2

@Encore Polecam sok tłoczony z jabłek z Biedronki i świeżo wyciskany pomarańczowy, również z Biedry :P

0

@PrinceDamon Pewniaczek na podbicie

0

@Pawlak1992 To nie może być przypadek

4

@Wossi61FCB Sergio nie lubię Cię i jak Cię widzę mam ochotę yebnąć, ale napijmy się Twoje zdrówko

0

@Janiama To już inna kwestia ^^

0

@Janiama Ale większości na weto nie mają

0

@Transu96 Mane - Lewy - Mbappe
+++++++++++++++Messi
+++++++++Casemiro Kante
Reszta tak jak Ty :P

2

Rivaldo po mefedronie xD

0

@BarcaInfo Mój ulubiony Madridista ^^

2

It's a hard knock life for us, it's a hard knock life for us!!!!

2

@Coutinho007 Z tym Ivanem to bywa różnie, gra w pressingu i destrukcji jak mistrz świata, genialne odbiory i szybkie piłki, żeby w następnym meczu ruszać się jak inwalida i rozgrywać do tyłu. No ale nie tylko z nim tak bywa, większość naszych zawodników gra strasznie w kratkę

1

@Coutinho007 Bardziej o Puiga mi chodzi że może wyjdzie jednak w podstawie (albo chociaż od 45), a co do Rakiety lub Vidala to również nie mam wątpliwości xD

0

@Coutinho007 Monchu zagra dopiero jak oficjalnie przegramy ligę, ale te trójkę z przodu chętnie bym zobaczył

0

@Coutinho007 Nie no Rambla by go zjadła, nie będzie aż tak głupi

3

@Wossi61FCB Można powiedzieć że wróciliśmy do formy sprzed wyjazdu na Ceramica :) A Ansu? Cóż, lepiej żeby nauczył się na błędach za wczasu ^^


0

@MichalZZZ Haha nadrabiam szybko także spokojnie

2

@MichalZZZ Właśnie zacząłem wczoraj oglądać, żałuję że tak długo się zbierałem :D

0

@tristan87 Real też grając kupę w lidze wygrywał LM więc jest na co liczyć ^^

3

@Hushovt No Xavi też nie będzie miał łatwo, będzie chłop pod wielką presją, ale z drugiej strony większym kredytem zaufania wśród kibiców

1

@BarcaInfo Nie nabiegał się to musiał nadrobić ;)

6

@Granto Serio? Z Villarealem pokazał jak nie daje rady w pomocy :D Dryblingi, gra do przodu, kluczowe podania. Dzisiejszy mecz cała drużyna zagrała na niskim poziomie, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt że Espanyol nie grał tak wysoko w porównaniu do Villarealu. Jak na moje to Roberto jest graczem dobrym i w pomocy i na PO, tylko musi mieć z kim grać

6

@masq Jesteś taki niepostępowy, Ty prawaku

0

@sendesara Czekaj łącze wątki

2

A mi będzie brakować papużek :/

0

@Janiama Musi być w takim razie jakiś powód, może młody odczuwa jakiś dyskomfort albo coś

2

@Kapitan hawk A puszcze se, może zasnę dziś wcześniej :P

0

Aaaaahahahhahahahhahah

0

Błędy młodości, przynajmniej się nauczy za wczasu

0

Co nakładką młody wszedł xD

2

Jak będę w Wawie to muszę skorzystać z atrakcji :)
https://imgur.com/a/HWgOBUK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?