4

@PaulFCB To się nazywa teamwork xD

0

@Bagsik88 A gdzie napisałem że jest dobry :P Po prostu tych 3 panów razem tu nie będzie

1

@kamilop Jeden z trójki Coutinho, Neymar i Latauro out i całkiem realne w ciągu 2 sezonów

0

@myscooter Myślę że po części pech, a po części Leo się jakoś psychicznie zablokował na te bramki, dobrze wiemy że takie akcje jakie miał ostatnimi czasy, to Leo w pełni formy wykorzystywał z palcem w kieszeni.. Ten lob wczoraj jest tego dowodem. Meczyk z Eibarem na przełamanie i znowu będzie strzelał ;)

2

@Szymix654 Wiele kibiców nie przeszło jeszcze okresu nabrania pokory, ignorować ^^

1

@norbi77 Nie trzeba wiecznie kontrolować meczu, swoje okazja stworzyliśmy, skuteczność niestety zawiodła

0

Chyba nie ma co narzekać, gra całkiem dobra, bolą oczywiście te dwie zmarnowane setki Messiego i Griezza

2

Ktoś tam na Roberto narzekał?

0

O kurła wyleczyli Dembele.. I nawet wybielili

0

@AmigoBlancos Obyś miał rację kolego :P

0

@Danger204 Życie kibica na krawędzi. Spokojnie, wygramy el Clasico to wracam na jasną stronę mocy, gorzej jak nie to będę musiał się związać z panem Ramosem do kwietnia

1

@AmigoBlancos Niedobrze, zaczynam się już przyzwyczajać do tego avka, mam nadzieję że nie zacznę kibicować białym :P

2

@Danger204 Nie zdziwiłbym się, nasz gryzoń to nawet ze szpitalnego łoża ma szansę na kartkę :P

0

@german_17 Niestety, trzeba będzie szukać okazji gdzie indziej

0

@Adamski69 Chamskie ale porobiło mnie xD

1

@german_17 Obstawiłoby się karteczkę przy kursie 3 znam to :P

0

@Hiacynk Serio nie mieliśmy nigdy dobrego napadziora na wyspach? :O Teraz to w szoku jestem

1

@JimMorrisonFCB Nawiązanie do wywiadów Piotrka ^^

0

@NaFazieHitman Niee own goal zbyt medialny, to ma być coś mniej znanego

0

@kamiVeB ewentualnie 1 1 :P

0

@fcbarcafan19 Całą dobę wszystkie portale o tym trąbią więc Rambla musi wiedzieć ^^

7

@Keson Mało tego w piwnicy odwiedza go Messi, który nie podaje mu talerza z kanapeczkami tylko szama na jego oczach

1

@bartekvisca Mogłeś się wysilić i nie zmieniać tylko jednego zdania, nie ma herbika :)

3

@DamianSliwinski To zależy od Lautaro :)

0

0

@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć

1

@seba1324 Nie dziękuj :P


0

@Hushovt Już 3 nocka na Rambli z rzędu, ja się pytam kiedy wypłata, za mało zielonych na lewo wpada :/

2

@derekszmid79 Frenkie lepszy :P

0

Łapcie nutkę do wyczilowania


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?