0

@dammar91 A mnie tak i to w uj

0

@BarcaInfo Włoska mafia by go powiesiła za te jaja :P

0

@Janiama W punkt

5

@Janiama Już nie wspominając o tym że bierzemy kolejnego dziadka do zespołu

1

@Kapitan hawk E no nie będą nas aż tak klepać

0

@Messibestplayerintheworld No co Ty nie bądźmy dziadami żeby się Celty bać, pasuje się wykartkować przynajmniej połowicznie na Atletico

3

@SeeleyBooth Biedaku tylko nerkowce

2

@Encore Mój pies się przestał lenić, a za PO się lenił więc sory

1

@sendesara Henryk Kiki Setieński, tak by to brzmiało w Polsce

0

@sendesara Nie prawda bo KiKi

0

@l0Messini Sprytne

1

@SeeleyBooth Jestem sto lat za murzynami. Tzn za ciężko pracującymi ludźmi, których życie liczy się tak samo jak innych

0

@HighestInTheRoom Tak, o tu, kto pomasuje?

0

@BarcaInfo Moc niech z Tobą będzie

0

Wyjaśniłby ktoś od początku do końca o co chodzi z tymi Cristianami Paulami bo cały dzień mnie nie było i nie w temacie :D

1

@kerouac A Mordor został przeniesiony na Wiejską

0

@DLFCB Przed i po wyborach zawsze tak jest, później jakby polityka krajowa schodzi na drugi plan na rzecz polityki naszego kochanego klubu :) W tym drugim przynajmniej wszyscy są zgodni :P

1

@DaPi To jest synu zjawisko rzadko spotykane ostatnimi czasy w Polsce zwane całkiem ładną pogodą

3

@Jaca27 a co to jest słońce

1

@masq To prawda, sam dostałem 20 patyków łącznie z tarczy, a gdyby nie wirus to zarobiłbym przez ten czas 3 razy mniej. Sęk w tym że te zapożyczone przez PiS pieniążki trzeba powoli spłacać i dlatego z roku na rok ceny wszystkiego będą coraz to większe

1

@Hiacynk Wtopa punktów z Sevillą to był nasz ostatni margines błędu, nie możemy sobie pozwolić teraz na żaden remis i trzeba liczyć na to że Madryt gdzieś się potknie. Ciężko będzie wygrać ligę w tym sezonie, ale jeśli się uda to zwycięstwo będzie smakować lepiej niż jakbyśmy znów wygrali ją w pierwszej rundzie. Nasi zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę w jakiej są sytuacji i mimo że nie zawsze na to wygląda to dają z siebie 100% i liczę że dzisiaj nam to udowodnią

9

@masq A nie zauważyłeś że torbę z zakupami za 100 Ziko jakoś lżej się nosi? I to nie ma nic wspólnego ze wzrostem siły mięśni :P

1

@Rysiu Jak to Bravo chyba pisało

1

@FC1899Barca A co im zaś nie pasuje z tym terminarzem?

8

Pamiętajcie żeby się nie pomylić :P
https://imgur.com/a/EnGYut0

0

@Criss18Barca Pada conajmniej od tygodnia, ale w najbliższych dniach ma się uspokoić

5

@Janiama Bili Dżin is nat ma lowa. Michaela zawsze się dobrze słucha :D

2

@emeu Trzymaj herba, mam nadzieję że Ci lepiej na serduszku ^^

0

Coś w tym jest ^^
https://imgur.com/a/ZQgNa4E

0

@DaPi Korona lockdown zmienia charakter, człowiek staje się jakby bardziej otwarty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?