0

@escarabajo No we zrup, zapłace

1

@BOTAlpha Nic nie musisz zgłaszać, tylko dowiedz się w którym lokalu możesz głosować ;)

1

@escarabajo Zdjencie rup

1

@VamosRakieta Dosyć optymistyczne założenie :P

1

@norbi77 Zamiast hobbitów potencjalny elektorat, który próbuje się nie skusić na socjal

0

@Roobo Jakby było wiadomo to byś dostał poważną odpowiedź :P

0

@kipek10 Z nowych Huawei'i tylko P Smart ma certyfikat google, właśnie go używam. Szkoda bo bardzo lubię te telefony i jednocześnie jestem zżyty z Google, a chciałbym inny model kupić

0

@Roobo Podobno zatrudnili tarocistę i wkrótce ma być oficjalka

1

@RomanHoffer Po prostu dojrzałeś w końcu do spowiedzi, samo pójście żeby odklepać formułkę mija się z celem, a dużo osób tak właśnie robi

3

@qbsonFCBarca Przecież telefon też człowiek, ktoś musi kontrakty negocjować, dbać by pensja się zgadzała

15

@FafitFCB Co ciekawe dodam tylko, że jak go podłączysz to zacznie się ładować

0

@IronSanHybrid Ee tam, co się nasrajdsły to ich

0

W przypadku zdobytej takiej samej ilości pkt przez 3 drużyny, o kolejności decyduje bilans bramkowy ?

1

@IronSanHybrid Ja pier*** geniusze zła xD

1

@Naturopata Co byśmy zrobili bez tego Ju Es Ej

3

@Danny Gaucho Anżej masz mój głos. @Chwytliwy Tego nie sprawdzałem, to temu tak capi od paru dni..

4

@VamosRakieta Badania dowodzą że nie da się przeczytać tego tekstu normalnym głosem xD

6

Ludzie stał się cud, mój pies po 10 latach nagle przestał się lenić, ot tak, jakie wspaniałe uczucie, nie trzeba już tyle sprzątać haha

0

@Naturopata Gorzej bo Duda i Trzaskowski są w tym samym wieku :P

4

Rzadko narzekam, ale to czym kieruje się nasz zarząd jest większa zagadką niż stworzenie wszechświata. O ile poprzednie fatalne decyzje można było w jakiś sposób wytłumaczyć i podpiąć pod ryzyko niepowodzenia tak tutaj nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

0

@macio_944 Chamsko xD

0

@Majkel34 Jeszcze dodam tylko że argument który przytoczyłeś można porównać do sytuacji w której ktoś się nad Tobą znęca całe życie, czujesz się przez to źle, a Ty mu za to dziękujesz że ukształtował twój charakter. Ma to swoje plusy owszem, ale jakim kosztem. Przemyśl to kolego, nie zmuszam Cię do zmiany zdania, ale żebyś chociaż spróbował spojrzeć na to z innej strony. Znam osobiście jedną bardzo patologiczną rodzinę gdzie jest 5ciu braci i tylko jeden z nich wyszedł na ludzi, reszta kradnie, ćpa i spędza nocki w kryminale.. nie jest to nic fajnego

0

@pride1899 O widzisz nawet nie wiedziałem że można to zrobić legalnie na Słowacji

0

@Majkel34 Kiedy kończą Ci się argumenty to trzeba uciekać do "lepiej żebyś milczał" i "nic głupszego już nie przeczytam". Jedyny argument jaki podałeś to że z patologii i domu dziecka da się wyjść na człowieka.. No zajebisty argument heh. Owszem da się, nie znaczy że trzeba komuś serwować taki los, a rodzicom przymus zmiany swojego życia. Jeśli z twojego punktu socjologicznego i ideologicznego, które przytoczyłeś jest to dobre rozwiązanie to nie mam już więcej pytań do pana.

0

@Majkel34 Nie będę milczał, musisz się pogodzić z tym że ktoś ma odmienne zdanie, zwłaszcza że potrafi je uargumentować, a że jest to forum publiczne to chyba nic dziwnego że ludzie wymieniają się poglądami ;)

0

@Majkel34 Nic nie generalizuję kolego tylko podaje przykłady których jest multum, osobiście znam kilka takich z mojego otoczenia. W obecnej sytuacji nie masz żadnej możliwości wybrać. Kobieta musi urodzić i wziąć odpowiedzialność za dziecko czy tego chce czy nie, a facet zaś, albo spina tyłek i staje się przymusowo dobrym tatusiem, albo podkula ogon i będzie płacił alimenty. To jest chore rozwiązanie i wielu przez to cierpi na rzecz jakiś staroświeckich zasad. Jak sam wspomniałeś oboje powinni wiedzieć czy chcą dzieci czy nie, a na ten moment mimo zgodnego zdania w tej sprawie nie mają za bardzo wyboru. Ty powiesz że mogli w takim razie się nie bzykać, albo bardziej uważać, ja powiem że zasługują na drugą szansę i możemy się tak wykłócać bez przerwy. Pomyśl tylko który pogląd sprawia ludziom więcej cierpienia ;)

0

@Majkel34 Dla Ciebie to głupie, a dla mnie jak i dla wielu ludzi logiczne. To nie ty kolego przez 9 miesięcy musisz nosić w sobie bobasa.. Zalejesz i po sprawie niech kobieta się męczy, przecież sama chciała więc niech teraz rodzi. Nie ma nic gorszego niż przymus, a brak legalnej aborcji takowym jest. Później dziwota że dzieciaki wychowują się w patologi, że są oddawane do domu dziecka, na to już nie spojrzysz co?

0

@Majkel34 To mógł nie zalewać kobiety, która nie chce zachodzić w ciążę. Jak sam stwierdziłeś trzeba być odpowiedzialnym za swoje decyzje.

1

@Majkel34 I dlatego że kobita jest odpowiedzialna za siebie to powinna być również odpowiedzialna za przyszłość swojej ciąży.

4

@Naturopata Taa to trza by było co 3 miesiące prezydenta zmieniać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?