La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

konto usunięte

4

Na wygranie Ligi nie mamy szans, nie oszukujmy się, pozostała LM. Może jakimś fartem to wygramy.

konto usunięte

2

@tristan87 My nie przejdziemy Napoli grajac z Ivanem i Vidalem w podstawie

0

@Hushovt Nie ma sensu oglądać meczów z tą dwójką na boisku....

konto usunięte

1

@Hushovt Myślę, że przejdziemy. Później będzie gorzej.

6

@tristan87 Bayern albo City zrobią nam jesień średniowiecza. Gdybyśmy takie coś zagrali z Bayernem albo z City to dostaniemy Manite.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Liczę na to, że z takimi zespołami zawodnicy się zmotywują.

5

@tristan87 Ci piłkarze już nigdy się nie zmotywują.

3

@tristan87 Oni się nie motywują już na nic. Nie potrafili się zmotywować w Rzymie, nie potrafili się zmotywować w Liverpoolu, nawet wczoraj z resztą tak jak przez prawie cały sezon nie potrafili się zmotywować więc nie wierzę w ich motywację.

1

@Kettger W Punkt panie Ket ;)

konto usunięte

0

@Coutinho007 Widocznie jestem naiwny:)

0

@tristan87 Real też grając kupę w lidze wygrywał LM więc jest na co liczyć ^^

1

@tristan87 Oj tam, ja już straciłem wiarę w nich i sądzę, że do póki nie będzie tutaj rewolucji będziemy ciągle oglądali takie pomyje na boisku jak w meczu z Espanyolem... Liczyłem, że Rakitić w końcu złapał formę i będzie spoko tym czasem on wygląda znowu jak Rakitić przed Pandemią gdzie gra 90% sezonu szambo od którego bolą oczy. Leo jest totalnie bez formy a Luis ma przebłyski, dobrze, że chociaż ten Griezmann się przebudził i coś wnosić zaczyna bo byśmy nie wiem co zrobili o Vidal u nie wspomnę nawet bo koleś powinien albo wchodzić z ławki albo odejść....

1

@Mario96w W Realu ZZ rotował składem odpowiednio i motywował ich na CL u nas kto ich zmotywuje? Będzie ten sam Shawshank co w Lidze :/

konto usunięte

3

@Coutinho007 Wiem, ale piłka nauczyła mnie pokory. Skoro Chelsea z Di Matteo wygrała LM to Setien też może.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?