się tylko marionetki
2
@Lord_Vader Neymar wróci do Barcelony
2
@msmsms Zarobiłbym kupę siana przez ten jeden dzień i noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)