0

@mr_robot Mes kłe un klub

17

No i najgorsze jest to że ostatnio mogliśmy jeszcze zwalić winę na autobus przeciwnika, ale to co dzisiaj się tu odwala łamie mi serce, rzadko narzekam, ale jakoś tak przykro :(

1

@shinthps Nie wyglądają na zawiedzionych

0

@LuisSalvano Ej bez kitu, też mnie czasem wkurzasz, ale szanujmy się, nauczyciel też człowiek :P

0

@Triv44 Nauczyciel ma świecić przykładem w klasie, daj że mu upuścić emocje na głupim forum :P

2

@mr_robot Bo w poprzednim meczu nie było Lahoza

1

@Hiacynk A nie 21?

0

Co pressing zapodał :D

0

@Ghotti Semedo i Vidal

0

@Fartlow Kto narzeka, my się śmiejemy tylko :P

0

No i włączył mu się kaleka zaś xD

0

@LuisSalvano Miej honor.. Nie kasuj xD

1

@Persyfl Bo to spam i naciąganie, jakby nie był fejk to by się zgłaszać nie dało i nie miałby profilu, tak jak "moderacja" :P A już o herbach nie wspomnę xD

1

@Redakcja Jaki cwaniak xD

1

@Ghotti Prawda, wiele zmiennych na to wpływa, ale jeśli ktoś jest bardzo stratny na weselu to albo źle je zorganizował, albo mu nie szkoda kasy :)

1

@Ghotti Przeważnie właśnie się zwraca i to z nawiązką, ale trzeba zrobić dobry "biznesplan" :P

2

@MarioVeB! Najlepszy na kaca, moralnego również ^^

11

@LuisSalvano Z Tobą jest gorzej tyle że w drugą stronę, każda nieco bardziej kontrowersyjna sytuacja na korzyść białych i już uruchamia Ci się wiecznie poszkodowany i niezadowolony kibic, ekspert do spraw sędziowania i rozstrzygania sporów. Szkoda że zero w tym obiektywizmu, a źle to świadczy o nauczycielu :P A może zostaniesz sędzią w La Liga, brakuje im takich zawodowców :P Polecam nabrać więcej pokory, inaczej Twoje problemy ze wzrokiem się nie rozwiążą ;)

0

@MarioVeB! Kupon czy sympatia :P

1

Dobra trzeba kibicować dzisiaj Ciro żeby znów nic nie strzelił :P Grzmot zresztą też

19

@Kompletny Prawda jest taka że ciężko przyjąć porażkę z pokorą i trzeba szukać winnych wszędzie gdzie się da.

16

Komentarz usunięty

0

@kamilop Taki nieobecny trochę się wydawał

10

@Chakalaka Serio? Bardzo desperacka tabelka :D

2

@marko111122 O tak tak zamurować go

1

2

@Encore Polecam sok tłoczony z jabłek z Biedronki i świeżo wyciskany pomarańczowy, również z Biedry :P

0

@PrinceDamon Pewniaczek na podbicie

0

@Pawlak1992 To nie może być przypadek

4

@Wossi61FCB Sergio nie lubię Cię i jak Cię widzę mam ochotę yebnąć, ale napijmy się Twoje zdrówko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?