5

@KmN @Jaca27 @sidzej Bo horoskopy są tak sprytnie tworzone, żeby pasowała do Ciebie większość rzeczy ;)

3

@Comentateiro Wolałbym żeby to była kobitka, ale najważniejsze jest szczęście syna w tym przypadku. O ile jego chłopak nie byłby jakimś skurwielem, to bym ich wspierał

0

@PIWOSZ89 No dlatego mówię że bardziej sprawiedliwie by było tak jak w rozgrywkach krajowych, natomiast obecny format jest bardziej nieprzewidywalny i emocjonujący i nie zmieniałbym go ^^

5

@Comentateiro Troszkę ^^ @Kapitan hawk No ligę zdominowaliśmy aż miło :D

0

@Kapitan hawk Co to za argument, zaraz Ci wyjadą z Ligą Mistrzów. Prawdziwy powód do dumy to 2 tryplety jako jedyni w historii ^^

3

@DLFCB Dzięki Sherlocku :P

0

@Encore Oto jest pytanie @MESSIah16 Jak dla mnie szansę dzielą się gdzieś w połowie, ale bukmacherzy uważają inaczej

0

Myślicie że Rafał wygra? Dawno nic nie stawiałem, a fajny kurs jest :P

0

@Jaca27 I później wygrywasz LM 3 razy z rzędu w rzeczywistości grając kupę i mając 20 pkt straty do lidera w lidze :P

3

@ArdoFCB @PIWOSZ89 Najbardziej sprawiedliwy to jest system punktowy, taki jak w ligach. Każda drużyna walczy z każdą i zwycięża najlepsza, natomiast play off jest bardziej emocjonujący ^^

0

@arkasath Aha fakt, zrozumiałem to inaczej :P

1

@Chakalaka I tak w drugiej wygra ktoś z POPiSu xD

0

@NeroTFP Odnoszę wrażenie że po pijaku łatwiej być prezydentem, więc co to za przechwałki :P

0

@Hushovt Chyba czeka Cię nowy post :P

0

@Danny Gaucho @FranzMaurer Zobaczymy jak to będzie, najpierw to jeszcze trzeba wygrać tą LM ^^

0

@Danny Gaucho Przypomnę również że wtedy był dużo większy hype na Messiego i Ronaldo :P W zeszłym roku niewiele brakło żeby to Van Dijk zdobył ZP, jeszcze wcześniej zrobił to Modrić. Nie ma się co oszukiwać, że LM ma bardzo duży wpływ na zwycięstwo w tym plebiscycie i jestem pewien że jeśli Bayern wygrałby ją w tym roku, dorzucając jeszcze ligę i krajowy puchar, to w obliczu trypletu będzie bezkonkurencyjny. No i nie sądzę, żeby ktoś inny z Bayernu mógłby mu zagrozić, patrząc chociażby na to ile ma obecnie bramek w LM i w samej lidze ^^

1

@Danny Gaucho E no myślę że jak Bayern wygra LM to będzie faworytem, inaczej by się ośmieszyli. W sumie to i tak się ośmieszają :P

1

@Katalonbar Absurdalny nie absurdalny, ale to wciąż najbardziej prestiżowa indywidualna nagroda w Piłce, więc tak, cieszę się że Polak ma jakieś tam szanse ^^

0

@Hushovt We mnie oznacz :P

0

@itmustbejoke To muszą się spieszyć z tym Messim

1

On to wszystkich nam podbiera, Neymara, Arthura, szkoda że Bartka nie namówi na transfer

2

@MarioVeB! Na więcej musztardy rzecz jasna

3

@Kamiloza91 Ciężko stwierdzić, ale będąc w formie oboje są mniej więcej na takim samym poziomie, czyli TOP

8

4

@Kompletny Moderatorom się żal zrobiło ^^

3

@Kompletny Ten jest od narkotyków

0

@LuisSalvano Tfu panele miałem napisać, chyba pora spać haha

0

@LuisSalvano Fajne płytki też myślę nad takimi :D

0

@Hushovt Co ciekawe trzeba dodać że 1+9+7+3=20, a który rok mamy? To nie przypadek

0

@DawidekFCB Chyba Ci się minuty pomyliły :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?