1

Rakieta za Vidala koniecznie w drugiej, później można Puiga puścić

0

@El dominatore Teraz to my im zostawiliśmy hektar

1

Takie było narzekanie na Roberto, a chłop póki co prezentuje się fajnie

1

I co lamenciarze, narzekało się na skład :P

0

@justfootball Kochasz naszego Dembele? :P

1

@Pilka_jest_okragla A nie pomyślałeś że Puig może dać więcej swoim dryblingiem jak wejdzie na zmęczonego rywala? Skończcie narzekać już na wszystko co się da :D

0

@Hiacynk Grał tam cosik?

0

@GeraltzKatalonii Nie obstawiam minuty, ale same zmiany. Puig i Rakieta za Vidala i Roberto, Fati za Griezmanna lub Suareza.

1

Komentarz usunięty

0

0

@mekston Tych karnych będzie pewnie więcej :/

0

@mekston Na 3 mecze po koronaferiach 2 bramki, myślę że forma jednak jest i dlatego się obawiam :D

0

@mekston Ronaldo Ronaldem, ale Ciro jak dla mnie faworyt. Będzie mecz gdzie strzeli ze dwa, może nawet hattricka i wystarczy kilka spotkań po brameczce. Mając w głowie że ma dużą szansę na tego buta tymbardziej będzie polował, ale z drugiej strony może go to zgubić. Zobaczymy, obym się mylił bo życzę Lewemu sukcesu ^^

4

@Kapitan hawk Już się tak napawali tym zwycięstwem że im się znudziło :D

0

@mekston Nie wiem, nie wypowiadam się :P

3

@Kapitan hawk Raczej podśmiewisko z naszego płaczu o sędziowanie

0

@Statistics Aż chyba postawię namówiłeś mnie :P

1

@SinMistico hahahhahahahha

0

@Statistics Tylko tych dwóch ma jeszcze 8 meczy do zagrania i niewiele im trzeba, nie liczyłbym na to, ale gdzieś z tyłu będę jeszcze wierzył

0

@Statistics No ciężko z tą szansą bym powiedział :P

3

Może jestem naiwny, ale jak wygramy z Villarealem to będę gdzieś wierzył że biali zremisują z Granadą i przegrają z Villarealem xD

1

@Geble Nie pomożesz głosem rozsądku tutaj :P

0

To było pewne że Ramos z karniaczka dziś strzeli, aż żal że nie obstawiłem :P

1

@DonAndresFCB No i dziękujemy bardzo.

0

@AmigoBlancos Ramos panenką z karnego w 93 minucie :P

0

@ViscaBarca123 Popraw na Bartomeu :P

1

@Barwindg Jak dzisiaj nie zremisują chociaż to już nic z tego nie będzie, potem trzeba na Villareal liczyć, ale najgorsze jest to, że to my nie możemy już wtopić :P

1

@amanter Po co obstawiać również kto wygra LM, wgl po co obstawiać

1

@kewin Mniej więcej takie jak Schwarzeneger w ostatnich wyborach, czyli jakieś 0,2% ^^

0

@Nano22 Zgodzę się, ale gramatyka również się przydaje żeby móc zrozumieć pewne schematy i częściej wyłapywać kontekst. Też zależy jak bardzo chce się nauczyć tego języka, ale najlepiej każdą metodą po trochu ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?