0

@ArdoFCB Zakopiańska kranówka do butelki ^^

0

@kaamil1910 Polecam obejrzeć skrót chociaż, a najlepiej całą powtórkę meczu, warto :) Gol Griezmanna to czysta poezja, a sama jego gra wczoraj napawa optymizmem na przyszłe sezony

2

@clyde Ja bym jakieś cuksy jeszcze zamówił :P

0

@clyde To znajdź sobie coś na Amazonie w tej cenie choć trochę przydatnego i zamów :P Polecam jakieś słodycze których nie znajdziesz w PL

0

Komentarz usunięty

19

@Pawlak1992 Boli Cię wielki Kowalski i jego syn?

0

@Wittgenstein Rambla bawi, uczy i resocjalizuje, oby tak dalej kolego

0

@Encore Pamiętam jak na Trumpa był 2.6 kiedyś

9

@robsesh A tu nie ma ciemnogrodu? :D Uwierz mi że tam też potrafi być mnóstwo normalnych osób, jak wszędzie, ale jak już zacznie bić szambo to obie strony są siebie warte

0

@Cobra303 Nie, myślę że zostanie na następny sezon, tak jak powinno być

5

@DaPi Oni już głową w LM :P Nie no trzeba przyznać, że trochę pecha mają w tych przegranych męczacv bo sytuacji kreują mnóstwo, ale nie zawsze wykończenie jest w formie

0

@BarcaInfo Nie wiesz ile nam zajęło zdobycie ostatniego tysiaka?

0

@KamilZ Żałuj żałuj :P

1

@SinMistico Ja tam nie widziałem chyba żadnego, ale to nie jest drybler, bardziej odbiory bym chciał widzieć na liście

7

Setien dalej nie dowierza że w końcu coś grają xD

0

@Chwytliwy Fajnie jakby Setien stworzył kilka naprawdę fajnych wariantów z ustawieniem, żebyśmy zawsze mieli czym zaskoczyć

0

Ale jak to :( A taka akcja

3

Dzisiaj Roberto mi się podoba, ciągnie grę do przodu, kreuje sytuacje, naprawdę fajny występ

0

I to jest właśnie ta KiKi taka :D

0

@Chwytliwy Chodzi mi o to żeby nie grać sztywno z przypisaną rolą napastników na skrzydle, zauważ że u nas głównie śmigają tam Alba i Semedo, których asekuruje pomoc, a napastnicy wymieniają się pozycjami w zależności od sytuacji. Jak dla mnie ma to rację bytu na dłuższą metę

0

@PATRII17 @Chwytliwy Da się da się ;)

1

Mówiłem że da się grać fajnie bez skrzydeł, a raczej zostawiając tę rolę głównie bocznym obrońcom. Wszystko kwestia dopasowania taktyki pod potencjał graczy. Mam nadzieję że wyciągniemy z tego Griezmanna ile się da, aż taki stary jeszcze nie jest :P

2

Nie no Griezmann to jest kozak tylko trzeba go odpowiednio ustawić w zespole

2

Ale ciasteczko hahah

1

Rakieta za Vidala koniecznie w drugiej, później można Puiga puścić

0

@El dominatore Teraz to my im zostawiliśmy hektar

1

Takie było narzekanie na Roberto, a chłop póki co prezentuje się fajnie

1

I co lamenciarze, narzekało się na skład :P

0

@justfootball Kochasz naszego Dembele? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?