Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Polecam sok tłoczony z jabłek z Biedronki i świeżo wyciskany pomarańczowy, również z Biedry :P
0
@PrinceDamon Pewniaczek na podbicie
0
@Pawlak1992 To nie może być przypadek
4
@Wossi61FCB Sergio nie lubię Cię i jak Cię widzę mam ochotę yebnąć, ale napijmy się Twoje zdrówko
0
@Janiama To już inna kwestia ^^
0
@Janiama Ale większości na weto nie mają
0
@Transu96 Mane - Lewy - Mbappe
+++++++++++++++Messi
+++++++++Casemiro Kante
Reszta tak jak Ty :P
2
Rivaldo po mefedronie xD
0
@BarcaInfo Mój ulubiony Madridista ^^
2
It's a hard knock life for us, it's a hard knock life for us!!!!
2
@Coutinho007 Z tym Ivanem to bywa różnie, gra w pressingu i destrukcji jak mistrz świata, genialne odbiory i szybkie piłki, żeby w następnym meczu ruszać się jak inwalida i rozgrywać do tyłu. No ale nie tylko z nim tak bywa, większość naszych zawodników gra strasznie w kratkę
1
@Coutinho007 Bardziej o Puiga mi chodzi że może wyjdzie jednak w podstawie (albo chociaż od 45), a co do Rakiety lub Vidala to również nie mam wątpliwości xD
0
@Coutinho007 Monchu zagra dopiero jak oficjalnie przegramy ligę, ale te trójkę z przodu chętnie bym zobaczył
0
@Coutinho007 Nie no Rambla by go zjadła, nie będzie aż tak głupi
3
@Wossi61FCB Można powiedzieć że wróciliśmy do formy sprzed wyjazdu na Ceramica :) A Ansu? Cóż, lepiej żeby nauczył się na błędach za wczasu ^^
0
@MichalZZZ Haha nadrabiam szybko także spokojnie
2
@MichalZZZ Właśnie zacząłem wczoraj oglądać, żałuję że tak długo się zbierałem :D
0
@tristan87 Real też grając kupę w lidze wygrywał LM więc jest na co liczyć ^^
3
@Hushovt No Xavi też nie będzie miał łatwo, będzie chłop pod wielką presją, ale z drugiej strony większym kredytem zaufania wśród kibiców
1
@BarcaInfo Nie nabiegał się to musiał nadrobić ;)
6
@Granto Serio? Z Villarealem pokazał jak nie daje rady w pomocy :D Dryblingi, gra do przodu, kluczowe podania. Dzisiejszy mecz cała drużyna zagrała na niskim poziomie, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt że Espanyol nie grał tak wysoko w porównaniu do Villarealu. Jak na moje to Roberto jest graczem dobrym i w pomocy i na PO, tylko musi mieć z kim grać
6
@masq Jesteś taki niepostępowy, Ty prawaku
0
@sendesara Czekaj łącze wątki
2
A mi będzie brakować papużek :/
0
@Janiama Musi być w takim razie jakiś powód, może młody odczuwa jakiś dyskomfort albo coś
2
@Kapitan hawk A puszcze se, może zasnę dziś wcześniej :P
0
Aaaaahahahhahahahhahah
0
Błędy młodości, przynajmniej się nauczy za wczasu
0
Co nakładką młody wszedł xD
2
Jak będę w Wawie to muszę skorzystać z atrakcji :)
https://imgur.com/a/HWgOBUK