Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najbardziej mnie śmieszyło jak Rafałek gadał na Dudę że ten facet dzieli Polaków, samemu przez większość swojej przemowy szczując swoich nowych potencjalnych wyborców na PiS, gdzie Andrzej chociaż potrafił wypowiedzieć się z jakimś szacunkiem bez żadnych docinków. Przecież od tych gości zalatuje hipokryzją na kilometr, a ludzie dalej się będą ścigać która strona jest gorsza i tak w kółko i kółko.. Mam wrażenie że Polacy, ba, ludzie uwielbiają być podzieleni i toczyć ze sobą różnego rodzaju wojenki. Sama nienawiść większości kibiców Barcy czy Realu względem siebie jest tego najlepszym przykładem, gdzie stawką jest tylko głupia piłka nożna. Szkoda że mimo bycia inteligentnymi istotami nie potrafimy, bądź nie chcemy na tyle się rozumieć by móc zdziałać jeszcze więcej razem. Nie jestem zaskoczony wynikiem dzisiejszych wyborów, ale jest mi trochę przykro nie ukrywam. Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że demokracja jest bezsensownym ustrojem.
0
Dudeł nie wie co mówić już się powtarza :P
3
@Bobo25 Najtwardsi zagorzelcy będą dziś liczyć na remis, mi się marzy wygrana Espaniolu ^^
0
@BarcaInfo No i to jest dobre info :D
2
@badej60 600 100 100, Bocian pożyczki to jest to :P
0
@Transu96 Informator mówi, że chłop musiał słuchać Godlewskich przez całego bana. Teraz albo jest potulny, albo takiego udaje żeby się zemścić
2
@Wittgenstein I to się nazywa resocjalizacja
0
@Mesi12 Uwidzimy
0
@RomanHoffer Zależy jak wytrzymałe masz nogi, ciężko powiedzieć :D Ale jak coś tam jeździłeś kiedyś to powinieneś dać radę, nastaw się tylko na ewentualne piekło :D
0
@BarcaInfo No tak, ale wtedy konkurował z Messim i Ronaldo którzy byli w swoim prime, powoli odchodzi się już od hajpu na tych dwóch panów. Jestem przekonany że jak Bayern zdobędzie tryplet to Lewy dostanie złotego balona :)
0
@BarcaInfo Fajnie by było znów Polaka zobaczyć w La Lidze :)
0
@LuisSalvano Stereotypowe to jest Twoje myślenie na temat drukowania meczy, skończ już na każdym kroku płakać o tych sędziów bo się nie dobrze robi. Dzisiaj Braithwait spokojnie mógł dostać drugą żółtą kartkę, ale nie dostał i założę się że jakbyś był kibicem Realu to płakałbyś że Barcelonie ułatwiają ligę. Takich sytuacji jest pełno, widzisz to co chcesz widzieć, ale w drugą stronę już nie bardzo, zero konsekwencji.
1
@Hushovt Da się pogodzić obie rzeczy ^^
1
@Hushovt Jednak wolałbym żeby to Espaniol ich spuścił
0
@mekston No czeka nas ciężkie zadanie, ale nie na tyle żeby krzyczeć że przegraliśmy już ligę. Bilbao, Villareal, Getafe, te drużyny jak się zepną, mogą się pokusić nawet o zwycięstwo :D
0
@Puig Masz szczęście że zagrałeś dobrze
4
Jakby nie patrzeć to jutrzejsza wygrana Realu sprawia, że są tylko 2 punkty przed nami, a do końca zostaje nam 6 kolejek. Może i mamy cięższy terminarz na papierze, ale teraz z żadną drużyną nie będzie łatwych spotkań. Bałbym się gdyby Real jeszcze grał coś konkretnego, ale solidarnie grają podobną padakę, pomieszaną z przebłyskami geniuszu kilku indywidualności. Nie ma co się dołować, dopóki piłka w grze panowie.. ;)
0
@Maximus2 Dodałbym do tego grona Francuzów jeszcze Griezza póki co, ale ten powinien dostać conajmniej rok szansy jeszcze
0
@barcelonaLM Jak Perez nie sypnie sporym hajsem to sami z siebie się nie podłożą, nie w takiej sytuacji w tabeli
0
@Bykunn Tarocista
0
@GeraltzKatalonii Widzimy to co chcemy widzieć, jakby to był Ramos to pewnie inaczej byś mówił ;)
1
Nie wierzę, dalej się narzeka na sędziego, ale że Martin powinien dostać drugą żółtą kartkę to już nie przejdzie przez myśl. Skończcie narzekać na gwizdków, spieprzyliśmy w defensywie i tyle
0
Aż kafejka wybuchła
2
Dlaczego my nie potrafimy kontratakować :(
0
I co mówicie że pod nas nie drukują xD
0
Jak to Riki na niego wpadł
7
Najzwinniejszy grubas na świecie, Suarez kocham Cię
0
O nie Tylko nie Rafa
0
@Patrykl145 Mini Iniesta i Busi ^^
0
@KmN Nie, nie mogli