1

@Coutinho007 Prawie trafił xD

16

Opowiem wam dziś o trenerze co nie bardzo był ceniony, bo nie umiał zadbać o to by gracz był zmieniony
Lelelelelelele
Zamiast wpuścić tam Fatiego, rozruszałby skrzydło, wolał postawić Griezmanna wolnego jak bydło.

0

@Messinio82 Nie pier bo pierwsza połowa była dobrze grana

0

Pike musisz proszę

0

Suarez włącz tryb Benzema

0

@FafitFCB Suarez w 94 z woleja

0

@LuisSalvano Pierwszy raz się z Tobą zgadzam :D Po za tym po tej instensywności z pierwszej połowy było pewne że spuchniemy

0

No jeszcze sędzia nam podania zbiera, ciężko będzie coś strzelić

3

Ci latający kibice strasznie męczą oczy

1

@asdfdsg Ja lubię jak się biją, a później się godzą, większe emocje połączone z szacunkiem :D

0

@Croocers Ja to inaczej widziałem ale może się mylę

0

Pique mu zayebał podwójnego gonga i jeszcze problem xD

0

@MichalZZZ Należeć będą jak strzelimy

1

Griezz się zmachał :D

0

Kibice se poszli jak zobaczyli jak grają biali

0

Kurła a gdzie żółta kartka

1

Ale gramy kozacko oby tak przez 90 minut i z paroma golami :D

1

@Bykunn To powiem Ci że zdziwiłbyś się :D Widziałem już takie deklaracje na Rambli czy wśród znajomych i logika podpowiada, że takich przypadków jest pełno. Druga tura tak jak mówisz już nie ma znaczenia

1

@Bykunn nikt nie głosuje przeciwko swoim poglądom? xD Nie rozumiesz że nie każdy dobiera kandydata zgodnie ze swoimi wszystkimi przekonaniami, często jest tak jak wspomniałem, że wybiera się tzw. mniejsze zło. Już na samej Rambli widziałem pełno osób które przyznają że będą głosować na Trzaskowskiego tylko dlatego żeby Duda nie wygrał. I teraz pomyśl że takich osób jest multum i część z nich już nawet w pierwszej turze rezygnuje z wyboru kandydata który według sondaży ma bardzo małe szanse i decydują się zagłosować na kogoś kto ma tych procent więcej i ma szansę wygrać z Dudą, nawet mimo odmiennych poglądów. To jest proste jak budowa cepa

0

@Bykunn Bo praktycznie większość głosujących których znam kieruje się sondażami, myślę że to by było więcej niż parę punktów procentowych. Ludzie dzielą się na tych którzy są wierni swoim kandydatom i na tych którzy głosują za "mniejszym złem", stąd te wachania mogłyby być duże ;)

0

@Avada Kedavra Nie no szczerze to chciałbym zobaczyć gryzaka na ŚPD

1

@Bykunn Zdziwiłbyś się jak bardzo zmieniłyby się głosy gdyby nie sondaże, ale tego się nie dowiemy ;)

1

@Fartlow Nie potrzebujemy wcale kreatywnej pomocy, takie rozwiązanie dobrze się sprawdza w pressingu, odbiorze piłki i szybkim podaniu do przodu. Po za tym kto jak kto ale busi potrafi być kreatywny

6

@Bykunn Przykładowo masz ochotę zagłosować na Bosaka, ale według sondażu zdobędzie ok 5%, więc postanawiasz swój głos oddać na takiego Hołownie, który ma rzekomo większe szanse dostać się do drugiej tury. Sondaże bardzo manipulują :)

1

@MarioVeB! Dokładnie, ten jego konserwatyzm aż razi

0

@Kvothe07 Co prawda na Seville mamy patent w ostatnich latach, ale nie uważam żeby dzisiaj było łatwo. Stawiam 2 1 dla Nas :)

0

@Jaca27 Postaw więcej dla pewności :D

0

Czy korzysta was ktoś z takiego cudeńka jak mąka sojowa? Jestem ciekaw jak wpływa to na konsystencję i smak popularnych dań w porównaniu do mąki pszennej, proszę o opinie ^^

1

@Kluivert_P BJJ jest świetne żeby szybko unieszkodliwić jakiegoś delikwenta, ale czasem w życiu bywa tak, że musisz poradzić sobie z kilkoma takimi delikwentami naraz.. I tu z pomocą przychodzi chociażby kickboxing. Nie ograniczałbym się tylko do jednego stylu :) Ale jeśli chcesz trenować bardziej po to żeby się wyżyć i pobawić to jak najbardziej BJJ

1

@Misanthrope Przyjdzie czas, że będziesz musiał się opowiedzieć za jedną ze stron, wybierz mądrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?