0

@Avada Kedavra Też tak najpierw pomyślałem i coś w tym może być :D

0

@rocky5 Może kibic Barcy :P

2

https://zapodaj.net/30f130520765e.jpg.html
Myślę że to większy szyfr, zauważcie na co wskazują palce Icardiego. Najpierw Mbappe, później litera V, a później R. Litera V oznacza Victorie czyli zwycięstwo, natomiast R Reality czyli rzeczywistość. Chodzi o to że Mbappe zwyciężył i pozbywa się Neymara, a jego zasłonięte imię to już gwóźdź. Detektyw Mario zawsze na posterunku. Aha no i nie muszę chyba mówić co oznacza 40% zniżki

2

@draxidox O polityce można, nie można zachęcać i nakłaniać do głosowania na konkretnego kandydata :P Wyższy level rozmów o polityce

2

@PatrychoO Gdybyś nie skąpił na premium też byś takie posty miał ;)

4

W sensie samogon?

0

@Bobo25 Wolałbym na mój nowy samochód, ale jak chcesz może być na tacę, może ksiądz się dorzuci

2

@MESSIah16 No jednak nikt chyba nie zostawił po sobie takiej bandyckiej, długoletniej spuścizny :D

0

@Jaca27 O dawno Nirvany nie słuchałem.
Ma gerl, ma gerl, dont laaaj tu mi


1

0

@Bobo25 Zostaw zielone na niedzielę ;)

0

@Transu96 Był ostatnio u mnie Sebastian pod domem bo zna się z kierownikiem budowy to mama się postanowiła w paparazzi pobawić xD

0

@Bobo25 W sumie wystawienie pozytywnej opinii, czyli danie herba pod komentarzem zachęcającym, bądź nakłaniającym do głosowania na danego kandydata, samo w sobie ma wpływ na to zachęcenie, więc uważam że tak, jest to złamanie ciszy wyborczej xD

0

@Hosh Patrząc na nasz ostatni wybryk to skłaniam się ku temu że Neymar do nas przyjdzie prędzej czy później :P

2

@Chakalaka Dzięki piękne, stawiam stówę na Rafałka, a co mi tam :D

1

Takie szybkie pytanko przed snem, jakiś buk przyjmuje zakłady na wybory? Jaki kurs na Trzaskowskiego?

0

@kamiVeB Albo herby albo druga tura, niech Rambla wybiera, muahahaha

0

@Jaca27 Jeśli Juve wygra LM to tak

0

@BarcaInfo Ale za to jaką ważną :P

1

@BarcaInfo Bo to musi być liga mistrzów żeby weszło

1

@Klaudix Jak nie jak tak

1

@justfootball Ej panie, zostaw taki przekaz na ciszę

1

@Kapitan hawk Sekielski inwestuje w tę reklamę ile się da

3

@michaleu Wyżyj się, masz godzinę ^^

9

@Sysia11 Księga la Rambli mówi jasno:
Gracz którego transfer nam nie styka, ten buźkę zaraz szybko zamyka

0

@Europejczyk1980 Jest tu więcej zwolenników Dudy niż myślałem :P

0

@Elnuum Mr Nobody

1

@TheNekro94 Cóż za rajd z piłką w jego wykonaniu

0

@TheNekro94 @Hosh Cios poniżej pasa chłopaki wiem, ale jestem zdesperowany

20

Jak nie dostanę przed północą stu herbików to głosuję na Andrzeja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?