Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adekwatna Zarzekł że dopóki nie zagramy w finale LM to się tu nie pokaże
1
@NeroTFP O Rambli można to samo powiedzieć :D
3
@pax Akurat wpadło mi w oko kilka jego cennych odbiorów, nie będę rozbierać jego gry na czynniki pierwsze bo starałem się obserwować zespół jako całość a nie poszczególnych zawodników, po prostu moim zdaniem nie zagrał tragedii ;)
31
Na stronie białych płacz że sędzia gwizdał na naszą korzyść xD, śmieszne biorąc pod uwagę że powinniśmy mieć 2 karne, a przynajmniej jednego :D Niby mam gdzieś co tam dzieciaki piszą, ale jak można oglądając rzekomo cały mecz być tak subiektywnym i nie dostrzec żałosnego sędziowania w obie strony
12
@pax Zgodze się ze wszystkim oprócz Semedo który zagrał średnio, ale nie źle
4
@mat32 Akurat Busi dzisiaj dobrze grał nie licząc nawet tej zdobytej bramki i kilku strat, bardziej bym się właśnie do Griezmanna i Roberto przyczepił
1
@robsesh Fakt, nie zapomnę jak postanowił przetestować Muay Thai na Ramosie ^^
0
Nie tylko biali umią w główki ;)
0
Kurde może lepiej te derby trza było od początku oglądać :D Piękny kombek interu
5
Vidal ty terrorysto xD
5
co ten Frenkie dzisiaj odmessia to nie mam pytań
0
Prosili się tym wysokim pressingiem haha dobrze
0
@itmustbejoke Tell me it must be joke :O
4
@Kokokokok Taa lepiej zajechać młodego przecież :)
0
@krzychu1526 To jak między PiSem a Platformą :P
0
@takisobiektos Zadzwoń do niego i się spytaj ^^
3
@Szicek10 Zaproś dziewczynę na mecz ;)
6
@Gumiak10 Bo Finlandczyk to osoba która nałogowo pije Finlandię
3
@FC1899Barca Ci panowie zniszczyli system, ciekawe jak długo będą po za zasięgiem
0
@Witekk10 Zapowiada się fajna niedziela ^^
0
@Mario96w Nie pij już Mario bo pier****sz
3
Bał cziki bał bał
1
@amanter Pętla się wkręciła no tak :P
1
@amanter A nie pisałeś czasem tego wczoraj? :D
4
@PanPatrykk Piłkarze też mają wywalone jak siadasz po ciężkim dniu do meczu i chcesz zobaczyć walkę
0
@Avada Kedavra Nie mam to miał być trafiony żart ale chyba mi nie wyszedł :(
4
@FC1899Barca Ale po co ta agresja xD
0
@FC1899Barca No Bale to się ustawił facet, chyba najlepiej zarabiający golfista na świecie
4
@cules100pro Każdy tworzy historie na swój sposób, Lewy przez długi czas będzie pamiętany jako jeden z najlepszych napastników w Europie i brak trofeum w LM tego nie zmieni. Właśnie Ibra jest świetnym przykładem ;)
2
@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech