Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Też tak najpierw pomyślałem i coś w tym może być :D
0
@rocky5 Może kibic Barcy :P
2
https://zapodaj.net/30f130520765e.jpg.html
Myślę że to większy szyfr, zauważcie na co wskazują palce Icardiego. Najpierw Mbappe, później litera V, a później R. Litera V oznacza Victorie czyli zwycięstwo, natomiast R Reality czyli rzeczywistość. Chodzi o to że Mbappe zwyciężył i pozbywa się Neymara, a jego zasłonięte imię to już gwóźdź. Detektyw Mario zawsze na posterunku. Aha no i nie muszę chyba mówić co oznacza 40% zniżki
2
@draxidox O polityce można, nie można zachęcać i nakłaniać do głosowania na konkretnego kandydata :P Wyższy level rozmów o polityce
2
@PatrychoO Gdybyś nie skąpił na premium też byś takie posty miał ;)
4
W sensie samogon?
0
@Bobo25 Wolałbym na mój nowy samochód, ale jak chcesz może być na tacę, może ksiądz się dorzuci
2
@MESSIah16 No jednak nikt chyba nie zostawił po sobie takiej bandyckiej, długoletniej spuścizny :D
0
@Jaca27 O dawno Nirvany nie słuchałem.
Ma gerl, ma gerl, dont laaaj tu mi
1
@Europejczyk1980
0
@Bobo25 Zostaw zielone na niedzielę ;)
0
@Transu96 Był ostatnio u mnie Sebastian pod domem bo zna się z kierownikiem budowy to mama się postanowiła w paparazzi pobawić xD
0
@Bobo25 W sumie wystawienie pozytywnej opinii, czyli danie herba pod komentarzem zachęcającym, bądź nakłaniającym do głosowania na danego kandydata, samo w sobie ma wpływ na to zachęcenie, więc uważam że tak, jest to złamanie ciszy wyborczej xD
0
@Hosh Patrząc na nasz ostatni wybryk to skłaniam się ku temu że Neymar do nas przyjdzie prędzej czy później :P
2
@Chakalaka Dzięki piękne, stawiam stówę na Rafałka, a co mi tam :D
1
Takie szybkie pytanko przed snem, jakiś buk przyjmuje zakłady na wybory? Jaki kurs na Trzaskowskiego?
0
@kamiVeB Albo herby albo druga tura, niech Rambla wybiera, muahahaha
0
@Jaca27 Jeśli Juve wygra LM to tak
0
@BarcaInfo Ale za to jaką ważną :P
1
@BarcaInfo Bo to musi być liga mistrzów żeby weszło
1
@Klaudix Jak nie jak tak
1
@justfootball Ej panie, zostaw taki przekaz na ciszę
1
@Kapitan hawk Sekielski inwestuje w tę reklamę ile się da
3
@michaleu Wyżyj się, masz godzinę ^^
9
@Sysia11 Księga la Rambli mówi jasno:
Gracz którego transfer nam nie styka, ten buźkę zaraz szybko zamyka
0
@Europejczyk1980 Jest tu więcej zwolenników Dudy niż myślałem :P
0
@Elnuum Mr Nobody
1
@TheNekro94 Cóż za rajd z piłką w jego wykonaniu
0
@TheNekro94 @Hosh Cios poniżej pasa chłopaki wiem, ale jestem zdesperowany
20
Jak nie dostanę przed północą stu herbików to głosuję na Andrzeja