Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mlody_gniewny https://imgur.com/a/CydR3ny
1
@neymarjr_143 A to nie fejk czasem? Też mogę takie coś zrobić xD
1
@Mathew86 @HansLanda Akurat to oni zagwiazdorzyli w tej sytuacji, Halaand póki co nic nie zrobił żeby go sprowadzać na ziemie, no chyba że strzelanie masowo goli to szczyt gwiazdorzenia. A cieszynka też cieszynką, nie widzę w niej nic złego :)
0
@Szicek10 Śmieszne bo się cieszą z awansu? Okeeej
2
@Barwindg Mają kompleks Norweski :D
0
@4drian0 Brzmi jak jakaś brazylijska potrawka xD
2
@norbi77 Wystarczyło żeby Neymar się skupił na piłce, a nie na siostrze ^^
2
@PatrychoO Tak, pochwalił ostatnio Mbappe publicznie, a ten mu się tak odwdzięcza :/
0
@mlody_gniewny Piękna metafora. Poeta.
1
@Esio Do 90 minuty zero więc jakby Standard :P
0
@MESSIah16 Teraz będzie się mówiło, że od kiedy jest Var to LM nikt nie obroni :P
5
https://imgur.com/a/CydR3ny
Z dystansem :P
0
@kazbychu Chamskie to było, ale co zrobisz
5
https://m.fangol.pl/view/293140/cala-druzyna-psg-trolluje
0
@Mns21 A odwołasz czy co?
0
Brawo PSG, czuję że jako jedyny im tutaj kibicowałem xD
0
Ale impotencą ci Anglicy
0
@4drian0 Mane :P
0
@AlvaroHanso Ładuje ultra cios na 95 minutę
2
Co przyjął piłkę na szczękę :D
1
@draxidox Jak Real przejdzie to stawiam browara
0
Hah Neymar zrobił cieszynkę Halaanda
0
Brawo Neymaaa!!!!
1
@DLFCB Gra dobrze, bierze na siebie ciężar, posyła fajne podania, coś jak Messi u nas :)
8
@BigVu Tak jak pan Jezus powiedział
0
@Jaca27 Ja pułapki na szczury już kończę rozstawiać
0
@Avada Kedavra Ej Valdes też był wspaniały, czasami ^^
0
@Kompletny Podaj namiary
1
@T_TG Moja podobna z tym że zamiast Toure to Busquets, a z przodu Villa, Messi, Pedro (2011) wtedy właśnie zacząłem kibicować :)
2
@tadzik447 Znaczy tylko wtedy gdy my go wygrywamy :P