Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot Mes kłe un klub
17
No i najgorsze jest to że ostatnio mogliśmy jeszcze zwalić winę na autobus przeciwnika, ale to co dzisiaj się tu odwala łamie mi serce, rzadko narzekam, ale jakoś tak przykro :(
1
@shinthps Nie wyglądają na zawiedzionych
0
@LuisSalvano Ej bez kitu, też mnie czasem wkurzasz, ale szanujmy się, nauczyciel też człowiek :P
0
@Triv44 Nauczyciel ma świecić przykładem w klasie, daj że mu upuścić emocje na głupim forum :P
2
@mr_robot Bo w poprzednim meczu nie było Lahoza
1
@Hiacynk A nie 21?
0
Co pressing zapodał :D
0
@Ghotti Semedo i Vidal
0
@Fartlow Kto narzeka, my się śmiejemy tylko :P
0
No i włączył mu się kaleka zaś xD
0
@LuisSalvano Miej honor.. Nie kasuj xD
1
@Persyfl Bo to spam i naciąganie, jakby nie był fejk to by się zgłaszać nie dało i nie miałby profilu, tak jak "moderacja" :P A już o herbach nie wspomnę xD
1
@Redakcja Jaki cwaniak xD
1
@Ghotti Prawda, wiele zmiennych na to wpływa, ale jeśli ktoś jest bardzo stratny na weselu to albo źle je zorganizował, albo mu nie szkoda kasy :)
1
@Ghotti Przeważnie właśnie się zwraca i to z nawiązką, ale trzeba zrobić dobry "biznesplan" :P
2
@MarioVeB! Najlepszy na kaca, moralnego również ^^
11
@LuisSalvano Z Tobą jest gorzej tyle że w drugą stronę, każda nieco bardziej kontrowersyjna sytuacja na korzyść białych i już uruchamia Ci się wiecznie poszkodowany i niezadowolony kibic, ekspert do spraw sędziowania i rozstrzygania sporów. Szkoda że zero w tym obiektywizmu, a źle to świadczy o nauczycielu :P A może zostaniesz sędzią w La Liga, brakuje im takich zawodowców :P Polecam nabrać więcej pokory, inaczej Twoje problemy ze wzrokiem się nie rozwiążą ;)
0
@MarioVeB! Kupon czy sympatia :P
1
Dobra trzeba kibicować dzisiaj Ciro żeby znów nic nie strzelił :P Grzmot zresztą też
19
@Kompletny Prawda jest taka że ciężko przyjąć porażkę z pokorą i trzeba szukać winnych wszędzie gdzie się da.
16
Komentarz usunięty
0
@kamilop Taki nieobecny trochę się wydawał
10
@Chakalaka Serio? Bardzo desperacka tabelka :D
2
@marko111122 O tak tak zamurować go
1
@Hushovt I jego pracownicy
https://imgur.com/a/41iiZ3X
2
@Encore Polecam sok tłoczony z jabłek z Biedronki i świeżo wyciskany pomarańczowy, również z Biedry :P
0
@PrinceDamon Pewniaczek na podbicie
0
@Pawlak1992 To nie może być przypadek
4
@Wossi61FCB Sergio nie lubię Cię i jak Cię widzę mam ochotę yebnąć, ale napijmy się Twoje zdrówko