2

@adekwatna Zarzekł że dopóki nie zagramy w finale LM to się tu nie pokaże

1

@NeroTFP O Rambli można to samo powiedzieć :D

3

@pax Akurat wpadło mi w oko kilka jego cennych odbiorów, nie będę rozbierać jego gry na czynniki pierwsze bo starałem się obserwować zespół jako całość a nie poszczególnych zawodników, po prostu moim zdaniem nie zagrał tragedii ;)

31

Na stronie białych płacz że sędzia gwizdał na naszą korzyść xD, śmieszne biorąc pod uwagę że powinniśmy mieć 2 karne, a przynajmniej jednego :D Niby mam gdzieś co tam dzieciaki piszą, ale jak można oglądając rzekomo cały mecz być tak subiektywnym i nie dostrzec żałosnego sędziowania w obie strony

12

@pax Zgodze się ze wszystkim oprócz Semedo który zagrał średnio, ale nie źle

4

@mat32 Akurat Busi dzisiaj dobrze grał nie licząc nawet tej zdobytej bramki i kilku strat, bardziej bym się właśnie do Griezmanna i Roberto przyczepił

1

@robsesh Fakt, nie zapomnę jak postanowił przetestować Muay Thai na Ramosie ^^

0

Nie tylko biali umią w główki ;)

0

Kurde może lepiej te derby trza było od początku oglądać :D Piękny kombek interu

5

Vidal ty terrorysto xD

5

co ten Frenkie dzisiaj odmessia to nie mam pytań

0

Prosili się tym wysokim pressingiem haha dobrze

0

@itmustbejoke Tell me it must be joke :O

4

@Kokokokok Taa lepiej zajechać młodego przecież :)

0

@krzychu1526 To jak między PiSem a Platformą :P

0

@takisobiektos Zadzwoń do niego i się spytaj ^^

3

@Szicek10 Zaproś dziewczynę na mecz ;)

6

@Gumiak10 Bo Finlandczyk to osoba która nałogowo pije Finlandię

3

@FC1899Barca Ci panowie zniszczyli system, ciekawe jak długo będą po za zasięgiem

0

@Witekk10 Zapowiada się fajna niedziela ^^

0

@Mario96w Nie pij już Mario bo pier****sz

3

Bał cziki bał bał

1

@amanter Pętla się wkręciła no tak :P

1

@amanter A nie pisałeś czasem tego wczoraj? :D

4

@PanPatrykk Piłkarze też mają wywalone jak siadasz po ciężkim dniu do meczu i chcesz zobaczyć walkę

0

@Avada Kedavra Nie mam to miał być trafiony żart ale chyba mi nie wyszedł :(

4

@FC1899Barca Ale po co ta agresja xD

0

@FC1899Barca No Bale to się ustawił facet, chyba najlepiej zarabiający golfista na świecie

4

@cules100pro Każdy tworzy historie na swój sposób, Lewy przez długi czas będzie pamiętany jako jeden z najlepszych napastników w Europie i brak trofeum w LM tego nie zmieni. Właśnie Ibra jest świetnym przykładem ;)

2

@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?