Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Polecam wam fajną gierkę na telefon "Plague Inc." ^^
1
@Lord_Vader I o to chodziło szanowny Lordzie
8
Nie spodziewacie się czego może dotyczyć to zdjęcie
https://imgur.com/a/CqNJ166
5
@kerouac Umyj pendrive'a lepiej
0
@LuisSalvano Nie tłumacz się, po prostu jesteś tak samo psychiczny jak większość ludzi :P Mówię poważnie, globalne wydarzenia zdarzające się stosunkowo rzadko po prostu budzą ekscytację :)
5
@takisobiektos Nie, @Hushovt też ma
1
@mavachi To jest ten sezon
3
@Kompletny A tak z ciekawości czy rzeczywiście ma koronę
2
@Hushovt pokaż
0
@Jojko Część grała z mocniejszymi a część ze słabszymi rywalami, bardziej sprawiedliwe by było branie tabeli tylko z rundy jesiennej
1
@daniel32778 będzie nicość
2
@Bykunn Złodziej. A sam pewnie na PiS nadaje, tfu
5
@macio_944 Wchodziłeś do szkolnego sklepiku z trzema złotymi i czułeś się jak milioner ^^
0
@`Sin Ciekawy pomysł :)
0
@socha I vice versa :)
1
@LuisSalvano O kolego to bogaty jesteś :P
0
@DawidekFCB Nie trafiłeś :)
1
@NeroTFP Prędzej czy później inne państwo by o tym poinformowało :)
0
@socha Nikt nie panikuje tutaj po za Tobą, ludzie wstawiają statystyki i prognozują decyzje władz, a Ty z paniką wypalasz ;)
0
@socha Skończ z tym niepanikowaniem masz już obsesję :P
0
@HiacynkPo pierwszym zdaniu można się trochę zdziwić :D
0
@4drian0 Nie no wiem o co chodzi, śmieszkuję sobie ^^
2
@Krzysztof1987 Najważniejsze 3 punkty xD No w sumie masz rację co się będziemy staruchami przejmować :D
2
@lucas/catalan A można wiedzieć jeszcze jaką serię żeby zadeklarować czy będzie się chętnym czy nie? :)
0
@NeroTFP No i stało się :D
0
@Barca1992 Są to mało powiedziane :P
0
Ale fajnych kibiców mamy z Miastka xD
0
No, Ajsenbiśla niezłą poprzeczkę ustawił
1
@Avada Kedavra Jedziesz z nimi, sam byłem palaczem przez długi czas, ale nigdy na tyle chamskim by publicznie komuś kopcić
2
@NeroTFP Dorabiasz jako wykładowca na Rambli? :P