Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rakieta za Vidala koniecznie w drugiej, później można Puiga puścić
0
@El dominatore Teraz to my im zostawiliśmy hektar
1
Takie było narzekanie na Roberto, a chłop póki co prezentuje się fajnie
1
I co lamenciarze, narzekało się na skład :P
0
@justfootball Kochasz naszego Dembele? :P
1
@Pilka_jest_okragla A nie pomyślałeś że Puig może dać więcej swoim dryblingiem jak wejdzie na zmęczonego rywala? Skończcie narzekać już na wszystko co się da :D
0
@Hiacynk Grał tam cosik?
0
@GeraltzKatalonii Nie obstawiam minuty, ale same zmiany. Puig i Rakieta za Vidala i Roberto, Fati za Griezmanna lub Suareza.
1
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos 2 2
0
@mekston Tych karnych będzie pewnie więcej :/
0
@mekston Na 3 mecze po koronaferiach 2 bramki, myślę że forma jednak jest i dlatego się obawiam :D
0
@mekston Ronaldo Ronaldem, ale Ciro jak dla mnie faworyt. Będzie mecz gdzie strzeli ze dwa, może nawet hattricka i wystarczy kilka spotkań po brameczce. Mając w głowie że ma dużą szansę na tego buta tymbardziej będzie polował, ale z drugiej strony może go to zgubić. Zobaczymy, obym się mylił bo życzę Lewemu sukcesu ^^
4
@Kapitan hawk Już się tak napawali tym zwycięstwem że im się znudziło :D
0
@mekston Nie wiem, nie wypowiadam się :P
3
@Kapitan hawk Raczej podśmiewisko z naszego płaczu o sędziowanie
0
@Statistics Aż chyba postawię namówiłeś mnie :P
1
@SinMistico hahahhahahahha
0
@Statistics Tylko tych dwóch ma jeszcze 8 meczy do zagrania i niewiele im trzeba, nie liczyłbym na to, ale gdzieś z tyłu będę jeszcze wierzył
0
@Statistics No ciężko z tą szansą bym powiedział :P
3
Może jestem naiwny, ale jak wygramy z Villarealem to będę gdzieś wierzył że biali zremisują z Granadą i przegrają z Villarealem xD
1
@Geble Nie pomożesz głosem rozsądku tutaj :P
0
To było pewne że Ramos z karniaczka dziś strzeli, aż żal że nie obstawiłem :P
1
@DonAndresFCB No i dziękujemy bardzo.
0
@AmigoBlancos Ramos panenką z karnego w 93 minucie :P
0
@ViscaBarca123 Popraw na Bartomeu :P
1
@Barwindg Jak dzisiaj nie zremisują chociaż to już nic z tego nie będzie, potem trzeba na Villareal liczyć, ale najgorsze jest to, że to my nie możemy już wtopić :P
1
@amanter Po co obstawiać również kto wygra LM, wgl po co obstawiać
1
@kewin Mniej więcej takie jak Schwarzeneger w ostatnich wyborach, czyli jakieś 0,2% ^^
0
@Nano22 Zgodzę się, ale gramatyka również się przydaje żeby móc zrozumieć pewne schematy i częściej wyłapywać kontekst. Też zależy jak bardzo chce się nauczyć tego języka, ale najlepiej każdą metodą po trochu ^^