Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem
2
@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D
4
@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me
0
@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu
1
@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D
0
@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć
0
@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P
0
@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu
0
@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD
21
Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę
0
@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D
2
@DonAndrzejos A moją Gothic 2: Noc Kruka łamane na Grand Theft Auto: San Andreas
0
@msmsms Nie oglądam trailerów bo spoilerują ^^
10
Never ending storyyyyy aaaaaaaaaa :D
Pozdrawiam z ostatniego odcinka, nie zawiedliście Ramblowicze, świetnie się bawiłem przy tym serialu ^^
0
@TheMugShot Proste że tak, w końcu wiosna się zaczęła ^^
0
@karszun Hmm może masz ustawiony Angielski profil, bo innego wyjścia nie widzę :D
0
@loswariatofano Współczuję wymagań i zazdroszczę hajsu :P
4
@Hushovt Gdyby Bóg chciał, żeby kobiety grały w kręgle, dałby im piersi na plecach, żeby było na co patrzeć, jak czekamy na swoją kolej xD
0
@msmsms Graczykowie czyli Buła i spóła, a nie jakieś miodowe lata :P
0
@Pawel1980 Też miałem brać ten za 1400 do pokoju, ale skusiłem się na większy, powiem Ci że z początku był to szok bo przeskok z 32 na 50 to duża rzecz i myślałem czy mnie czasem nie poebało, ale teraz nie żałuję :D
1
@tristan87 Przecie jakby moja się tak do mnie odezwała i jeszcze przy dziecku to bym wy***ał na zbity pysk, rozumiem nerwy ale są granice jakieś kurła, jak ten facet tam wytrzymuje xD
1
@LuisSalvano Jeszcze przeboleję to że "bogatsi" chcą się polansować, ale wprowadzanie w błąd to już przegięcie :D
2
@Barcelismo @Thoms94 @loswariatofano Co wy pieprzycie ziomki
chyba dawno się telewizorami nie interesowaliście a piszecie
głupoty xD zajebistego Samsunga ostatnio kupiłem za 1700, 50 cali, 4k, smartTV i śmiga jak ta lala, możecie rzucić okiem
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50ru7102k.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwmdzzBRC7ARIsANdqRRnfIWgirjWrdPq-jS-ddDqbWyNEhAZqF8pwdRrl6qU2ojmaiUk__z0aAr-3EALw_wcB
Do 2 koła możesz zrobić naprawdę fajne zakupy ;)
0
@Damian11 Kurde matematyka wyższa, a mówiła mama ucz się :/
2
@NeroTFP Może kiedyś zrobią remake'a z takim scenariuszem i się doczekasz :D
1
@norbi77 To będzie nagroda za wykonanie zadania ^^
1
@Danny Gaucho Ale żeś się opalił Danny :)
0
@ParlesCuyol5 Teraz tak, dzięki :D
0
Dobra to też polecę jakimś klasykiem ^^
0
@nieprzysiadalnosc Koniecznie obadaj to, przynajmniej do refrenu xD