Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Ale jak to to są inne gry? :O
1
@patryk355 Gothic 1
Gothic 2
Gothic 2 NK
Gothic 3
Gothic Arcania też ujdzie
Kolejność losowa :P
0
@MSN30 No nie polecam, wszystkich turystów teraz się wyzywa od "idiotów bo nie umieją na dupie usiedzieć"
2
Powiem wam że ten wirus ma swoje plusy, TPN został zamknięty dla turystów, nareszcie można iść na niedzielny Giewont bez tłumów ^^
3
@Aaron10 Narazie to on jest murem za nami xD
2
@IronSanHybrid Widziałem xD Trzeba wgrać sobie takiego moda haha
2
@IronSanHybrid @Walker Ja uwielbiałem na różne sposoby włamywać się do bazy wojskowej i zabierać Hydrę bądź czołg. Kurde hydrą to się fajnie latało i te akrobacje pod mostami :D Ale jazda motorem była chyba najbardziej odstresowująca :D
1
@IronSanHybrid I te miliardy spędzonych godzin na przemierzaniu bezdroży San Andreas, piękne ^^
2
Oooool maj ekses liw yn tekses
4
@heniek168 Impra jest tu, a ludzi w pi*du. No co, każdy ma swoją wersję :D
5
@Maciegg Tak, podeślij kaskę ja zapłacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@codemat Sex Education oglądane?
13
@gumaz Nie zaglądałem mu tam, ale powinien mieć
1
@Szicek10 Wielkiego Realu
3
@4drian0 Był już taki, Diego Costa :P
5
@kielon93 Twój post po prostu wygrał w loterii randomowych postów do usunięcia, zdarza się :)
0
@MarioVeB! #TagliatelleTeam
0
@dasouzar11 Mogę Ci jeden listek odsprzedać
0
@Avada Kedavra Przecież i tak ją umyje, a papier toaletowy trzeba teraz oszczędzać
1
@kulek22 Nagorsze, że za młodu człowiek się bawił w takie zje*ane rzeczy i sprawiało to frajdę :( @Kamil92 Każesz ofiarze podskoczyć, a dwóch gości z obojgu stron kopie mu w nogi gdy ten jest w powietrzu, w rezultacie ląduje na plecach
0
@4drian0 Potwierdzam, słyszałem jak kolega kolegi opowiadał
3
@PatrykBarca Ja oglądałem tylko 1 połowę czyli akurat załapałem się na 2 brameczki ^^ Znicz dla tych którzy nie oglądali Anfield
0
@Ramos9248 Tak żeś się wczuł w te sporty walki, że Salahowi rękę złamałeś
0
@Avada Kedavra Każdy Avatar z Bartomeu również :P @AmigoBlancos Tak, myślę że to będzie wymagało zaangażowania ludzi z góry, a w między czasie zakładzik że Real nie przejdzie City? Choć pewnie sam w to nie wierzysz :P
1
@LuisSalvano Gdyby tak było to już by zakończyli, władze narazie liczą na to że sytuacja z wirusem się uspokoi za jakiś czas, bardzo optymistyczne założenie, ale tu chodzi o wielkie pieniądze i będą się starać walczyć do końca. Póki nie ma oficjalki ja niczego nie świętuję, Tobie tez bym radził, pamiętam jak rok temu już Neymara świętowałeś :P
1
@max1982 Większość już szampana pije mistrzowskiego :D
0
@nadachu Oni akurat nudzić się nie będą :)
0
@palindrom1 "Jesteś seeeerem, białym żołnieeerzem, nosisz zbroooję, więc walcz!" Ja to tak widzę ^^
11
@FafitFCB Ale pan Klopp profesjonalista jeszcze do tego nie doszedł, lekcja pokory się mu przyda ^^
2
@Gosciuu W sumie śpiewając sto lat życzysz danej osobie żeby żyła jeszcze sto lat więc powinno być bez różnicy, ale w praktyce jest to źle odbierane i osobą po 90tce często śpiewa się 200 lat :)