Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No póki co Chelsea nie daje szans lisom, trochę więcej szczęścia i the Blues mogliby prowadzić z 2 0
1
@koziar To by było zbyt piękne i jakby Lisy jeszcze wygrały.. ehh marzenia
3
@jogas88 Czepianie się o takie coś to głupota, nikt nie stawia tej jedynki z przodu bo oczywiste że bramkarz zawsze występuje i jest tylko jeden. Nie ważne czy to błąd czy nie, nikt tego w praktyce nie używa i przyzwyczaj się do tego :P
10
@gryfiT. Wybacz, ale to nasza Rambla jest ta prawdziwa :)
2
@Munio A zabrzmiało jakbyś walił sake codziennie przez parę ładnych lat :P
2
@Munio Gratki ziomek, najważniejsze że sam jesteś z siebie dumny, ktoś powie że to nie problem wytrzymać miesiąc, ale pewnie ten ktoś nigdy nie był uzależniony i nie zna trudności walki z nałogiem. Polecam zrobić dłuższą przerwę, najlepiej pić od czasu do czasu jak jest okazja ( Tak wiem zawsze się znajdzie xD)
1
@malyras Bohater na którego nie zasłużyliśmy
1
@joloskyy Te kolego nie bierz wszystkiego na poważnie :P
0
@Borneo Noo nie koniecznie w obronie co większym pressingiem, a po bokach najlepiej jakby miał defensywnych pomocników, którzy by go asekurowali
0
@BigShaq No ba, pójdzie tak jak wiatr zawieje. Nie podchodzę do niego sceptycznie, ale populistyczne gadki mnie nie przekonują, człowiek nauczył się na naszych politykach. Tak czy inaczej to problem Socios na kogo głosować nie nasz, mam nadzieję tylko że facet nie okaże się gorszy niż Bartek.
4
@joloskyy Bo jak jesz przy stole z prawdziwymi piłkarzami to wypada mieć klasę
0
@Borneo Żeby Messi mógł grać oficjalnie na śpo, ale to tylko takie gdybistyczne marzenia ^^
2
@BigShaq Coś mi się wydaje że ten Font ma duże szanse, gość ma dobrą gadke, a ludzie na to lecą
1
@Zohan Po wyborach
1
@Keson Dobra decyzja, jest to świństwo niestety, pomijając już wysokie koszta
0
@RosjaninBut Niech żyje prohibicja, przynajmniej dorobić jakoś idzie do zwykłej pensji
0
@NeroTFP To było do przewidzenia że Eleven czyta Ramble
0
@Colon Nie bendzie niemiec pluł nam w tfasz!!
0
@Keson Uwierz mi że to tylko kwestia nastawienia, jak będziesz oczekiwał najgorszego to w końcu przyjdzie, ja próbowałem rzucić kilka lat i nie potrafiłem nigdy wytrzymać nawet 2 dni, w końcu sie przelamalem lat, zostawiłem wszystko za sobą i do dziś nie odczuwam żadnego głodu, no może mały jak zaczynam o tym rozmyślać, ale nie jest to problemem..
2
@masa11 Nie może być :O
0
@Jarema2000 To prawda, kibicom brakuje tych dłuższych dryblingów i egoizmu, a jeśli już to robi to coraz częściej mu nie wychodzi
0
@KamQiX Pan piłkarz ^^
1
@LoveValverde I tak i nie, weź pod uwagę też, że ten kosmita strzelający gole nie ma już takiej pomocy jak kiedyś i obecnie sam jest pomocnikiem :) Obecny Messi wcale nie jest gorszym Messim, jest po prostu innym, młodzieńczej fizyczności nie odzyska, ale nadrabia za to doświadczeniem :)
12
@Resoviak123 Jak każdy w naszych rezerwach :)
1
@Bodzio3073 Dzięki, la Rambla wystarczy ^^
2
@Rewolucja123 Tnięcie się było przeważnie sposobem młodych, zdepresowanych osób na zwrócenie na siebie uwagi, jest to swego rodzaju wołanie o pomoc, ale z tego co zaobserwowałem przerodziło się to w jakaś głupią modę..
1
@zmiter912576 @DaPi Ja paliłem 10 lat, niestety za dziecinną głupotę się płaci, na szczęście organizm jest tak stworzony że poradzi sobie z syfem i prędzej czy później się oczyści. A no właśnie, w 9 miesięcy nie wyczyścisz całych płuc, wiele źródeł mówi że po latach nałogowego palenia potrzeba conajmniej 15 lat żeby porównać się z osobą która nigdy nie paliła :/ Natomiast jeśli chodzi o wydolność to rzeczywiście po roku czasu kondycja wraca do normy, a następne lata wolności od nałogu w głównej mierze wpływają na obniżenie ryzyka wystąpienia różnych chorób czy raka. Nie ma się co obawiać, grunt żeby nie palić i najlepiej uprawiać sport ^^
1
@DaPi Wiesz zawsze lepiej iść do lekarza niż nie :D Długo paliłeś? I ile dziennie nie licząc przygody z e-papierosem
4
@DaPi Płuca się normalizują przez długi, długi czas, dopiero po około pół roku po rzuceniu palenia zaczynają się tak naprawdę konkretnie oczyszczać. Przez pierwszy rok będziesz częściej kaszlał i pluł flegmą, a to tylko dobry znak, kłucie w płucach oczywiście też może się pojawić, ale nie w każdym przypadku :)
2
@ronni37 Kura Workout, obczaj tego pana, ma dużo sensownych poradników