3

Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem

2

@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D

4

@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me

0

@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu

1

@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D

0

@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć

0

@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P

0

@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu

0

@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD

21

Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę

0

@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D

2

@DonAndrzejos A moją Gothic 2: Noc Kruka łamane na Grand Theft Auto: San Andreas

0

@msmsms Nie oglądam trailerów bo spoilerują ^^

10

Never ending storyyyyy aaaaaaaaaa :D
Pozdrawiam z ostatniego odcinka, nie zawiedliście Ramblowicze, świetnie się bawiłem przy tym serialu ^^

0

@TheMugShot Proste że tak, w końcu wiosna się zaczęła ^^

0

@karszun Hmm może masz ustawiony Angielski profil, bo innego wyjścia nie widzę :D

0

@loswariatofano Współczuję wymagań i zazdroszczę hajsu :P

4

@Hushovt Gdyby Bóg chciał, żeby kobiety grały w kręgle, dałby im piersi na plecach, żeby było na co patrzeć, jak czekamy na swoją kolej xD

0

@msmsms Graczykowie czyli Buła i spóła, a nie jakieś miodowe lata :P

0

@Pawel1980 Też miałem brać ten za 1400 do pokoju, ale skusiłem się na większy, powiem Ci że z początku był to szok bo przeskok z 32 na 50 to duża rzecz i myślałem czy mnie czasem nie poebało, ale teraz nie żałuję :D

1

@tristan87 Przecie jakby moja się tak do mnie odezwała i jeszcze przy dziecku to bym wy***ał na zbity pysk, rozumiem nerwy ale są granice jakieś kurła, jak ten facet tam wytrzymuje xD

1

@LuisSalvano Jeszcze przeboleję to że "bogatsi" chcą się polansować, ale wprowadzanie w błąd to już przegięcie :D

2

@Barcelismo @Thoms94 @loswariatofano Co wy pieprzycie ziomki
chyba dawno się telewizorami nie interesowaliście a piszecie
głupoty xD zajebistego Samsunga ostatnio kupiłem za 1700, 50 cali, 4k, smartTV i śmiga jak ta lala, możecie rzucić okiem
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue50ru7102k.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwmdzzBRC7ARIsANdqRRnfIWgirjWrdPq-jS-ddDqbWyNEhAZqF8pwdRrl6qU2ojmaiUk__z0aAr-3EALw_wcB
Do 2 koła możesz zrobić naprawdę fajne zakupy ;)

0

@Damian11 Kurde matematyka wyższa, a mówiła mama ucz się :/

2

@NeroTFP Może kiedyś zrobią remake'a z takim scenariuszem i się doczekasz :D

1

@norbi77 To będzie nagroda za wykonanie zadania ^^

1

@Danny Gaucho Ale żeś się opalił Danny :)

0

@ParlesCuyol5 Teraz tak, dzięki :D

0

Dobra to też polecę jakimś klasykiem ^^


0

@nieprzysiadalnosc Koniecznie obadaj to, przynajmniej do refrenu xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?