Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 @Hushovt Nie fajnie zrobili z tą zdradą Dijkstry bo sumienie nie pozwala zabić Rocha i to w takim stylu, ale z drugiej strony zajęcie całej północy przez Nilfgard na rzecz uratowania Temerii to słaba opcja :D
0
@Hushovt Ja wszystkie oszczędziłem które się dało, oprócz tych które wymieniłeś były jeszcze na Skellige z zagadką i przy Kaer Morhen. To takie fajne, głupie niewinne stworzątka :D
0
@Tales_Omletu No mnie ten mecz osobiście nie porwał po za bramkami i paroma akcjami Valenci z pierwszej połowy. Dobry mecz ale nie powiedziałbym że świetny
0
@Tales_Omletu Fajne bramki w sumie i tyle :D
0
@tristan87 Wątpię, City to nie Valencia ;) Real dopiero w drugiej połowie zaczął grać, a Anglicy tak szybko nie spuchną jak nietoperki
0
Nic no szkoda, trzeba będzie wpierdzielić Sevilli i tyle
0
No i teraz można wyłączyć na spokojnie :D
2
@Katalonbar Edytowałeś i zamiast usunąć "Wasze" to dopisałeś "*Wass" wtf xD Chyba że to jakiś podwójny przekaz :D
12
Zaśpiewam wam dziś o koledze co nie bardzo był ceniony, pakiet na brak kartek, często miał kupiony
Lelelelelelele
Nie obawiał się już wślizgów, sędziów ani gwizdów, Perez przelał komu trzeba tego hajsu w pi***
0
@matirix20 Pewnie że dobry, polecam Ci zrzucić do ok 10% bf (obczaj w google jak sprawdzić) i cisnąć powolutku z masą bez zbędnego ulewania się :)
0
@matirix20 Mięśnie będą się rozwijać pod względem wytrzymałości i siły, ale bez hipertrofi czyli przyrostu masy mięśniowej. Co prawda jest możliwe jednoczesne budowanie masy i redukcja czyli tzw. rekompozycja, ale to rzadkość i musi zostać spełnione parę warunków
0
@Encore Kiedyś było większe boom na Messiego i Ronaldo, teraz już sie od tego powoli odchodzi, piłka dla Modricia tylko to potwierdza :P
1
@Majkel34 Ja to nie potrafię jakoś im tego życzyć, zawsze to bardziej emocjonujące spotkania w lidze. I po wpierdzielu im człek się lepiej czuje :D
2
@Hushovt Poprawka, 25 stopni bezchmurnie i chłodny wiaterek ^^
1
@Encore Ee bzdura, jak Lewemu uda się zgarnąć Tryplet to nie widzę innego kandydata, ale to trzeba jeszcze zdobyć tryplet :P
0
@Jaca27 Za hajs podatników baluj
7
@Zoker Poebawszy?
1
@mr_robot Chciałbyś, dzisiaj do 6 siedzisz, ja wczoraj pilnowałem.
1
@SinMistico Już kiedyś raz go to spotkało, nie nauczył się :P
2
@Hushovt Tyskie ponad wszystkie :P
0
@PIWOSZ89 Na pocieszenie pamiętaj, że będziesz oglądał też bahora od Messiego :)
2
Jedyny słuszny program ;)
https://imgur.com/a/rtxJg3G
0
@bolo93 Czyli szansa na awans jest
0
@Hushovt Ja jem spaghetti Napoli z okazji zwycięstwa :P
0
Jak wygląda sytuacja w 3 lidze Hiszpańskiej? Sezon zakończony czy będą dogrywać?
0
@ukaszz Numer jeden w takim razie nie dwa :P
0
@MesQueUnClub_87 Doookładnie :D
0
@marcin000019 Jak na egzaminie
0
@Rompul Absolutnie
0
Jeśli moglibyście wybrać jedno z dwóch bzakończeń obecnego sezonu to które by to było:
- Tryplet dla Bayernu i złoty balon dla Lewego
- Liga i LM dla Nas, złota piłka dla Messiasza