Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Taa, susza z pieniędzmi chyba
1
@Danny Gaucho Kurde słabo 5/10, nie nazywam się od dziś kibicem Barcy :(
0
@daniel32778 Nie bój nic, przyjdą i tacy ;)
0
@szymonekk Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie były i deszcze i burze :P
0
@L3OM3SSI Chmury też się nie muszą całować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@daniel32778 Prawda, będą lepsi ;)
0
@Jarema2000 Taktyke tysiąca wrzutek zostawmy białym
15
Mówi się że jak dwie chmury się pocałują to pada deszcz. Tam na górze od 3 tygodni chyba kręcą porno
1
@masa11 Przecież to takie proste
1
@Jakchcesz Albo Messi Rakiticia
5
@LuisSalvano Panie nauczycielu spokojnie, to tylko język potoczny :P
0
@DonMatteo901 co za zjeb
0
@arasz1819 ogień = wypalili się.
I teraz to ma sens
0
@mekston Myślę że stadion ma teraz trochę mniejsze znaczenie w przypadku braku kibiców, nie sądzę żeby było aż tak ciężko żeby mówić że to najtrudniejszy mecz
0
@arasz1819 W czym jest?
1
@Coutinho007 No raczej, nie wiem czemu tyle ludzi tutaj sika w spodnie na widok Celty, której ostatnio tylko udało się wbić 6 bramek ze słabym Alaves
1
@Patrykl145 Mnie martwi brak młodej 9 tki, która by mogła się uczyć pod okiem gryzonia póki u nas gra, szkoda że nikt o to nie zadbał
1
@FcBarcaCules Nie wiem czy wiesz, ale niektórzy ludzie wierzą, że życzenia mają moc na odległość. Uszanuj czyjąś wiarę kolego ;)
1
@TheMugShot No i wszystko jasne xD
0
@Witekk10 Jestem fanem gry naszej Barcy
3
@DanielOOL Musisz mieć na nich dobrego haka :)
4
@BarcaInfo wow, te staty u siebie niszczą
0
@dammar91 A mnie tak i to w uj
0
@BarcaInfo Włoska mafia by go powiesiła za te jaja :P
0
@Janiama W punkt
5
@Janiama Już nie wspominając o tym że bierzemy kolejnego dziadka do zespołu
1
@Kapitan hawk E no nie będą nas aż tak klepać
0
@Messibestplayerintheworld No co Ty nie bądźmy dziadami żeby się Celty bać, pasuje się wykartkować przynajmniej połowicznie na Atletico
3
@SeeleyBooth Biedaku tylko nerkowce
2
@Encore Mój pies się przestał lenić, a za PO się lenił więc sory