La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

0

Jakie pijecie soki? Macie jakieś zdrowe itp? Czy tymbarki i reszta tych popularnych.

1

@Encore Od czasu do czasu pomidor, nazwa nieważna, skład istotny:) A tak to tylko woda.

0

@escarabajo No ja też głównie tylko woda.

konto usunięte

1

@Encore Od dłuższego czasu nie kupuję soków, tylko robię naturalne i zdrowe w sokowirówce. Smakowo też złoto.

No, a jeśli chodzi o smak konkretniej, to pomarańczowe i jabłkowe najlepsze. ^^

2

@Encore Polecam sok tłoczony z jabłek z Biedronki i świeżo wyciskany pomarańczowy, również z Biedry :P

1

@Encore lubie czasem pomidorowy oraz w czasie gry "japkowy" 1:3

konto usunięte

1

@Encore Z soków to głównie pomarańcza lub jabłko, czasami o smaku porzeczki jeszcze wypiję. Najczęściej jednak marchwiowe.

konto usunięte

1

@Encore Lubię jabłkową fortunę z jaggerem, a tak to raczej unikam soków :)

konto usunięte

1

@Encore pomidorowy i z kiszonych buraków

1

@Encore Te tymbarki i reszta syfu to ostateczność :)
Woda niegazowana, soki własnoręcznie wyciskanie. Pomidorowy z dawtona tez spoko, tani a dobrej jakosci.

1

@Mario96w piłem ostatnio, bardzo dobry

konto usunięte

0

@Encore Passatta , lekko rozcieńczona, ale tylko włoska.

0

@Encore Sok Ananasowy do oczyszczenia płuc. Woda W tygodniu i na weekendy cola zero

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?