La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 596 Culés

5

Bezsenność jak cie nie lubię...

O złote rady nie zapytam o tej godzinie bo wątpię by działały skoro tu jesteście xd

3

@DarekFCBnaZawsze Sen jest dla niemowlaków, kto będzie Rambli pilnował

5

@DarekFCBnaZawsze Zasypiam z reguły około 2-3, wstaję jakoś o 8 i jest gitara.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@DarekFCBnaZawsze La Rambla to mój dom,jak masz z tym problem to solówkę jakąś trzeba zrobić.

0

@kuz też tak miałem kiedyś, sęk w tym że problem się pogłębia, pora odwiedzić specjalistę bo za niedlugo powrót do pracy i sobie tego nie wyobrażam.

konto usunięte

0

@DarekFCBnaZawsze Co Ci specjalista poradzi? Tabsy przede wszystkim a jak jakis bardziej zaangazowany, to pojsc na spacer i nie jesc ciezkich potraw przed snem.
Zapiss sie na silownie, pobiegaj a najlepiej idz wieczorem na basen.
Jesli po godzinie plywania, wrocisz do domu, zjesz kolacje i nie padniesz na wyro jak zabity, to nie nazywam sie El Dominatore :)
Moze to byc tez spowodowane przez energetyki, kawe lub otylosc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?