Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@barcafan9512 To tera możesz kupić 60 zdrapek ^^
1
@ViscaBarca123 To pomyśl jak jemu musi być miło jak randomowi ludzie go tak doceniają, wpływaj tam na ich morale, chłopy muszą być pewni siebie :D
0
Polecacie serial "Prawo ulicy "? I czy znajdę go na Netflixie?
9
@PatrychoO Rozumiem że puszczałeś kupsztala do rytmu :)
5
@DaPi Bez babki to nie to samo
12
@itmustbejoke Otoczenie wirusa mówi, że następne miesiące będą kluczowe
0
@TheNekro94 Hajsenberk?
0
@Avada Kedavra Otóż to ^^
3
Nie każdy wie, że bracia Kaczyńscy za młodu wystąpil w roli Jacka i Placka w filmie pt. "O dwóch takich co ukradli księżyc". Niżej załączam kadr z filmu, można powiedzieć że piosenka się sprawdziła :D
0
@Messiah10 A co to to
1
Yeaah Mr. White!!! Yeaah science!!!!
0
@Messiah10 Czyli tak zwany raj, w praktyce nie możliwy ze względu na odmienność, chciwość, samolubstwo itd. Jestem ciekaw jak daleko ludzie by zaszli gdyby dosłownie każdy poświęcał swoje życie dla ogółu, dla ciągłego rozwoju :D
2
@jedrek7000 Nie ma takiej możliwości by ceny zrównać do tego samego poziomu, prawo popytu i podaży by na to nie pozwoliło. Ludzie musieliby być naprawdę święcie przekonani że już nic materialnego nie ma znaczenia bo ziemia przestanie być użyteczna i w ciągu kilku lat trzeba się ewakuować. :D
1
@DLFCB Żubrówka z sianem
0
@LuisSalvano Nie wiem, po prostu zakładam że skoro ktoś nie chce od tak oddać prawie całej swojej pensji to musi mieć jakieś powody, nie musi być odrazu rozpuszczoną gwiazdeczką ;) Ale oczywiście komuś kto zapewne nigdy miliona na żywo nie zobaczy łatwiej decydować o tym co jest moralne, a co nie, przecież milionerzy nie mają prawa walczyć o swoje, bo po co skoro i tak są już ustawieni. W ogóle zastanawiam się dlaczego tak mało oddali na walkę z koronawirusem.. Co to jest milion, mógłby każdy z piłkarzy roczną pensję oddać, nic by się nie stało przecież i znalazłyby się środki na walkę z wirusem, na ratowanie świata.. Dlaczego oni do cholery za darmo nie grają skoro są już ustawieni do końca życia, dziwni są Ci milionerzy
13
@MichVeB Ale rozpętałeś dyskusję, daleko zajdziesz świeży
0
@Danny Gaucho Luis ma zły dzień dziś, trzeba z nim siąść i wypić :)
0
@AmigoBlancos Po takim czasie już nawet polubiłem ten kolor, ale tylko kolor spokojnie ^^
1
@LuisSalvano Tak, porównuję. Widzę że strasznie łatwo przychodzi Ci zarządzanie czyimiś milionami, a może Ty doradcą finansowym zostań ;)
0
@AmigoBlancos Zmienisz zdanie jak znów przejdziesz na bordową stronę mocy :P
0
@barcafan9512 Ciekawe czy Haaland i Mbappe będą "drugimi" Messim i Ronaldo jeśli chodzi o bramki i asysty.
2
@jeyx77x Bieresz pan gumowego młota i rach ciach po sprawie. Szkoda żeby po urzędach biegać i zamawiać nówki
1
@SeeleyBooth Pytanie czy wróci i kiedy
1
Był ostatnio zaobseerwowaany w Wietnamie.
7
@Arkon Doktor Neymar, specjalizacja ortopeda.
4
@FeloRPS jeszcze tydzień, wytrzymacie :P @AmigoBlancos Dobrze że nie ma się póki co o co zakładać xD
0
@masa11 Wszystko przez tego Brazylijczyka
0
@ksobi Ty tak uważasz, ja tak uważam, ale Oni tak nie uważają, po prostu szanuję ich punkt widzenia, w końcu walczą o swoje. Pewnie zgodzą się i tak na te 30%, kto wie może nawet 50
0
@Fartlow Proste jak drut ^^
0
@barcu$ Byle nie na Camp Nou