5

@barcafan9512 To tera możesz kupić 60 zdrapek ^^

1

@ViscaBarca123 To pomyśl jak jemu musi być miło jak randomowi ludzie go tak doceniają, wpływaj tam na ich morale, chłopy muszą być pewni siebie :D

0

Polecacie serial "Prawo ulicy "? I czy znajdę go na Netflixie?

9

@PatrychoO Rozumiem że puszczałeś kupsztala do rytmu :)

5

@DaPi Bez babki to nie to samo

12

@itmustbejoke Otoczenie wirusa mówi, że następne miesiące będą kluczowe

0

@TheNekro94 Hajsenberk?

0

@Avada Kedavra Otóż to ^^

3

Nie każdy wie, że bracia Kaczyńscy za młodu wystąpil w roli Jacka i Placka w filmie pt. "O dwóch takich co ukradli księżyc". Niżej załączam kadr z filmu, można powiedzieć że piosenka się sprawdziła :D

0

@Messiah10 A co to to

1

Yeaah Mr. White!!! Yeaah science!!!!

0

@Messiah10 Czyli tak zwany raj, w praktyce nie możliwy ze względu na odmienność, chciwość, samolubstwo itd. Jestem ciekaw jak daleko ludzie by zaszli gdyby dosłownie każdy poświęcał swoje życie dla ogółu, dla ciągłego rozwoju :D

2

@jedrek7000 Nie ma takiej możliwości by ceny zrównać do tego samego poziomu, prawo popytu i podaży by na to nie pozwoliło. Ludzie musieliby być naprawdę święcie przekonani że już nic materialnego nie ma znaczenia bo ziemia przestanie być użyteczna i w ciągu kilku lat trzeba się ewakuować. :D

1

@DLFCB Żubrówka z sianem

0

@LuisSalvano Nie wiem, po prostu zakładam że skoro ktoś nie chce od tak oddać prawie całej swojej pensji to musi mieć jakieś powody, nie musi być odrazu rozpuszczoną gwiazdeczką ;) Ale oczywiście komuś kto zapewne nigdy miliona na żywo nie zobaczy łatwiej decydować o tym co jest moralne, a co nie, przecież milionerzy nie mają prawa walczyć o swoje, bo po co skoro i tak są już ustawieni. W ogóle zastanawiam się dlaczego tak mało oddali na walkę z koronawirusem.. Co to jest milion, mógłby każdy z piłkarzy roczną pensję oddać, nic by się nie stało przecież i znalazłyby się środki na walkę z wirusem, na ratowanie świata.. Dlaczego oni do cholery za darmo nie grają skoro są już ustawieni do końca życia, dziwni są Ci milionerzy

13

@MichVeB Ale rozpętałeś dyskusję, daleko zajdziesz świeży

0

@Danny Gaucho Luis ma zły dzień dziś, trzeba z nim siąść i wypić :)

0

@AmigoBlancos Po takim czasie już nawet polubiłem ten kolor, ale tylko kolor spokojnie ^^

1

@LuisSalvano Tak, porównuję. Widzę że strasznie łatwo przychodzi Ci zarządzanie czyimiś milionami, a może Ty doradcą finansowym zostań ;)

0

@AmigoBlancos Zmienisz zdanie jak znów przejdziesz na bordową stronę mocy :P

0

@barcafan9512 Ciekawe czy Haaland i Mbappe będą "drugimi" Messim i Ronaldo jeśli chodzi o bramki i asysty.

2

@jeyx77x Bieresz pan gumowego młota i rach ciach po sprawie. Szkoda żeby po urzędach biegać i zamawiać nówki

1

@SeeleyBooth Pytanie czy wróci i kiedy

1

Był ostatnio zaobseerwowaany w Wietnamie.

7

@Arkon Doktor Neymar, specjalizacja ortopeda.

4

@FeloRPS jeszcze tydzień, wytrzymacie :P @AmigoBlancos Dobrze że nie ma się póki co o co zakładać xD

0

@masa11 Wszystko przez tego Brazylijczyka

0

@ksobi Ty tak uważasz, ja tak uważam, ale Oni tak nie uważają, po prostu szanuję ich punkt widzenia, w końcu walczą o swoje. Pewnie zgodzą się i tak na te 30%, kto wie może nawet 50

0

@Fartlow Proste jak drut ^^

0

@barcu$ Byle nie na Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?