0

@kerouac Eeasy :)

0

@jacob345 Chyba oba obejrzę po połowie :)

0

@kerouac Spokojnie.. Zdecydowanie.. Wczoraj też słyszałem te hasła w kierunku faworytów. To nie będą spokojne i zdecydowane mecze, Atleti i BVB mają szanse na awans jeśli nic się nie zmieni w grze Live i PSG

0

@Kubsoleon Też zauważyłem że Liverpool nie jest tu zbyt lubianym klubem, przed tamtym rewanżem na Anfield tego nie było więc wniosek nasuwa sie sam ;)

1

@IronSanHybrid O to to już wogóle 3 0 by siadło

1

@IronSanHybrid Albo na taki Real to już wogóle :P

0

@tristan87 Tyle zielonych poszło się walić :/

1

@Alan985 Bo liga mistrzów to trza się pokazać

0

@FafitFCB co zrobił?

0

@LuisSalvano Fati dopiero pobije ten rekord :P

2

@Chwytliwy Veratti zawalił trochę sprawę z tą kartką, ale zobaczymy, mam nadzieję że PSG pokaże większe jaja u siebie. Dzisiaj Borussia zagrała na poziomie top

2

@jeyx77x Asystę ma po fajnym dryblingu i podaniu :)

0

@Hiacynk Skąd ja to znam..

0

Haland geniuszu ratujesz kupon :D

0

No kurła nareszcie fajna akcja PSG

1

@IronSanHybrid Zazdro że nie musisz Hajty słuchać, ale chyba przeniosę się na Wandę :D

0

@Danger204 Mam wrażenie że Neymar napluł na rodzinę Hajty i stąd ta jego nienawiść

10

Neymar tuli się do Lahoza, tego jeszcze nie było :D

3

@sebasek99 Było pite? :P

0

Szanuję tego dziadka, ale nie nadaje się tam do studia po prostu :D

5

@marcin000019 Atletico ma tyle wspólnego z hiszpańskim futbolem co Bartomeu z dobrym projektem sportowym

0

@Rudi35 Taa dorabia, chyba do budżetu bukmachera :P

3

@4drian0 Będę miał beczkę jak będzie na odwrót :P

0

@DanielOOL Ja stawiam na gospodarzy, w końcu przewaga własnej publiczności

2

@kubools5 Lankowitz - USV Edelschrott

0

@LuisSalvano Jak już kładziesz stówę to polecam zagrać coś bardziej pewnego czyli under 2.5 na Wanda i over 2.5 w Dortmundzie :)

0

@robsesh Ja to wiem, kolega zapewne też, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że siedzą tam za darmoszke :)

0

@Fake69 Co więcej nawet grają w tej Barcy B i mają szanse na awans do Segunda :P

0

@FC1899Barca Myślę że Ci biznesmeni nie są tak głupi jak nam się wydaje i napewno mają swój powód, nie zagłębiałem się w tym więc go nie znam, ale pewnie zaraz ktoś wyjaśni o co chodzi ^^

19

Część użytkowników Rambli: Nareszcie zwolnili Valdka, skończy się narzekanie i będzie można poczytać w końcu normalne posty.
Bartomeu: Trzymajcie mi piwo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?