2

@NeroTFP Ja tam będę cykał zdjęcia komu innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiacynk Idę czyścić aparat ^^

0

@cat_r37 Czas pokaże komu to wyszło na dobre

0

@Triv44 Leguero czy Aguerowski?

1

@NeroTFP Idę z wami, będę zdjęcia robił

1

@Avada Kedavra No kuuurła, dzisiejsza młodzież to rozpuszczona i nawet dzień dobry nie powie

1

@ricardo0705 Może i miał brak formy przez dłuższy czas, ale niejednokrotnie pokazał swój potencjał i szkoda że dajemy mu szansę rozwinąć się w Juventusie, a nie tutaj :/

1

@Avada Kedavra Na fejsubuku jest podobnie. Wczoraj podjąłem próbę merytorycznej rozmowy z typową, emerytowaną wyborczynią PiSu i po kilku rzetelnych argumentach z mojej strony przeciwko ich rządom, dostałem wiadomość zwrotną żebym oddawał w takim razie wzięty socjal i spadał do "swojego" Trzaskowskiego , a jak jej napisałem że obie te partie są siebie warte i nie jestem zwolennikiem żadnej z nich i żeby wstrzymała się ze stereotypowymi ocenami to napisała że młody jestem i żebym się spytał rodziców jak było za komuny xD Weź się tu dogadaj

7

@rado_Barca Poprawka, Pisowcy to stan umysłu

0

@Avada Kedavra Do Tanga trzeba dwojga i to mi wystarczy ^^

2

@szymon351 Z jednej strony funkcjonalna opcja, ale z drugiej to jest właśnie urok La Rambli, rozmowy o wszystkim i o niczym :)

7

@draxidox Taa już widzę te reakcje. Czekasz na łysego kozaka w garniturze, zwanego @Danny Gaucho , a przychodzi mały, pryszczaty grubasek z twarzą nastolatka i mówi że to on

1

@Chakalaka Bardzo dokładna analiza, szanuję

0

@Catalanian1991 Pomyśl to sam do tego dojdziesz

2

@Catalanian1991 Skoro stawia się przed spacją to czemu dałeś po "spacją", ty hipokryto

1

@Cochise Ciekawe czy byś tak mówił jakbyś pracował w jakiejś firmie 15 lat, byłbyś kluczowy pod każdym względem, a nagle przychodzi nowy kierownik, który chce pokazać jakim to nie jest kozakiem i się szarogęsi. Messi od zawsze był znany jako bezkonfliktowy i pokorny facet i skoro odstawia taki popis to znaczy że coś jest na rzeczy. Jakoś dziwne że Messi potrafił złapać dobry kontakt z Valverde i poprzednimi trenerami. Tylko nie mów że poprzedni trenerzy byli potulni jak owieczki i stąd brak konfliktów. Sarabia i Setien jakby rzeczywiście mieli jaja to potrafiliby zjednoczyć sobie szatnię

5

@Encore Dokładnie, będziemy pierwszą Barceloną

0

@mkord we z nim nie pisz jak to troll jest

2

@Kamil92 O tak +1 byku

7

@Joe_Pesci W ogóle to bym usunął przerwę dzielącą dwie połowy, w dupach się poprzewracało tym piłkarzynom.

3

@Chakalaka Dopóki będzie tylko prezydentem w opozycji do Pisowskiego rządu, to może sobie obiecywać ile chce. Przykre jest że ludzie się na to nabierają

2

@Kubox To się nazywa pokora synu, nie mylić z obojętnością

0

@Ricardinio14 Myślę że nikt nie wytłumaczy tego lepiej niż profesjonalista, dlatego podeślę Ci 2 filmiki, jeden o podstawach diety, drugi o treningu, grunt to żebyś cały czas szukał i uczył się nowych rzeczy ;)



2

@Ricardinio14 Jak jesteś całkiem zielony w temacie i masz pieniążki to bier trenera na parę miesięcy, a po tym czasie samemu już będziesz wiedział co i jak. Jeśli jednak wolisz oszczędzić to napiszę Ci parę podstaw, resztę sam ogarniesz u wujka Google. Więc, dodatni bilans kaloryczny na poziomie 300 - 500 kcal przy podaży białka 2g/kg masy ciała. To takie absolutne minimum z diety, resztę jak już wspomniałem sam ogarniesz. Co do treningu, te nie będę Ci tu całego planu pisał, ale na początek polecałbym Ci trening FBW co 3 dzień, po 3-4 tygodniach co 2 dni i wolne weekendy. Ważne jest żebyś dał mięśniom bodziec do hipertrofii. Dobieraj sobie ciężar tak byś mógł wykonać ok 10 powtórzeń i wystarczą Ci póki co 3 takie serie na każdą partię ciała na trening. Aha no i rozgrzewka, absolutna podstawa jeśli chodzi o trening. Czytaj, oglądaj, odwiedzaj fora i różne grupy sportowe, po jakimś czasie zobaczysz że sam będziesz dla siebie trenerem, pozdro ;)

4

@sebasek99 Powiedziałbym jak Robert zabiegał o mój głos, ale trochę się wstydzę :/

6

@Lordzi Bohater na jakiego nie zasługujemy

0

@Oskar00 Mam nadzieję że mu nie uderzy sodówka, albo naszemu Fatiemu

3

@Volk Jeszcze Casemiro jest nie zapominaj i szykuje się Vinicious :P

0

@Mike Przykre że jest to ponad połowa Polaków, no ale cóż, trzeba się w tej dupie kiedyś urządzić :P

5

Najbardziej mnie śmieszyło jak Rafałek gadał na Dudę że ten facet dzieli Polaków, samemu przez większość swojej przemowy szczując swoich nowych potencjalnych wyborców na PiS, gdzie Andrzej chociaż potrafił wypowiedzieć się z jakimś szacunkiem bez żadnych docinków. Przecież od tych gości zalatuje hipokryzją na kilometr, a ludzie dalej się będą ścigać która strona jest gorsza i tak w kółko i kółko.. Mam wrażenie że Polacy, ba, ludzie uwielbiają być podzieleni i toczyć ze sobą różnego rodzaju wojenki. Sama nienawiść większości kibiców Barcy czy Realu względem siebie jest tego najlepszym przykładem, gdzie stawką jest tylko głupia piłka nożna. Szkoda że mimo bycia inteligentnymi istotami nie potrafimy, bądź nie chcemy na tyle się rozumieć by móc zdziałać jeszcze więcej razem. Nie jestem zaskoczony wynikiem dzisiejszych wyborów, ale jest mi trochę przykro nie ukrywam. Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że demokracja jest bezsensownym ustrojem.

0

Dudeł nie wie co mówić już się powtarza :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?