Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PaulFCB To się nazywa teamwork xD
0
@Bagsik88 A gdzie napisałem że jest dobry :P Po prostu tych 3 panów razem tu nie będzie
1
@kamilop Jeden z trójki Coutinho, Neymar i Latauro out i całkiem realne w ciągu 2 sezonów
0
@myscooter Myślę że po części pech, a po części Leo się jakoś psychicznie zablokował na te bramki, dobrze wiemy że takie akcje jakie miał ostatnimi czasy, to Leo w pełni formy wykorzystywał z palcem w kieszeni.. Ten lob wczoraj jest tego dowodem. Meczyk z Eibarem na przełamanie i znowu będzie strzelał ;)
2
@Szymix654 Wiele kibiców nie przeszło jeszcze okresu nabrania pokory, ignorować ^^
1
@norbi77 Nie trzeba wiecznie kontrolować meczu, swoje okazja stworzyliśmy, skuteczność niestety zawiodła
0
Chyba nie ma co narzekać, gra całkiem dobra, bolą oczywiście te dwie zmarnowane setki Messiego i Griezza
2
Ktoś tam na Roberto narzekał?
0
O kurła wyleczyli Dembele.. I nawet wybielili
0
@AmigoBlancos Obyś miał rację kolego :P
0
@Danger204 Życie kibica na krawędzi. Spokojnie, wygramy el Clasico to wracam na jasną stronę mocy, gorzej jak nie to będę musiał się związać z panem Ramosem do kwietnia
1
@AmigoBlancos Niedobrze, zaczynam się już przyzwyczajać do tego avka, mam nadzieję że nie zacznę kibicować białym :P
2
@Danger204 Nie zdziwiłbym się, nasz gryzoń to nawet ze szpitalnego łoża ma szansę na kartkę :P
0
@german_17 Niestety, trzeba będzie szukać okazji gdzie indziej
0
@Adamski69 Chamskie ale porobiło mnie xD
1
@german_17 Obstawiłoby się karteczkę przy kursie 3 znam to :P
0
@Hiacynk Serio nie mieliśmy nigdy dobrego napadziora na wyspach? :O Teraz to w szoku jestem
1
@JimMorrisonFCB Nawiązanie do wywiadów Piotrka ^^
0
@NaFazieHitman Niee own goal zbyt medialny, to ma być coś mniej znanego
0
@kamiVeB ewentualnie 1 1 :P
0
@fcbarcafan19 Całą dobę wszystkie portale o tym trąbią więc Rambla musi wiedzieć ^^
7
@Keson Mało tego w piwnicy odwiedza go Messi, który nie podaje mu talerza z kanapeczkami tylko szama na jego oczach
1
@bartekvisca Mogłeś się wysilić i nie zmieniać tylko jednego zdania, nie ma herbika :)
3
@DamianSliwinski To zależy od Lautaro :)
0
@DonAndrzejos A noo
0
@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć
1
@seba1324 Nie dziękuj :P
0
@Hushovt Już 3 nocka na Rambli z rzędu, ja się pytam kiedy wypłata, za mało zielonych na lewo wpada :/
2
@derekszmid79 Frenkie lepszy :P
0
Łapcie nutkę do wyczilowania