Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dammar91 A mnie tak i to w uj
0
@BarcaInfo Włoska mafia by go powiesiła za te jaja :P
0
@Janiama W punkt
5
@Janiama Już nie wspominając o tym że bierzemy kolejnego dziadka do zespołu
1
@Kapitan hawk E no nie będą nas aż tak klepać
0
@Messibestplayerintheworld No co Ty nie bądźmy dziadami żeby się Celty bać, pasuje się wykartkować przynajmniej połowicznie na Atletico
3
@SeeleyBooth Biedaku tylko nerkowce
2
@Encore Mój pies się przestał lenić, a za PO się lenił więc sory
1
@sendesara Henryk Kiki Setieński, tak by to brzmiało w Polsce
0
@sendesara Nie prawda bo KiKi
0
@l0Messini Sprytne
1
@SeeleyBooth Jestem sto lat za murzynami. Tzn za ciężko pracującymi ludźmi, których życie liczy się tak samo jak innych
0
@HighestInTheRoom Tak, o tu, kto pomasuje?
0
@BarcaInfo Moc niech z Tobą będzie
0
Wyjaśniłby ktoś od początku do końca o co chodzi z tymi Cristianami Paulami bo cały dzień mnie nie było i nie w temacie :D
1
@kerouac A Mordor został przeniesiony na Wiejską
0
@DLFCB Przed i po wyborach zawsze tak jest, później jakby polityka krajowa schodzi na drugi plan na rzecz polityki naszego kochanego klubu :) W tym drugim przynajmniej wszyscy są zgodni :P
1
@DaPi To jest synu zjawisko rzadko spotykane ostatnimi czasy w Polsce zwane całkiem ładną pogodą
3
@Jaca27 a co to jest słońce
1
@masq To prawda, sam dostałem 20 patyków łącznie z tarczy, a gdyby nie wirus to zarobiłbym przez ten czas 3 razy mniej. Sęk w tym że te zapożyczone przez PiS pieniążki trzeba powoli spłacać i dlatego z roku na rok ceny wszystkiego będą coraz to większe
1
@Hiacynk Wtopa punktów z Sevillą to był nasz ostatni margines błędu, nie możemy sobie pozwolić teraz na żaden remis i trzeba liczyć na to że Madryt gdzieś się potknie. Ciężko będzie wygrać ligę w tym sezonie, ale jeśli się uda to zwycięstwo będzie smakować lepiej niż jakbyśmy znów wygrali ją w pierwszej rundzie. Nasi zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę w jakiej są sytuacji i mimo że nie zawsze na to wygląda to dają z siebie 100% i liczę że dzisiaj nam to udowodnią
9
@masq A nie zauważyłeś że torbę z zakupami za 100 Ziko jakoś lżej się nosi? I to nie ma nic wspólnego ze wzrostem siły mięśni :P
1
@Rysiu Jak to Bravo chyba pisało
1
@FC1899Barca A co im zaś nie pasuje z tym terminarzem?
8
Pamiętajcie żeby się nie pomylić :P
https://imgur.com/a/EnGYut0
0
@Criss18Barca Pada conajmniej od tygodnia, ale w najbliższych dniach ma się uspokoić
5
@Janiama Bili Dżin is nat ma lowa. Michaela zawsze się dobrze słucha :D
2
@emeu Trzymaj herba, mam nadzieję że Ci lepiej na serduszku ^^
0
Coś w tym jest ^^
https://imgur.com/a/ZQgNa4E
0
@DaPi Korona lockdown zmienia charakter, człowiek staje się jakby bardziej otwarty