0

@tadzik447 jasne że tak, ale niekaloryczne napoje to już połowa sukcesu w diecie, dlatego uważam że jak najbardziej pomaga ^^

0

@Ghotti @tadzik447 A to czemu niby nie pomoże? :) herbatki i yerba są świetne na redukcję, raz że nie mają kalorii, a dwa oczyszczają jelita, jak dla mnie numero uno przy odchudzaniu

1

@4drian0 Noo, próbowałem mu wczoraj przemówić do rozumu ale się nie da xD

0

@Ghotti Wal się :P

0

@Ghotti W tym przypadku proszę o więcej minut

0

@4drian0 Uu też musi boleć :P @tadzik447 Ja podobnie, z tym że szedłem wtedy na jakąś imprezę rodzinną czy coś

1

@Czarnylotosbolec Jak zwykle tylko wojna między dwiema opcjami politycznymi, otwórzcie się ludzie na inne partie

1

Czy jest tu ktoś jeszcze oprócz mnie, kto nie oglądał remontady z PSG? Zbieram pieniążki na naszą rzecz w ramach rekompensaty za brak pięknych wspomnień :(

4

@draxidox To zacznijcie się kłócić, a potem pogódźcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bartek22 Mógł na krótki słupek ładować Albiak, ale fajny pomysł z podaniem tylko no cóż, nie zgrali się

0

@Gregsky10 Spalony perfidny

0

@MichalZZZ Nie jestem wymagającym widzem, dostosuję się do każdego gatunku i raczej mi przypadnie skoro tak wiele pozytywnych ocen ^^

1

@FDJ Ależ jesteś ślepy xD Facet jako jedyny coś ruszał w naszym ataku nie licząc Messiego, to prawda że w drugiej połowie zgasł nie będę się kłócił, ale w porównaniu do Griezmanna i tak zrobił dużo więcej. To samo było w poprzednich meczach jak wchodził z ławki. W swoim debiucie gdzie zagrał kilkanaście minut miał kluczowy udział przy 2 bramkach, gdzie Francuz biegał tylko i grał na alibi, a Ty mi chcesz wmówić że to Duńczyk jest wynalazkiem. Chyba nie bez powodu dostał takie noty jak Messi, jeśli dla Ciebie to drewno to nie mam pytań, mam nadzieję że Ci jeszcze zamknie jadaczke ^^

0

@MichalZZZ Nawet nie wiem o jaki klimat chodzi żeby powiedzieć czy lubię :D

0

@FDJ Ale to ty go wyzywasz od wynalazków, a nie zagrał nawet tylu meczy co Griezmann, to też jest śmieszne, bo póki co chłop jak jest na boisku to robi więcej niż nasz as za ponad 100 melonów ;)

0

@katalonczyk987 @kkbarca @masq @TheNekro94 Ocena na filmwebie i tak sprawiła żebym oglądnął, ale zawsze warto spytać Ramblowych ziomków, no to co odpalamy, dzięki za opinie ^^

0

@FDJ Wynalazek masz na myśli Griezmanna tak?

1

@Avada Kedavra A to nie oglądam w takim razie

1

Polecacie serial Stranger Things?

0

@Avada Kedavra Hary Pota czy Joker?

0

@Kettger Perfekcji w lidze, no trzeba przyznać że przynajmniej 1 sezon Valdka był pod tym względem kozacki

8

@AV0CAD0 Fakt, to jeden z tych typów na które jak się patrzy to pięść się zaciska :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Yomek7 They go crazy on VAR

0

@messicocacola Vidal był na spalonym, było na powtórkach ;)

0

2 bramy po spalonych hehe

0

@Bula_11 grał, i to tylko w 1 połowie

0

@adiczak Przyjemne odbiory, ogólnie chyba dobrze

0

@Image Tak, strzelił dziś gola Atletico

1

@Lisek Nie napisałem że nie należy, tylko poprawiłem kolegę który twierdzi że nsport to to samo co Canal+ :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?