0

Bartek ratuje budżet jak może i tym razem wystawił pakiet starej gwardii po dobrej zniżce.
https://imgur.com/a/c81r5TN

2

@BaroPodertos o 20 mogłoby być zawsze ^^

0

@Brashearr I tak będzie dopóki nasz kochany zarząd La Rambli nie wprowadzi dobrowolnych opłat za korzystanie z serwisu bez reklam. Ktoś powie że można se przecież zmienić przeglądarkę na Ad Blocka. Nie, nie można.

1

@BarcaInfo A City czasem się po Messiego nie zgłasza?

0

@Avada Kedavra Też tak najpierw pomyślałem i coś w tym może być :D

0

@rocky5 Może kibic Barcy :P

2

https://zapodaj.net/30f130520765e.jpg.html
Myślę że to większy szyfr, zauważcie na co wskazują palce Icardiego. Najpierw Mbappe, później litera V, a później R. Litera V oznacza Victorie czyli zwycięstwo, natomiast R Reality czyli rzeczywistość. Chodzi o to że Mbappe zwyciężył i pozbywa się Neymara, a jego zasłonięte imię to już gwóźdź. Detektyw Mario zawsze na posterunku. Aha no i nie muszę chyba mówić co oznacza 40% zniżki

2

@draxidox O polityce można, nie można zachęcać i nakłaniać do głosowania na konkretnego kandydata :P Wyższy level rozmów o polityce

2

@PatrychoO Gdybyś nie skąpił na premium też byś takie posty miał ;)

4

W sensie samogon?

0

@Bobo25 Wolałbym na mój nowy samochód, ale jak chcesz może być na tacę, może ksiądz się dorzuci

2

@MESSIah16 No jednak nikt chyba nie zostawił po sobie takiej bandyckiej, długoletniej spuścizny :D

0

@Jaca27 O dawno Nirvany nie słuchałem.
Ma gerl, ma gerl, dont laaaj tu mi


1

0

@Bobo25 Zostaw zielone na niedzielę ;)

0

@Transu96 Był ostatnio u mnie Sebastian pod domem bo zna się z kierownikiem budowy to mama się postanowiła w paparazzi pobawić xD

0

@Bobo25 W sumie wystawienie pozytywnej opinii, czyli danie herba pod komentarzem zachęcającym, bądź nakłaniającym do głosowania na danego kandydata, samo w sobie ma wpływ na to zachęcenie, więc uważam że tak, jest to złamanie ciszy wyborczej xD

0

@Hosh Patrząc na nasz ostatni wybryk to skłaniam się ku temu że Neymar do nas przyjdzie prędzej czy później :P

2

@Chakalaka Dzięki piękne, stawiam stówę na Rafałka, a co mi tam :D

1

Takie szybkie pytanko przed snem, jakiś buk przyjmuje zakłady na wybory? Jaki kurs na Trzaskowskiego?

0

@kamiVeB Albo herby albo druga tura, niech Rambla wybiera, muahahaha

0

@Jaca27 Jeśli Juve wygra LM to tak

0

@BarcaInfo Ale za to jaką ważną :P

1

@BarcaInfo Bo to musi być liga mistrzów żeby weszło

1

@Klaudix Jak nie jak tak

1

@justfootball Ej panie, zostaw taki przekaz na ciszę

1

@Kapitan hawk Sekielski inwestuje w tę reklamę ile się da

3

@michaleu Wyżyj się, masz godzinę ^^

9

@Sysia11 Księga la Rambli mówi jasno:
Gracz którego transfer nam nie styka, ten buźkę zaraz szybko zamyka

0

@Europejczyk1980 Jest tu więcej zwolenników Dudy niż myślałem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?