0

@cchesterr43 In Rakitić we trust

4

Przestańcie już płakać i szukać wymówek, mogliśmy nie dawać dupy z Sevillą to teraz nie byłoby płaczu. Tak czy inaczej liga jeszcze trwa i nie z takich sytuacji się wychodziło ;)

0

@LuisSalvano Myślę że pochopne i sfrustrowane a nie szczere ;) Jeszcze rozumiem jakby sędzia gwizdnął coś karygodnego ale póki co wszystko według przepisów. Ból dupy większości kibiców nie pozwala myśleć racjonalnie i stąd ta frustracja. Mogliśmy wygrać Z Sevillą to nie musielibyśmy teraz szukać wymówek

0

Ale szambo tu wybije jak uznają gola xD

2

Potem się dziwicie że piłkarze nurkują.. Gdyby Vini się nie przewrócił to nawet by Varu nie sprawdzali, ale lekkie ciągnięcie było, młody to wykorzystał i dał nura :D

0

A miało być tak pięknie

2

@barcelonaLM Wstawaaaaj :D

0

@gontex Meteo ICM

1

@LuisSalvano E no bez przesady, mały palec to już przekroczenie wszelkich uprawnień cywilnych

9

@koksik2700 Paralizatorem w stopę trza było xD

8

@MarioVeB! Co innego schizofrenia, a co innego gdy komuś przyjemność sprawia gwałcenie, mordowanie czy znęcanie się i myślę że takie osoby na myśli miał @koksik2700 . Tacy goście nie pójdą grzecznie za rączkę do psychologa, a są poważnym zagrożeniem i moim zdaniem utylizacja to najniższy wymiar kary.

25

@Bykunn A Ty jak zwykle swoje :D Mogli to mogli tamto, no najwidoczniej kurła nie mogli i sytuacja była na tyle poważna i wszystko działo się na tyle szybko, że trzeba było odpowiednio zareagować. A paralizator który tak bardzo zachwalasz nie zawsze jest skuteczny, zwłaszcza jeśli ktoś jest pod wpływem narkotyków, a być może zachowanie tej pani na to właśnie wskazywało. Po za tym kogo ty chcesz obronić.. Kobietę która zadała ciężkie obrażenia nożem i była w stanie popełnić morderstwo z zimną krwią? Kto jej kurła kazał to zrobić. Wyobraź sobie że ta kobieta rzuca się z nożem na kogoś z twojej rodziny, pytasz ją czy jej zrobić herbatkę czy działasz instynktownie? Pięknie się ocenia z góry i na chłodno, ale takie sytuacje są stresowe i nawet najlepiej wyszkoleni policjanci działają pod wpływem impulsu

1

@Wittgenstein A mówiła mama kup PS4 a nie jakiegoś szajsboxa to nie posłuchałem :(

1

Dla fanów Wiedźmina i rapu pozycja obowiązkowa :)


1

@IronSanHybrid Ile razy Ci mówiłem żebyś się nie wyżywał na młodym, to że ja Cię tak traktowałem nie znaczy że masz brać przykład.

1

@MichalZZZ Na notatniku o tej porze już cisza nocna ;)

0

@Szicek10 Może z 10 będzie

4

@MichalZZZ Sam masz kijek w tyłku. Zgłoszone za mowę nienawiści.

0

@Hiacynk @Jaca27 Zazdroszczę optymizmu, dla mnie Immobile już wygrał buta, szkoda :(

0

@Encore Psycho z Eminemem


1

@Maciej_T No tak tylko ta ich mądrość nie musi iść w parze z wiedzą o ekonomi czy zarządzaniu państwem. Z jakiej racji profesor filologii Japońskiej ma mieć mnożnik x4, a facet który skończył średnią, mający własną firmę od wielu lat x1. Sam pomysł z mnożnikami jest dobry, ale ten z ogólnym wykształceniem nie ma sensu :D Trza by to było dopracować.

1

@D10SLEO Może to i lepiej bo jak się uda jakoś wygrać te ligę to będzie lepiej smakować :D

0

@tommyVERceti Właśnie najwięcej w pomocy biega, możnaby go oficjalnie tam posadzić tylko przydałyby się skrzydła

1

@AllBundy W teorii robienie loda czy minetki to też upośledzenie :D

6

@paweldunajecfcb To nie patrz :P

12

Sprzedać póki mu całkiem nie odbije

0

@Azi A ją myślę że jak mają zgubić punkty to najpewniej z Sociedad, które u siebie jest solidne i nie da za wygraną, tymbardziej mając w pamięci już jedną wygraną z Realem w tym sezonie. Liczę na remisik

0

@Fartlow Ej pierwsza połowa pomoc działała zajebiście i tu każdy normalny człek przyzna rację. Wysoki pressing i szybki odbiór piłki dając piłkę do przodu, a jak ktoś nie pamięta to niech obejrzy mecz od nowa. To że nie potrafili strzelić gola i później spuchli to już inna rzecz. I tak tragedii nie ma aż takiej jak wszyscy płaczą, przypominam że graliśmy na 3 drużyną ligi na ich stadionie :)

2

@RobsonPL Ta banda rządzi naprzemiennie od dziesiątek lat dzieląc ludzi odmiennymi poglądami i karząc im obrzucać się gównem w ich imieniu, podczas gdy sami napychają kieszenie ile się da. Nikt mi nie wmówi że jedni są lepsi od drugich, nie interesują mnie ich kłamliwe obiecanki i kiełbaski wyborcze, ta zabawa trwa już za długo i jeśli Polacy chcą naprawdę coś zmienić w tym kraju to po pierwsze muszą się nauczyć ze sobą rozmawiać, a nie próbować dowieść że ich partia mniej nakradła czy mniej zepsuła kraj, przecież to jest chore.. Osobiście nie zagłosuję na nikogo z bandy PO PiS

0

@RobsonPL Podziwiam tą ślepą wiarę we wszechmogącego Trzaskowskiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?