1

@neymarjr_143 A to nie fejk czasem? Też mogę takie coś zrobić xD

1

@Mathew86 @HansLanda Akurat to oni zagwiazdorzyli w tej sytuacji, Halaand póki co nic nie zrobił żeby go sprowadzać na ziemie, no chyba że strzelanie masowo goli to szczyt gwiazdorzenia. A cieszynka też cieszynką, nie widzę w niej nic złego :)

0

@Szicek10 Śmieszne bo się cieszą z awansu? Okeeej

2

@Barwindg Mają kompleks Norweski :D

0

@4drian0 Brzmi jak jakaś brazylijska potrawka xD

2

@norbi77 Wystarczyło żeby Neymar się skupił na piłce, a nie na siostrze ^^

2

@PatrychoO Tak, pochwalił ostatnio Mbappe publicznie, a ten mu się tak odwdzięcza :/

0

@mlody_gniewny Piękna metafora. Poeta.

1

@Esio Do 90 minuty zero więc jakby Standard :P

0

@MESSIah16 Teraz będzie się mówiło, że od kiedy jest Var to LM nikt nie obroni :P

5

0

@kazbychu Chamskie to było, ale co zrobisz

0

@Mns21 A odwołasz czy co?

0

Brawo PSG, czuję że jako jedyny im tutaj kibicowałem xD

0

Ale impotencą ci Anglicy

0

@4drian0 Mane :P

0

@AlvaroHanso Ładuje ultra cios na 95 minutę

2

Co przyjął piłkę na szczękę :D

1

@draxidox Jak Real przejdzie to stawiam browara

0

Hah Neymar zrobił cieszynkę Halaanda

0

Brawo Neymaaa!!!!

1

@DLFCB Gra dobrze, bierze na siebie ciężar, posyła fajne podania, coś jak Messi u nas :)

8

@BigVu Tak jak pan Jezus powiedział

0

@Jaca27 Ja pułapki na szczury już kończę rozstawiać

0

@Avada Kedavra Ej Valdes też był wspaniały, czasami ^^

0

@Kompletny Podaj namiary

1

@T_TG Moja podobna z tym że zamiast Toure to Busquets, a z przodu Villa, Messi, Pedro (2011) wtedy właśnie zacząłem kibicować :)

2

@tadzik447 Znaczy tylko wtedy gdy my go wygrywamy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?