Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 In Rakitić we trust
4
Przestańcie już płakać i szukać wymówek, mogliśmy nie dawać dupy z Sevillą to teraz nie byłoby płaczu. Tak czy inaczej liga jeszcze trwa i nie z takich sytuacji się wychodziło ;)
0
@LuisSalvano Myślę że pochopne i sfrustrowane a nie szczere ;) Jeszcze rozumiem jakby sędzia gwizdnął coś karygodnego ale póki co wszystko według przepisów. Ból dupy większości kibiców nie pozwala myśleć racjonalnie i stąd ta frustracja. Mogliśmy wygrać Z Sevillą to nie musielibyśmy teraz szukać wymówek
0
Ale szambo tu wybije jak uznają gola xD
2
Potem się dziwicie że piłkarze nurkują.. Gdyby Vini się nie przewrócił to nawet by Varu nie sprawdzali, ale lekkie ciągnięcie było, młody to wykorzystał i dał nura :D
0
A miało być tak pięknie
2
@barcelonaLM Wstawaaaaj :D
0
@gontex Meteo ICM
1
@LuisSalvano E no bez przesady, mały palec to już przekroczenie wszelkich uprawnień cywilnych
9
@koksik2700 Paralizatorem w stopę trza było xD
8
@MarioVeB! Co innego schizofrenia, a co innego gdy komuś przyjemność sprawia gwałcenie, mordowanie czy znęcanie się i myślę że takie osoby na myśli miał @koksik2700 . Tacy goście nie pójdą grzecznie za rączkę do psychologa, a są poważnym zagrożeniem i moim zdaniem utylizacja to najniższy wymiar kary.
25
@Bykunn A Ty jak zwykle swoje :D Mogli to mogli tamto, no najwidoczniej kurła nie mogli i sytuacja była na tyle poważna i wszystko działo się na tyle szybko, że trzeba było odpowiednio zareagować. A paralizator który tak bardzo zachwalasz nie zawsze jest skuteczny, zwłaszcza jeśli ktoś jest pod wpływem narkotyków, a być może zachowanie tej pani na to właśnie wskazywało. Po za tym kogo ty chcesz obronić.. Kobietę która zadała ciężkie obrażenia nożem i była w stanie popełnić morderstwo z zimną krwią? Kto jej kurła kazał to zrobić. Wyobraź sobie że ta kobieta rzuca się z nożem na kogoś z twojej rodziny, pytasz ją czy jej zrobić herbatkę czy działasz instynktownie? Pięknie się ocenia z góry i na chłodno, ale takie sytuacje są stresowe i nawet najlepiej wyszkoleni policjanci działają pod wpływem impulsu
1
@Wittgenstein A mówiła mama kup PS4 a nie jakiegoś szajsboxa to nie posłuchałem :(
1
Dla fanów Wiedźmina i rapu pozycja obowiązkowa :)
1
@IronSanHybrid Ile razy Ci mówiłem żebyś się nie wyżywał na młodym, to że ja Cię tak traktowałem nie znaczy że masz brać przykład.
1
@MichalZZZ Na notatniku o tej porze już cisza nocna ;)
0
@Szicek10 Może z 10 będzie
4
@MichalZZZ Sam masz kijek w tyłku. Zgłoszone za mowę nienawiści.
0
@Hiacynk @Jaca27 Zazdroszczę optymizmu, dla mnie Immobile już wygrał buta, szkoda :(
0
@Encore Psycho z Eminemem
1
@Maciej_T No tak tylko ta ich mądrość nie musi iść w parze z wiedzą o ekonomi czy zarządzaniu państwem. Z jakiej racji profesor filologii Japońskiej ma mieć mnożnik x4, a facet który skończył średnią, mający własną firmę od wielu lat x1. Sam pomysł z mnożnikami jest dobry, ale ten z ogólnym wykształceniem nie ma sensu :D Trza by to było dopracować.
1
@D10SLEO Może to i lepiej bo jak się uda jakoś wygrać te ligę to będzie lepiej smakować :D
0
@tommyVERceti Właśnie najwięcej w pomocy biega, możnaby go oficjalnie tam posadzić tylko przydałyby się skrzydła
1
@AllBundy W teorii robienie loda czy minetki to też upośledzenie :D
6
@paweldunajecfcb To nie patrz :P
12
Sprzedać póki mu całkiem nie odbije
0
@Azi A ją myślę że jak mają zgubić punkty to najpewniej z Sociedad, które u siebie jest solidne i nie da za wygraną, tymbardziej mając w pamięci już jedną wygraną z Realem w tym sezonie. Liczę na remisik
0
@Fartlow Ej pierwsza połowa pomoc działała zajebiście i tu każdy normalny człek przyzna rację. Wysoki pressing i szybki odbiór piłki dając piłkę do przodu, a jak ktoś nie pamięta to niech obejrzy mecz od nowa. To że nie potrafili strzelić gola i później spuchli to już inna rzecz. I tak tragedii nie ma aż takiej jak wszyscy płaczą, przypominam że graliśmy na 3 drużyną ligi na ich stadionie :)
2
@RobsonPL Ta banda rządzi naprzemiennie od dziesiątek lat dzieląc ludzi odmiennymi poglądami i karząc im obrzucać się gównem w ich imieniu, podczas gdy sami napychają kieszenie ile się da. Nikt mi nie wmówi że jedni są lepsi od drugich, nie interesują mnie ich kłamliwe obiecanki i kiełbaski wyborcze, ta zabawa trwa już za długo i jeśli Polacy chcą naprawdę coś zmienić w tym kraju to po pierwsze muszą się nauczyć ze sobą rozmawiać, a nie próbować dowieść że ich partia mniej nakradła czy mniej zepsuła kraj, przecież to jest chore.. Osobiście nie zagłosuję na nikogo z bandy PO PiS
0
@RobsonPL Podziwiam tą ślepą wiarę we wszechmogącego Trzaskowskiego ;)