Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk But coraz zbliżej dla Polaka hehe, ale i tak póki co wydaje się mało realny
0
@Wittgenstein No nie do końca bo wciąż potrzebujemy następcy naszego gryzonia i tu świetnie pasuje Jesus, a Sterling przydałby się na ten moment na lewe skrzydło, samym Fatim nie będziemy grać, a do Griezmanna i Brajtłajta nie mam przekonania. No ale to takie tam marzenia ^^
1
@Wittgenstein Panie, ale atak City to Ty szanuj
1
@fart O akurat mam balkon w te stronę :D
0
@ForcaMilosz Hehe herbata Ci stygnie
0
@Joe_Pesci xDDDDDDDDDDDDDDDDdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdD
0
@Muszynianka Polecam założyć sobie profil zaufany i załatwiać wszystko elektronicznie, dużo, dużo szybciej. Wpierw składałem wniosek papierowo i czekałem miesiąc na pieniążki, za drugim razem ledwie tydzień po złożeniu elektronicznie.
0
@norbi77 No i wszystko jasne :D
0
@Kapitan hawk Już tłumaczę, obstawiam porażkę Atletico, bo wpuścimy im wpie****. Dziękuję za uwagę
1
@Fenelon Pewnie już szuka wymówek. Myślę, że perspektywa jąkania się przy niewygodnych pytaniach nie zachęca go na pójście w coś takiego
0
@Hushovt To spróbuj rosołku z komara, polecam
0
@svensonFCB 5 dyszek w zwykłej zdrapce i stówa w internetowej, ale w ogólnym rozrachunku i tak minus xD Szału nie ma, zdrapki to zło
1
@Zip 3 1 brzmi jak z kosmosu :D Ja stawiam na wymęczone 2 1, ale boje się że będzie 1 1
9
@barcelonistka1899 Bo tak sugerują główne media.
1
@jeyx77x Przecież takie rozwiązania stosowano już wielokrotnie, chociażby przy losowaniach ostatnich grup EURO :D Prosta sprawa, jedno z miejsc ćwierćfinałowych = zwycięzca dwumeczu Barca Napoli + np. zwycięzca dwumeczu Bayern Chelsea
1
@LuisSalvano Nie mówię o Tobie bo wszyscy wiedzą jak bardzo wierzysz w ten powrót :D Od poprzedniej sagi podchodzę do tego z dystansem, ale każdy dzień bez przedłużenia kontraktu zwiększa szanse na jego sprowadzenie. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie za rok ^^
0
@malicinho Przykład idzie z góry :P
3
@Barca1992 Ludzie którzy to głoszą myślą że to prezydent rządzi krajem, najgorsze jest to że słyszałem to już setki razy
3
@Encore No nie odnalazł się póki co nie ma co się oszukiwać, jeśli następny sezon taki będzie (bo uważam że trzeba mu dać jeszcze rok) to trzeba go sprzedać.
3
@mrboom Polecam Ci wdrapać się na Kościelec jako następny dwutysięcznik, cudeńko :)
0
@NaFazieHitman Ta wersja lepsza :D
https://imgur.com/a/cXOtkWf
1
@fcbarcafan19 Otóż to
1
@LuisSalvano Tak się śmiejecie z tego transferu Neymara, ale jeśli nie przedłuży kontraktu to za rok pewnie kupimy go po taniości, już abstrahując od tego czy to będzie opłacalne czy nie
1
@norbi77 Ale tydzień w Barcelonie, ale tydzień w Barcelonie, codziennie wyjątkowo
5
@buddy To nie ma znaczenia bo rozlosują zwycięzców pozostałych meczy
3
@DanielOOL Bo Bartek im obiecał Neymar+ i wciąż wierzą że to wyjdzie
2
@BarcaInfo Ło Ty populisto
1
@Joe_Pesci Palą jointy narkomany jedne :O
0
@AllBundy Żona zaś daje popalić i dzieciaki?
1
@DaPi Nie widziałem co wcześniej napisałeś, ale stawiam że byłeś w szoku czemu taki duży kurs na City xD Myślę że prędzej Anglicy zwalą kupon, dużo zależy od tego na kogo trafią w ćwierćfinale, o ile przejdą Real co powinno być jednak bułeczką :D