Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArdoFCB Zakopiańska kranówka do butelki ^^
0
@kaamil1910 https://www.fullmatchesandshows.com/2020/07/05/villarreal-vs-fc-barcelona-highlights-full-match-video/
0
@kaamil1910 Polecam obejrzeć skrót chociaż, a najlepiej całą powtórkę meczu, warto :) Gol Griezmanna to czysta poezja, a sama jego gra wczoraj napawa optymizmem na przyszłe sezony
2
@clyde Ja bym jakieś cuksy jeszcze zamówił :P
0
@clyde To znajdź sobie coś na Amazonie w tej cenie choć trochę przydatnego i zamów :P Polecam jakieś słodycze których nie znajdziesz w PL
0
Komentarz usunięty
19
@Pawlak1992 Boli Cię wielki Kowalski i jego syn?
0
@Wittgenstein Rambla bawi, uczy i resocjalizuje, oby tak dalej kolego
0
@Encore Pamiętam jak na Trumpa był 2.6 kiedyś
9
@robsesh A tu nie ma ciemnogrodu? :D Uwierz mi że tam też potrafi być mnóstwo normalnych osób, jak wszędzie, ale jak już zacznie bić szambo to obie strony są siebie warte
0
@Cobra303 Nie, myślę że zostanie na następny sezon, tak jak powinno być
5
@DaPi Oni już głową w LM :P Nie no trzeba przyznać, że trochę pecha mają w tych przegranych męczacv bo sytuacji kreują mnóstwo, ale nie zawsze wykończenie jest w formie
0
@BarcaInfo Nie wiesz ile nam zajęło zdobycie ostatniego tysiaka?
0
@KamilZ Żałuj żałuj :P
1
@SinMistico Ja tam nie widziałem chyba żadnego, ale to nie jest drybler, bardziej odbiory bym chciał widzieć na liście
7
Setien dalej nie dowierza że w końcu coś grają xD
0
@Chwytliwy Fajnie jakby Setien stworzył kilka naprawdę fajnych wariantów z ustawieniem, żebyśmy zawsze mieli czym zaskoczyć
0
Ale jak to :( A taka akcja
3
Dzisiaj Roberto mi się podoba, ciągnie grę do przodu, kreuje sytuacje, naprawdę fajny występ
0
I to jest właśnie ta KiKi taka :D
0
@Chwytliwy Chodzi mi o to żeby nie grać sztywno z przypisaną rolą napastników na skrzydle, zauważ że u nas głównie śmigają tam Alba i Semedo, których asekuruje pomoc, a napastnicy wymieniają się pozycjami w zależności od sytuacji. Jak dla mnie ma to rację bytu na dłuższą metę
0
@PATRII17 @Chwytliwy Da się da się ;)
1
Mówiłem że da się grać fajnie bez skrzydeł, a raczej zostawiając tę rolę głównie bocznym obrońcom. Wszystko kwestia dopasowania taktyki pod potencjał graczy. Mam nadzieję że wyciągniemy z tego Griezmanna ile się da, aż taki stary jeszcze nie jest :P
2
Nie no Griezmann to jest kozak tylko trzeba go odpowiednio ustawić w zespole
2
Ale ciasteczko hahah
1
Rakieta za Vidala koniecznie w drugiej, później można Puiga puścić
0
@El dominatore Teraz to my im zostawiliśmy hektar
1
Takie było narzekanie na Roberto, a chłop póki co prezentuje się fajnie
1
I co lamenciarze, narzekało się na skład :P
0
@justfootball Kochasz naszego Dembele? :P