Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac Eeasy :)
0
@jacob345 Chyba oba obejrzę po połowie :)
0
@kerouac Spokojnie.. Zdecydowanie.. Wczoraj też słyszałem te hasła w kierunku faworytów. To nie będą spokojne i zdecydowane mecze, Atleti i BVB mają szanse na awans jeśli nic się nie zmieni w grze Live i PSG
0
@Kubsoleon Też zauważyłem że Liverpool nie jest tu zbyt lubianym klubem, przed tamtym rewanżem na Anfield tego nie było więc wniosek nasuwa sie sam ;)
1
@IronSanHybrid O to to już wogóle 3 0 by siadło
1
@IronSanHybrid Albo na taki Real to już wogóle :P
0
@tristan87 Tyle zielonych poszło się walić :/
1
@Alan985 Bo liga mistrzów to trza się pokazać
0
@FafitFCB co zrobił?
0
@LuisSalvano Fati dopiero pobije ten rekord :P
2
@Chwytliwy Veratti zawalił trochę sprawę z tą kartką, ale zobaczymy, mam nadzieję że PSG pokaże większe jaja u siebie. Dzisiaj Borussia zagrała na poziomie top
2
@jeyx77x Asystę ma po fajnym dryblingu i podaniu :)
0
@Hiacynk Skąd ja to znam..
0
Haland geniuszu ratujesz kupon :D
0
No kurła nareszcie fajna akcja PSG
1
@IronSanHybrid Zazdro że nie musisz Hajty słuchać, ale chyba przeniosę się na Wandę :D
0
@Danger204 Mam wrażenie że Neymar napluł na rodzinę Hajty i stąd ta jego nienawiść
10
Neymar tuli się do Lahoza, tego jeszcze nie było :D
3
@sebasek99 Było pite? :P
0
Szanuję tego dziadka, ale nie nadaje się tam do studia po prostu :D
5
@marcin000019 Atletico ma tyle wspólnego z hiszpańskim futbolem co Bartomeu z dobrym projektem sportowym
0
@Rudi35 Taa dorabia, chyba do budżetu bukmachera :P
3
@4drian0 Będę miał beczkę jak będzie na odwrót :P
0
@DanielOOL Ja stawiam na gospodarzy, w końcu przewaga własnej publiczności
2
@kubools5 Lankowitz - USV Edelschrott
0
@LuisSalvano Jak już kładziesz stówę to polecam zagrać coś bardziej pewnego czyli under 2.5 na Wanda i over 2.5 w Dortmundzie :)
0
@robsesh Ja to wiem, kolega zapewne też, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że siedzą tam za darmoszke :)
0
@Fake69 Co więcej nawet grają w tej Barcy B i mają szanse na awans do Segunda :P
0
@FC1899Barca Myślę że Ci biznesmeni nie są tak głupi jak nam się wydaje i napewno mają swój powód, nie zagłębiałem się w tym więc go nie znam, ale pewnie zaraz ktoś wyjaśni o co chodzi ^^
19
Część użytkowników Rambli: Nareszcie zwolnili Valdka, skończy się narzekanie i będzie można poczytać w końcu normalne posty.
Bartomeu: Trzymajcie mi piwo..