0

Dobra, pora znowu kibicować by Ciro i Cristiano nic nie strzelili :P

0

@Pablo481 Kiedyś się Behemota parę kawałków słuchało :P

0

@AmigoBlancos Wolę Benzeme czy Marcelo, ale rzeczywiście Bale przynosi nam bordowym dużo śmiechu :P

2

@mrboom To jego żona, dlatego leży ^^ @LuisSalvano Z dystansem :P

5

@koziar Najpierw kciuki potem zabawa

5

@DarekFCBnaZawsze Ahh te problemy 21 wieku :P

0

@ArterkHD No co Ty :D Kwestia gustu w sumie, ja nie przepadam za takim agresywnym stylem, ale oczywiście nie można jej odmówić umiejętności

69

Moja kobita dzisiaj zdaje prawko, trzymajcie kciuki bo to dla mnie ważne.
Wreszcie będę mógł pić na wyjazdach do znajomych ^^

2

@marcin62 Ehh skąd ja to znam :P

7

@Kacper1432 Co ciekawe sam możesz wstąpić do bractwa, wystarczy że zagłosujesz przeciwko PiSowi przy następnej okazji

0

@jeyx77x @Fabik87 Chciałbym mieć takie sito w głowie jak Oni :)

0

@dominik127pl Zawsze zostają stopy

8

@BarcaInfo Valdes ogólnie był kozakiem w swoim prime, ale ludzie często go pamiętają przez pryzmat tych baboli jakie mu się zdarzały. No i nie umiał tak grać nogami jak Marc :D

1

@Encore Borówki i maliny równo na pierwszym miejscu, później pomarańcz i śliwka ^^

1

@Colon Zależy jakie oczywiście. Białe, czyli nie wędzone najlepiej się je na zimno same, lub na kanapkę(można jeszcze posolić wedle uznania). Wędzone również na zimno nie są złe, ale preferuję zgrillować i podać z żurawinką. ^^

1

@Colon Jak na Zakopiańczyka przystało to powiem że łoscypki najlepsze :P A najgorszy hmm.. chyba takiego nie jadłem

4

@Ramos9248 Jak się wypowiadał na naszą korzyść to mu wyrzucali że się podlizuje, teraz dał statystykę na korzyść białych i odrazu że prowokacje, nie można tak pochopnie oceniać :P

2

@Ramos9248 Ale pieprzysz, Amigo jest jednym z nielicznych kibiców białych tutaj którzy są w porządku. Często wypowiada się zarówno na korzyść jego jak i naszej drużyny, a to że Ty widzisz docinki i prowokacje tam gdzie ich nie ma to już Twoje wypatrzenie.

6

@JotaBe "Jeśli jesteś winny to jesteś winny, a jeśli nie jesteś winny to winny jest kto inny" ~ Special One

7

@dominik127pl Nie wiem co bierzesz.. Ale podziel się xD

0

@Barcaa12 Dzisiaj jeszcze wierzyłem, ale teraz to już tylko śmieszki

1

3

@oZinho Jak 2 remisy będą to tak ^^

0

@BarcaInfo Ile ma Messi ?

15

Dzięki Darku nie chciało mi się liczyć

1

In Villareal and Leganes we trust xD

0

@Volk No i coś zrobił :(

0

Powinni dostać powera teraz :D

2

Czy tylko mnie wkurza ta reklama 25lecia Canal+? Wyją jakby ich palili

0

@Kwiatek1899 Coś tam mam odłożone ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?